Sayfa 114/996 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Viop - XXIII

Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    doğu akdeniz meselesini lozana baglayanlanlar var . Koca adamlar hala lozan diyor.adalari kaybettik lozanda diyor. Mondros tan önce kaybedilen topraklar misak-i milli sınırı değildir. 1 Uşi Antlaşması (İtalyanca: Trattato di Losanna (1912)) (18 Ekim 1912), İtalya Krallığı ile Osmanlı İmparatorluğu arasında Trablusgarp Savaşı sonunda imzalanan antlaşmadır. Bu antlaşma İtalyan tarihinde Trattato di Losanna yani Lozan Antlaşması olarak geçmektedir. "Ouchy" Lozan'ın bir semtidir. Türkiye tarihinde 24 Temmuz 1923 Lozan Antlaşması ile anlam karışmasını önlemek için Uşi (Ouchy) Antlaşması olarak anılmaktadır.[1]
    İmparatorluğu kaybedip adalara odaklanmak bana ilginç geliyor. Eğer balkan savaşları öncesinde ülkeyi padişahçılar, ittihatçı diye bölmeseydik. Bugün başka bir haritaya sahiptik. Biz o dönemi tartışmak yerine adalara kafayı takmış durumdayız.
    Adacılara tavsiyem denizciliğe önem versinler, amatör denizci belgesi alsınlar, denize açılsınlar ege ve akdenizde sivil olarakta bayrağımızı dalgalandırsınlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

1.5 milyar nüfuslu Hristiyanlar mal gerizekalı bir sizin gibi sözde müslümanlar akıllı

Ya menfaat için vermeyeceğiniz şey yok

Adam gibi piyasadan konuşacaksanız konuşun yoksa defolun gidin sizin trollüğünüz de allah inancınız da burda beş para etmez

3.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Ben sizin burada sürekli grafik paylaşmanız dan yanayım kardes
    son bir yıldır bu işleri bırakmıştım.yaratılış , dünya düzeni ve inanç üzerine bazı araştırmalar yaparak kafamada çözmekte zorlandığım sorulara cevap aradım.Şükür şuan istediklerimi buldum sayılır ama araştırmalar bitmez.Bu aralar çok nadir olsada amatörce çizimler yapıp paylaşmaya çalışıyorum.Çünkü bilginin paylaştıkca değer bulacağına inananlardanım.

4. yaww arkadaş ,şimdi o hritiyanların da ..................can,adam ğibi ne yazıcaksan yaz,niye karıştıryon dini!!!!!!!!!!!!!!!!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Rus doktorlar aşı olmayı reddediyor( kabul edenler yüzde 24)

Rus ayısının ipiyle kuyuya inilmez...kaynak tüm Rus tarihi...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

6.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    1.5 milyar nüfuslu Hristiyanlar mal gerizekalı bir sizin gibi sözde müslümanlar akıllı

Ya menfaat için vermeyeceğiniz şey yok

Adam gibi piyasadan konuşacaksanız konuşun yoksa defolun gidin sizin trollüğünüz de allah inancınız da burda beş para etmez
    sizde bu defolun gidinler ne kadar fazla.Afedersin kardeş burası senin tapulu mekanınmı ? Sahibi senmisin.Ağızlarda ciklet olmuş defolup gidinler.sizin derdiniz Akp falan değil sizin derdiniz inanan insanlar.Tahammül edemiyorsunuz ama edeceksiniz nedenmi çünkü bizde size ediyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sen bi çık aradan akşam uzay hakkındaki fikirlerin yetti bana sana laf anlatamam ben
    Çok ayıp.
    denişik fikirlere saygı göstermen ilazım.

Turkey edges closer to quarantine list after Covid-19 spike ...www.liverpoolecho.co.uk › ... › Trav
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,435
    Ne güzel demokrasimiz var çok seslilik her inanca saygı taraf olmayanlar hakikat yazanlar. Para için her şey mübah diyenler.

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

Sayfa 114/996 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •