Sayfa 34/1043 İlkİlk ... 24323334353644841345341034 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 265 - 272 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Körfez aynı yerde , mistral ise iyi gitti kötü düştü, teker tamirde . Diğerleri uçtu. Kemersiz yakalandik. Inşaat için çelik ve çimento lazım. Takipteyim hocam .

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Körfez aynı yerde , mistral ise iyi gitti kötü düştü, teker tamirde . Diğerleri uçtu. Kemersiz yakalandik. Inşaat için çelik ve çimento lazım. Takipteyim hocam .

o kadar uyardım emniyet kemerini bağla diye düşerken paraşütünü açmayı unutma diye :D:D

3. çimentolarda bucım bekleneni vermedi ama vericek 4.40 dan beri takibimde 7.10 beri takibimde nuhcm güzel cıktı dinlenme tesisisinde yine seriye takar yakında

4. Şimdilik PENGD ASLAN VE AVTUR Tekniği iyi

5. Sayın Çelik çomak üstad silver yorumunuz tam 12 den vurdu.dediginiz gibi koşmaya başladı.umarim koşarken ayağına taş değmez.
    Silver ve hurgaz için güncel bir yorum yapar mısınız size zahmet.

6. Merhabalr Dgklb 1.36 kapattı, gidecek yolu var dıye düşünüyorum sizler nedersiniz

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    o kadar uyardım emniyet kemerini bağla diye düşerken paraşütünü açmayı unutma diye :D:D
    Bundan sonra bağlayacam hocam.

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    çimentolarda bucım bekleneni vermedi ama vericek 4.40 dan beri takibimde 7.10 beri takibimde nuhcm güzel cıktı dinlenme tesisisinde yine seriye takar yakında
    Bursa çimento; şu andaki çimento sektörü içinde en ucuzu . Mevcut iştirakleri ile bir dev 10 yıl önceki fiyatları ile şu andaki fiyatları aynı. İştirakleri ile liman ve sanayi şirketleri (cemtas) ederi kendinden fazla . Sadece beklemek. Fakat ne kadar? Bu düşündürücü

Sayfa 34/1043 İlkİlk ... 24323334353644841345341034 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •