Sayfa 179/996 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Düz okursan düz anlarsın. Erdoğanı indirmede ne var. Adam tweet attı agzını bile acmadk dolar 3.5 dan 7 ye gitti. Üstüne 10 sanıyelık cumle kursa al erdoğan gitti. Millet yaka paca gönderr hemde.

Adamın demek istediği erdoğan cok işimize yarıyor onu ancak benım gibi insan kullanabilir diyor. Abd istemese değil 17 sene 1 sanıye duramaz. Daha işi bitmedi iran a da saldırtacak sonra çöpe
    Bravo Şakir ilk defa bir işe yaradin.

Bugüne kadar topikte yazilip cizilenlerin en sade özeti budur.

Bunuda insanlar anlamiyorsa pes yani.

Biz nelerle uğraşıyoruz gavur dediğimiz adamlar nelerle uğraşıyor.Dün hollandalı bir arkadaşla görüştüm muhabbet arasında doğayı kirlettiği için 10 yıl sonra hollandada doğalgaz kullanımının yasaklanacağını söyledi ne ile ısınacaksınız dediğimde ısı pompası ile dedi. Az araştırdım maliyet olarak yüksek bi maliywti varmış (net fiyat tespiti yapamadım. ) ısı su ve toprak kaynaklı ısı pompaları varmış. Hava kaynaklı daha az maliyetli imiş ama hava şartlarına göre üretimi sıkıntı yaratabiliyormuş. Hollanda bu işe girişiyorsa diğer avrupa ülkelerinde de böyle bi çalışma olacaktır. Bu işte iyi para olabilir. Bizimkiler yandaşada olsa şu iş için teşvik verse 3-5 fabrika kursak ileride piyqsayı ele geçirirsek yerli otomobil uydurmasının 100 kayı gelir.elde edebiliriz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    millet korona morona dinlemiyor;

bizim burda bir düğün salonu var..nerdeyse günde 3 düğün yapacaklar...acayip bir durum... müzikleride hep aynı..

aman ben yandım yandım yandım....ellerin memleketinde eylendim kaldım.
    bu kafayla gidersek kışa gelin ile damat sosyal mesafwli gerdek gecesi yapmak zorunda kalacaklar artık sosyal mesafe kontrolünü kendilerine mi bırakırlar yoksa elemanlı görevlendirirler bilemem
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Yemiş seni o uçan hollandalı operası
    O ısı pompası
    Nehirden gelen ısı yı kullanımda oluyo
    Hollandada nehir yok
    Almanyada var
    Nehir binanın temelindeki türbine +15 derece sıcaklıkta girip eksi 5 ile çıkıp enerjisini bırakıyo
    Hollanda sahillerinde git gel var
    O sistem başka ama yahu

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu kafayla gidersek kışa gelin ile damat sosyal mesafwli gerdek gecesi yapmak zorunda kalacaklar artık sosyal mesafe kontrolünü kendilerine mi bırakırlar yoksa elemanlı görevlendirirler bilemem
    Sex hayatı da biterse olan Haydar Dümen e olacak.
    Yazacak birşey bulamayinca işsiz kalacak.

Nuri Alço nun röportajı vardi geçen.

Benim işlevim gayet yerinde aktifim diyor, ama insanlar bana yaşlıyım diye iş vermiyor artık diyor.

işlevinin yerinde olduğu filmlerde oynasın almanlar yaşlı ve işlevli oyuncuları alırlar

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    işlevinin yerinde olduğu filmlerde oynasın almanlar yaşlı ve işlevli oyuncuları alırlar
    Bende oyle diyom.Mature filimlerde oyna.
    O istiyo gencligindeki gibi +18

8. Filipinler de belki iş yapar.

Sayfa 179/996 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •