Sayfa 567/1024 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hisse-net Yazıyı Oku
    mevduat faizleri hakkında projeksiyonunuz nedir sn lütfü bey?
    Sn. hisse-net malesef böyle bir "projeksiyonum" yok, olsa dükkan sizin...

( boş konuşuyorsun konu başlığı hakkında yazmayacaksan yazma demek istediniz sanırım, keşke "Lütfü bey" diyerek sözde bir saygı ifadesi yerine samimi fikirlerinizi yazsaydınız, bu şekilde daha kibar davranmış olurdunuz...)

Size bol şans...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    14.25-14.75 arası oranlar varken 12.25'le yenilemek niye...
    web yada mobil uzerinden ilk hesap acılısı yapılabilen banka var mı suan
    100 Kelime 1,5TL Özgün Makale Hizmeti verilir. Seo makale, Özgün makale var.

3. her sene geleneksel ramazan alısverisi yaparım yine yaptım aldıgım 10 urunun yarısı zamlanmıs zam miktarı %10-15 arası ...ama fırsatcı esnafa ve markalara prim vermedim..aynı urunun farklı markasını aldım zamlardan yırrtım ...zam yapmayan ve fırsatcı olmayan esnafı ve markaları kutluyorum...fırsatcı esnaf ve markaları not aldım birdaha onlardan alısveris yapmıcam ...bu arada dudu abi senin domatalar acayip ucuzlamıs senin pembeler 2.80 tl...kac aydır doya doya yiyemedigim salkım domatesleri kilosu 2.2 liradan 3 kasa aldım stokladım ..

4.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Vakıfbank %13 ile ev kredisi veriyor, biraz daha düşmesi lazımkı alıp kazanc sağlayalım
    Bildiğim kadarı ile o oran %13,63 dür...

Bu arada ben VB dan Nisan 15 de %13,40 ile temdit 32 gün yaptım...

En son durumu bilmiyorum...

Ama USD a bakılırsa verilen faiz memnun edici....

5.  Alıntı Originally Posted by kadin_girisimci Yazıyı Oku
    web yada mobil uzerinden ilk hesap acılısı yapılabilen banka var mı suan
    Odea'ya başvurabilirsiniz. Vallahi üzülüyorum şu oranlara bağladığınızı görünce.
    Bugün annemin hesabı için 3 aylık 14.5 ile vakıfa bağladım. 3 ay için 300 tl civarı fark etti.

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Rodeo Temmuz vadeye %14.40
    Haziran vadeye %14.15

kabul edilmedi. Günlüğe geçildi.
    55 gün için 14.50 verdi bana da
    32 gün için 14.15

Alıntı Originally Posted by timarsizsipahi Yazıyı Oku
    Odea'ya başvurabilirsiniz. Vallahi üzülüyorum şu oranlara bağladığınızı görünce.
    Bugün annemin hesabı için 3 aylık 14.5 ile vakıfa bağladım. 3 ay için 300 tl civarı fark etti.
    şimdi netten başvurdum arayacaklarmış.oksijen hesap başvurusu yapabildim netten.odea da defter işleme-havale-eft ücretleri var mı acaba?ben enparayı bunlar yok diye sectim ama faizi arttırmadı.enpara musteri hizmetlerini aradım 100k olursa 13,25 veririz dediler
    100 Kelime 1,5TL Özgün Makale Hizmeti verilir. Seo makale, Özgün makale var.

8.  Alıntı Originally Posted by kadin_girisimci Yazıyı Oku
    şimdi netten başvurdum arayacaklarmış.oksijen hesap başvurusu yapabildim netten.odea da defter işleme-havale-eft ücretleri var mı acaba?ben enparayı bunlar yok diye sectim ama faizi arttırmadı.enpara musteri hizmetlerini aradım 100k olursa 13,25 veririz dediler
    Defter işleme,hesap işletim gibi kesintiler artık hiç bir bankada yok.Havale,eft ücreti internet üzerinden yapsanız 2-3 tl en fazla.Odeabank veya burgan sizin yaşadığınız şehirde şubeleri varsa kendiniz açtırsanız daha hızlı olur oksijen hesap dışında normal vadeli oranları odeabankta 14 üstü..oksijen 14.50 ancak 4000 tl boşta kalıyor 14'e geliyor oran..Ayrıca Burgan yeni müşteri oranı 14.75..ing e turuncu günlük 13.50..
    bilgilerinize..

Sayfa 567/1024 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •