Sayfa 804/1043 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by vikingur Yazıyı Oku
    herkese merhaba

2005 yılında aslan nickname ile üye olduğum hisse.net'e 2013 yılının sonunda vedalaşmıştım.Bu yılın başından beri üye olmaksızın uzaktan takip etmeye başladım ve takip ettiğim tek başlık sn. çelik çomak sayesinde burası oldu. En sonunda üye olup kendisine iyiniyetli çabalarından ve verdiği güzel paylaşımlardan dolayı teşekkür etmek istedim. Çok teşekkür ederim Sn. çelik çomak Başarınız ve kazancınız daim olsun. Allah size güç kuvvet versin.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ALLAH razı olsun boll kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam geçmişte söylediğiniz TİRE hakkında düşünceniz şuan nedir
    tıre 2 civarında paylaştığımı hatırlıyorum aylıkta büyük bir filama mevcut 6.45 altında kapatmadığı sürece yön yukarı flama hedefi süpriz olsun ytd

3. cümleten iyi geceler bol kazançlar

4. İyi geceler hocam.

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    tıre 2 civarında paylaştığımı hatırlıyorum aylıkta büyük bir filama mevcut 6.45 altında kapatmadığı sürece yön yukarı flama hedefi süpriz olsun ytd
    Sürprizi merakla bekliyorumTeşekkür ederim hocam.

6. forumda eski tarihli bir yazımı nasıl silerim acaba .Yardımcı olursanız sevinirim.

7. Günaydın. Herhangi bir bilgim olmadığı için başlığa fayda sağlayamıyorum ama başta çelik hoca olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür etmek isterim. Herkese bol kazançlı bir gün olması dileğiyle.

8. Günaydın flama dışında beklenti nedir hocam, temel olarak birsey göremedim.
     Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    9.40 hafif bir direnç var orayı rahatlıkla aşar diyorum. 10.07 direnç ve destek noktası görünüyor . Bence asıl atraksiyon 9.40 üstünde olur . Dünkü fake düşüşü dirençleri hafifte değiştirse. Ucuz olan bu hisse diğer demir çelik lere yetişecektir. Iki yıldır aynı fiyatlarda bulunması yönünü üst noktalara getirebilir ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 804/1043 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •