Anket Sonuçlarını Gör: BORSAYA ve ÜLKEYE YüKSEK FAİZ mi VEYA YÜKSEK DöViZ KURLARI MI DAHA AZ ZARARLI? 2019!

Oylayan
57. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • YÜKSEK FAİZ Daha çok ZARARLI

27 47.37%
  • YÜKSEK DÇVİZ KURLARI DAHA ZARARLI

16 28.07%
  • İKİSİNİN ETKİSİ AYNI ve EŞİTTİR

14 24.56%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 15/15 İlkİlk ... 5131415
Arama sonucu : 119 madde; 113 - 119 arası.

Konu: BORSAYA ve ÜLKEYE YüKSEK FAİZ mi VEYA YÜKSEK DöViZ KURLARI MI DAHA AZ ZARARLI? 2019!

1. Piyasa eninde sonunda çöker. Eninde sonunda da çıkar. Bu hafta 1 ay 1 yıl gibi laflar eden çok duydum tutturan çok az gördüm kazanan hiç görmedim.

Ben borsada değilim vaktim yok. Takip edemezsem para koymuyorum. 15 ortalama ile tl faizdeyim 6 ay olacak getiri gayet güzel. Başka bir işim daha vardı paranın çoğu da orada.

Kısmetse full nakite 15 şubat gibi dönüp sakin kafa bir kez daha karar vereceğim. Çok şükür güzel kazandım 3 senedir az riskle güzel getiri elde ettim çoğu da borsadır. Borsa düşerken de çıkarken de fırsat verir, 5 birim mal aliyorsan 5 kaldıraçla 1 birim Short açarsın, güzel hisse seçtiysen dünya yıkılsa %80 düşse yine sen kazanırsın.

Bu seçim de temel analiz ve iş trendleri inceleyerek olur, elli ot diyen fibo naci diyen niceleri geldi geçti fasa fiso bana göre. Onu yapıp kazanana da eyvallah herkes senin gibi düşünecek diye bir durum yok.

Düşecek değil de çıkacak deseniz tuttursanız yine eleştirirdim. Çünkü elinizde tahmin etmeye yetecek veri yok, ki olsa dahi adı üstünde tahmin bir garantisi yok.

Dolayısıyla Short aç long aç bilmemne bunlara karnımız tok; dediğim şey açık geleceği kimse tahmin edemez.

2. ankete katılım beklediğim seviyenin altında katılmayanlar katılırsa seviniriz.buradan devam:
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21580

3. ersoy bey tebrikler
    usdtry şuan 7,20 tl
    altın gramı 300 tl yi vurdu.
    14 tl ne zaman ersoy bey lütfen bir an önce yanıt verirseniz.kredi çekerek altın aldım nereden satmalıyım?

4.  Alıntı Originally Posted by VANESSA Yazıyı Oku
    ersoy bey tebrikler
    usdtry şuan 7,20 tl
    altın gramı 300 tl yi vurdu.
    14 tl ne zaman ersoy bey lütfen bir an önce yanıt verirseniz.kredi çekerek altın aldım nereden satmalıyım?
    O paranı hayrını göreceğinimi sanıyorsun
    İnsanların yüreği yanarken

5. diğer forumdan devam..bu sayfanın kapanmasına son 1-2 HAFTA.Silinecek ..bu yüzden BAŞTAN sona ZAHMET EDİP okuyun.

Sayfa 15/15 İlkİlk ... 5131415

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •