Sayfa 650/1024 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

stopaji unutmayin.. hesaplarken...
    1-180 gun %15 tl de stopaj olur
    181-366 gun %12
    366+ de %10 stopaj

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Bilesik olarak daha dusuk olmali 1 yilda 11 kere 32 gunluk baglamak dha avantajli olmasi lazim .14,45 hesapladim ben.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2. Julia veya diğer adıyla hapy , üç sayfa domates , kiraz, enginara doymuşsunuzdur. Oran paylaşan ama şube ve miktar yazmayanlara atarlanıyordunuz. Bakıyorum da keyfiniz yerinde ! Tam da istediğiniz oldu. Meşhur ; '' Böl - parçala- yönet '' taktik tuttu. İnsanların konuşmaya, yazmaya korktuğu , bilgi edinemediği ancak , bu tip yerlerde dayanışma içine girdiğini gören belli niyetteki şahıslar buraları da trolledi.
    Ama ben onlara değil, bilgiye ulaşmada sıkıntı çektiği halde emek verenlere destek olmak yerine kışkırtıcı ve hoşa giden sloganvari yazanlara destek olanlara kızıyorum. Bu nedenle meşhur atasözüne uyarak ('' deveye diye başlayıp ..............yaranır diye biten '' ) artık oran paylaşmıyorum. Çoğu forumdaş ta bu nedenle paylaşmıyor.

İnsanlar kendilerine yararlı olanlara sahip çıkana, yararsızları eleyene kadar ezilmeye mahkumdur.

3. 35 gün 250k
    Denizbank 14,60(temdit)
    Finansbank 14,60
    Teb 14,50 (93 gün 14,75)
    Vakıfbank 13,80
    İstanbul dışı şubeden vakıf dün 14 vermişti.

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    Julia veya diğer adıyla hapy , üç sayfa domates , kiraz, enginara doymuşsunuzdur. Oran paylaşan ama şube ve miktar yazmayanlara atarlanıyordunuz. Bakıyorum da keyfiniz yerinde ! Tam da istediğiniz oldu. Meşhur ; '' Böl - parçala- yönet '' taktik tuttu. İnsanların konuşmaya, yazmaya korktuğu , bilgi edinemediği ancak , bu tip yerlerde dayanışma içine girdiğini gören belli niyetteki şahıslar buraları da trolledi.
    Ama ben onlara değil, bilgiye ulaşmada sıkıntı çektiği halde emek verenlere destek olmak yerine kışkırtıcı ve hoşa giden sloganvari yazanlara destek olanlara kızıyorum. Bu nedenle meşhur atasözüne uyarak ('' deveye diye başlayıp ..............yaranır diye biten '' ) artık oran paylaşmıyorum. Çoğu forumdaş ta bu nedenle paylaşmıyor.

İnsanlar kendilerine yararlı olanlara sahip çıkana, yararsızları eleyene kadar ezilmeye mahkumdur.
    +1, lütfen meyve hali fiyatlarını ayrı başlıkta yazalım. Oda ihtiyaç tabiki ama konu başlığı amacın dışına çıkıyor. Lütfen biraz daha özen gösterelim arkadaşlar, saygılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,242
    Oran paylasacak olan paylassin.

Domatesi sonra da konusuruz.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. ykb yeni giriş 32 gun %14

7.  Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    Julia veya diğer adıyla hapy , üç sayfa domates , kiraz, enginara doymuşsunuzdur. Oran paylaşan ama şube ve miktar yazmayanlara atarlanıyordunuz.
    ben oranı paylaştım, 15.10 swap.
    daha da paylaşayım.
    burgan eski para pazarlıksız 14.50.
    görmediniz galiba sayın ihtiyar.
    beğenmediğiniz yazarları okumayın olsun bitsin.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

8. Halkbank 100,000 12.5% , 14.50 vermediler.
    Teb 14.50%

Sayfa 650/1024 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •