Sayfa 924/1024 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Paris metrosunu su bastı geçenlerde haberiniz var mıydı..???
    Paris deyince aklıma geldi

Türkiye, Paris Anlaşması onay sürecini askıya aldı

"Türkiye, gelişmiş ülkeler sınıfında görüldüğü için ülkelerin emisyon salınımlarını önlemek için oluşturulacak 100 milyar dolarlık fondan pay alamıyor. Ankara, gelişmekte olan ülke sınıfına sokularak, fon tarafından desteklenmeyi bekliyor. "

İklim değişikliği ile mücadele etmezsek 20 dakikada milyonlarca doları cebimizden alır.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    oranlar düşmüş

odea burgan temditlere 14 veriyor.
    parisi bırakın da oranlar düşüyor ona bakın.
    swap da yok.
    para serbest olsaydı şeker bona alacaktım o da kaçtı.
    kala kala bir dolar kalıyor.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    oranlar düşmüş

odea burgan temditlere 14 veriyor.
    söyledik daha önce, kırmızılı banka Aralıkta %11 diyor. küçüklerde 12'yi geçemez. İzin vermeyecekler. Siyaset-BDDK-MB-Betoncu el birliği ile TL cinin kuyusunu kazıyor. Bu yasal bir hırsızlıktır. Umutabi nin daha önce söylediği gibi bu üçkağıçıların basamadıkları paraya kaymak gerekiyor. dikkat ederseniz dolar faizine fazla etki edemiyor bu üçkağıtçılar. TL yi kendileri bastıkları için istedikleri gibi oynuyorlar. Uğur Civelek en son şunu demiş,

MB ya ortalama fonlama maliyetini geriletecek veya menkul kıymet portföyünü büyüterek piyasaya kalıcı likidite verecek, ya da en azından zorunlu karşılık oranlarını rahatlama yaratabilecek oranlarda düşürecekler!
    bu üç yolun da varacağı yer devalüasyon! Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    söyledik daha önce, kırmızılı banka Aralıkta %11 diyor. küçüklerde 12'yi geçemez. İzin vermeyecekler. Siyaset-BDDK-MB-Betoncu el birliği ile TL cinin kuyusunu kazıyor. Bu yasal bir hırsızlıktır. Umutabi nin daha önce söylediği gibi bu üçkağıçıların basamadıkları paraya kaymak gerekiyor. dikkat ederseniz dolar faizine fazla etki edemiyor bu üçkağıtçılar. TL yi kendileri bastıkları için istedikleri gibi oynuyorlar. Uğur Civelek en son şunu demiş,

Doğru. Sonuçta vatandaş veya ekonominin işleyişi umurlarında değil. Söylediğiniz senaryoyu bizim cahil oy depolarına anlatmak hem kolay hem avantajlı onlar için. "Faiz haram, biz haramla mücadele ettik, indirdik. Ama dış güçler dolari kullanıyorlar bize karşı......"

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    parisi bırakın da oranlar düşüyor ona bakın.
    swap da yok.
    para serbest olsaydı şeker bona alacaktım o da kaçtı.
    kala kala bir dolar kalıyor.
     Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku

Bekle bekle deval geliyor.dolar 7 lira olacak..sayın power siz harbiden buyulenmis gibisiniz.rakaminizi az çok biliyoruz.dolarda olduğunuzdan beri kaybettiğiniz faizi düşünmüyor musunuz

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Flaş Flaş Flaş bugünkü likidite açığında şok artış

28.7.2017 tcmb fonlama verileri

TL Depo 10.34 milyar TL faizi %9.25
    GLP 109.14 milyar TL faizi %12.25
    toplam fonlama 119.4 milyar TL
    ortalama fonlama faizi ******%11.99000**********

Neler oluyor, düne göre (101.1 milyar TL) likidite açığındaki artış tam 18.3 milyar TL. Geçen seferki gibi yine dispoya mı denk geldik?

Neler oluyor forumdaşlar.....
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by gandalf967 Yazıyı Oku
    Doğru. Sonuçta vatandaş veya ekonominin işleyişi umurlarında değil. Söylediğiniz senaryoyu bizim cahil oy depolarına anlatmak hem kolay hem avantajlı onlar için. "Faiz haram, biz haramla mücadele ettik, indirdik. Ama dış güçler dolari kullanıyorlar bize karşı......"

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    dini yön çok güzel bir paravan,win-win. hem TL ciyi soyuyorsun hemde makarnacıdan oy topluyorsun. ne güzel düzen be. öyle bir düzen kurdular ki sevmedikleri kitleden parayı çarpıp kendi betoncu yandaşlarına ve alt düzey makarnacılarına yediriyorlar. onların içindede kast sistemi var,makarnacı eğer yeterince biat ederse betoncu yandaşa dönüşebiliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bekle bekle deval geliyor.dolar 7 lira olacak..sayın power siz harbiden buyulenmis gibisiniz.rakaminizi az çok biliyoruz.dolarda olduğunuzdan beri kaybettiğiniz faizi düşünmüyor musunuz

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bakın benim hesabım kitabım belli, argümanlarım belli. iki yüzlü değilim ne diyorsam o. Ben zamanında dilenci TL faizine kanıp deval yemekten helak oldum. burada daima doğruları yazıyorum düşmanım çoktur,sevmeyenim boldur. olsun sorun değil.küfür ve trollüğün dışında her görüşe saygı duyarım. büyülenmek cahil insanların işidir, ben TL de çok kötü alametler gördüğüm için USD ye kaydım. ama sizin neyinize güvenip TL yi savunduğunuzu anlamıyorum? Siyaset-BDDK-MB-Betoncu dörtlüsünden bir menfaatiniz mi var? eğer öyle değilse çok fena kendini kandırıyorsun.

Sayfa 924/1024 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •