Sayfa 136/996 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    o kadar kolay değil.

iyileşti diye hastayı saldın 2 ay sonra kalp krizinden öldü.

pandemi mi ? kalp krizimi ?

var mı rapor elinde veya istatik.

henüz yok

hasta diyelim 34 yaşında

ölme oranı ne çıkar ?

kapsamlı hasar raporu neden yayınlanmıyor ?

günlük vaka xxx

bitti.
    AB'de pozitif ciktiktan 28 gün icinde ölürseniz, araba kazasi, kafaya sikmak, köprüden atlamak vs dahil, korona ölümlü sayiliyorsunuz.
    Sanirim DSÖ'de böyle bir tavsiyede bulundu.

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    AB'de pozitif ciktiktan 28 gün icinde ölürseniz, araba kazasi, kafaya sikmak, köprüden atlamak vs dahil, korona ölümlü sayiliyorsunuz.
    Sanirim DSÖ'de böyle bir tavsiyede bulundu.
    onu bilmiyorum abd tek başına % 5 gibi bir rakamı ortaya koyamaz sonuçta.

ki zaten ölüm oranı % 5

iş gücünü düşün % 5 hava civa kalır

karantinadan kaçan bence bu nedenle kaçıyor.

ağır hasardan
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    benim pederde koha çıktı. Doktorun dediğine göre koah hastalarına zatüre aşısı ücretsizmiş. Bir piyasa yoklaması yaptım. Eczaneler 350-400 arası fiyat veriyor bu aşıya. Bakalım yazdıracağız doktora, olmadı bedelini ödeyerek alacağız.
    Yöntrm şöyle işliyor sağlık ocağı ve devlet hastahaneleri bu aşıyı ben ve benim gibi kronik hastalıkları olana ücretsiz yapıyor. Ancak sağlık ocakları ve devlet hastanelwrine yeterince zatürrw aşıso verilmiyor. Hastane dışından almaya kalktınmıda fevletin karşılaması ortadan kalkıyor sen parasını verip alıyorsun. Grip aşıso ucuz bi alı 25 tl civarı idi galiba zaten aşı basit bir aşı gribi ben hersene kendim vuruyorum. Ama zatürreeji ilk kez yaptıracaktım ondada yok diyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Zatürre aşısının adı nedir üstad?
    adını bilmiyorum ancak bunun 1 yıl dayanıklusı ve 5 yıl dayanıklısı varmış 5 yıllıpı almak istiyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Aile hekiminize bir danışın isterseniz. Peder bey ve valide hanım gidip aile sağlık ocağından ücretsiz yaptırmış zatüre aşısını. 65 yaş üstüne ücretsiz yapılıyor sanırım.
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Sv ayhan53 65 yaş üstü değil. İhtiyarlatmayın arkadaşımızı.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Rica ediyorum tapmayın öyle şeyler ben rwha gayamıyım daha 50 ye yeni merdiven dayadım

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    onu bilmiyorum abd tek başına % 5 gibi bir rakamı ortaya koyamaz sonuçta.

ki zaten ölüm oranı % 5

iş gücünü düşün % 5 hava civa kalır

karantinadan kaçan bence bu nedenle kaçıyor.

ağır hasardan
    O yüzde %5 orani zaten klinik vaka durumuna gelen hastalar icin gecerli oran. Bazi ülkelerde daha yüksek olabilir.

şuan sayılan şey bence ölüm oranındaki yani.

tedavi sürecinde ölenlerin sayısı.

bağlı hastalıklar değil.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Aile hekiminize bir danışın isterseniz. Peder bey ve valide hanım gidip aile sağlık ocağından ücretsiz yaptırmış zatüre aşısını. 65 yaş üstüne ücretsiz yapılıyor sanırım.
    mesele orda zaten sağlık ocağı yok dışarıdan vurdurun diyor. Eczanelerdwde yok birine sordum 15 inci sırada olacakmışım bir başkası 13. Sırayı verdi tanıdık vardı söyledim gelince sana ilk sıradqn veririm dedi 340 tl yi bayılacağız tabiki

Sayfa 136/996 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •