Sayfa 112/996 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Viop - XXIII

Off sözleşip mi geliyorlar kokutmuşlar topiği. Şunlardaki biat, utanmazlık, şahsiyetsizlik, arsızlık hiç bir zaman anlayamayacağım.

2.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    çok basit bir araştırman için birşey yazdım ama yine tahammülsüzlük diz boyu.Operation Fishbowl projesini araştır kardeşim.1962 de nükleer silahlarla Amerika nın gök kubbeyi nasıl delmeye çalıştığını ama bunu başaramadığını genaralin ağzından dinle.İnanmamana saygı duyarım ama araştırmadan araştıran insanları küçümseyen tavırlar hiç hoş değil.
    Hemserim yuru git, sen kucumsenmeye bile degmezsin.

3. doğu akdeniz meselesini lozana baglayanlanlar var . Koca adamlar hala lozan diyor.adalari kaybettik lozanda diyor. Mondros tan önce kaybedilen topraklar misak-i milli sınırı değildir. 1 Uşi Antlaşması (İtalyanca: Trattato di Losanna (1912)) (18 Ekim 1912), İtalya Krallığı ile Osmanlı İmparatorluğu arasında Trablusgarp Savaşı sonunda imzalanan antlaşmadır. Bu antlaşma İtalyan tarihinde Trattato di Losanna yani Lozan Antlaşması olarak geçmektedir. "Ouchy" Lozan'ın bir semtidir. Türkiye tarihinde 24 Temmuz 1923 Lozan Antlaşması ile anlam karışmasını önlemek için Uşi (Ouchy) Antlaşması olarak anılmaktadır.[1]

4.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Kardeş ben bu adamı yıllardır tanırım dediği çıkar fakat şuan hangi sitede soylermisin unuttum ben takip etmek istiyom yardımcı olurmusun
    O adam benim kardeş

Tanınmama adına üstü kapalı bu nickle yazıyorum.

Herhangi bir yerde analiz paylaşmıyorum...

Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Kardeş ben bu adamı yıllardır tanırım dediği çıkar fakat şuan hangi sitede soylermisin unuttum ben takip etmek istiyom yardımcı olurmusun
    hahaha yıllardır tanıdığını söylediğin adam tam karşında anlamadın mı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Çok komisiniz bari sizde becerinde bir grafik atın boş boş konusmayinnn

7. Spesifik kardeş tweet rin varmı varsa yazarmisin tes.ederim

Sayfa 112/996 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •