Sayfa 111/996 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Viop - XXIII

1. Allahtan boyleleri geliyor da, biz de bu Bahceli'nin incilerini hatirlatma imkani buluyoruz.

Yaz yaz, biz de malzeme cok.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bak Kotanci, senin burada, demokrat Ataturk'culerin asabini bozup, kufur ettirmege ugrastiginin farkindayim.

Ki Medwig adami atsin.

Yemezler.

Ikile..
    yok yaw vallahi öyle bi niyetim yok ne adamsın yaa...

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Göklerde biryerden mi işaret geldi. Gece gece her yerden dökülüp gelmişler. Son çırpınışlarını yaşıyorlar. Hem forumda hem medyada hem siyasette her yerde. Allah adına mesaj vereni bile gece gece düşmüş. Allah akıl fikir versin . Allah tan bile korkuları yok artık. Fıkra gerçek oldu.
    Son çırpınışları derken sanırım benden bahsediyorsun.Asıl senin gibi farklı görüşlere tahammül edemeyenler artık tarih sahnesinden silinecek.Müslüman denildiğinde hemen AKP yi akla getirip İslamı akp ile özdeşleştirmek sadece bel altı vurmaktır.Benim söylemlerimin yada yazdıklarımın hiç birinde AKP kelimesini göremessin.

Allah adına mesaj vermeye gelince.Allah inanan insanlara önemli bir misyon yüklemiştir.Asr suresinin ilk ayetlerinde bunu görebilirsiniz.Bu ayette bahsedilen Allahın birbirimize doğru kaynaklar ile tavsiye edilmesidir.Allahtan gelen mesajları peygamberler diğer insanlara tebliğ ettiği gibi peygamberin vefatı sonrası elimizde kalan en büyük kaynağı kuranı okuyup anlayarak sizde bu misyonu devam ettirmekle yükümlüsünüz.Hee tabi bu anlattıklarım muvahhid insanlar için geçerli.Sizin böyle bir inancınız yoksa zaten yapacak birseyiniz yok.Sadece dünya ve yaşam için iyi insan olmaya çalışın ve düşünen sorgulayan beyinleride cahilce hemen yaftalamayın yeter.

Sen bi çık aradan akşam uzay hakkındaki fikirlerin yetti bana sana laf anlatamam ben
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sen bi çık aradan akşam uzay hakkındaki fikirlerin yetti vana sana laf anlatamqm ben

6. Kardeş ben bu adamı yıllardır tanırım dediği çıkar fakat şuan hangi sitede soylermisin unuttum ben takip etmek istiyom yardımcı olurmusun

7. Spesifik kardeş size yazdım hangi sitede takip edecem

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sen bi çık aradan akşam uzay hakkındaki fikirlerin yetti vana sana laf anlatamqm ben
    çok basit bir araştırman için birşey yazdım ama yine tahammülsüzlük diz boyu.Operation Fishbowl projesini araştır kardeşim.1962 de nükleer silahlarla Amerika nın gök kubbeyi nasıl delmeye çalıştığını ama bunu başaramadığını genaralin ağzından dinle.İnanmamana saygı duyarım ama araştırmadan araştıran insanları küçümseyen tavırlar hiç hoş değil.

Sayfa 111/996 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •