Sayfa 115/996 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Viop - XXIII

Troller onlara cevap vermenizden beslenir.

2. Slm cemaat viop ta hiç işlem yapmadığım halde piyasa nedir ne değildir diye abone olduğum başlık ta yine saçmalıklar diz boyu.. olmuyor sizle doku uyuşmuyor.. buraya gelip illa tartışacak , kazanacaginizi zannedeceginiz saçma sapan argümanlarla her yeri pisliyorsunuz. Gidin alternatif hisse.net açın orada toplanın tarikat tasavvuf u içine katıp piyasaya yon verin...faiz haram diyip finans merkezi açma garebetini uygulayan ( tamam sukuk diye birşey var ama postayı koyduğumuz Araplar bu işin yarısı) iktidar gibisiniz... Burada olmanız tamamen gerilim kaynağıdır, farklı fikirde olmak değildir.
    Selam ve dua ile.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. neyse burda inanç ve siyaset konusunda hazır kıta bekleyen tartışmaya meyilli bir çok kişi var ama bu mekan sanırım borsa ile ilgili olarak açılmış.Bu açıdan yola çıkarak bugün biraz vaktim var spot piyasadan hisselerle ilgili teknik bilgi almak isteyen varsa kısa kısa cevap şeklinde yardımcı olmaya çalışırım.

Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    neyse burda inanç ve siyaset konusunda hazır kıta bekleyen tartışmaya meyilli bir çok kişi var ama bu mekan sanırım borsa ile ilgili olarak açılmış.Bu açıdan yola çıkarak bugün biraz vaktim var spot piyasadan hisselerle ilgili teknik bilgi almak isteyen varsa kısa kısa cevap şeklinde yardımcı olmaya çalışırım.
    Yaz kardeşim yaz
    BİST için uzun vadede bir örnek verirmisin.
    Birde onu görelim.
    Bu çalışmaları tutmasamda görmek isterim
    Yeni dip varmı.yoksa düşüş bittimi

5.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Rus doktorlar aşı olmayı reddediyor( kabul edenler yüzde 24)

Rus ayısının ipiyle kuyuya inilmez...kaynak tüm Rus tarihi...
    ruslar nereden çıktı yahu reis bile demedi mi aşıda amerika ve çinden sonra 3. sıradayız diye..?

6.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Slm cemaat viop ta hiç işlem yapmadığım halde piyasa nedir ne değildir diye abone olduğum başlık ta yine saçmalıklar diz boyu.. olmuyor sizle doku uyuşmuyor.. buraya gelip illa tartışacak , kazanacaginizi zannedeceginiz saçma sapan argümanlarla her yeri pisliyorsunuz. Gidin alternatif hisse.net açın orada toplanın tarikat tasavvuf u içine katıp piyasaya yon verin...faiz haram diyip finans merkezi açma garebetini uygulayan ( tamam sukuk diye birşey var ama postayı koyduğumuz Araplar bu işin yarısı) iktidar gibisiniz... Burada olmanız tamamen gerilim kaynağıdır, farklı fikirde olmak değildir.
    Selam ve dua ile.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    faiz konusunu çok iyi araştırdım.Dini anlamda faiz ile ribanın birbirine çok karıştırıldığını gördüm.devletin belirlediği faizle kuranda bahsedilen riba çok ayrı şeyler.Riba verilenin kat kat karşılığında geri alınmasıdır.Günümüz de bize sunulan faiz bu değildir.Faiz devlet tarafından belirlenmiş minimum sınırlı orandır.Bu da kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması için sunulan en makul sermaye aracıdır.İnşaallah yazdığım bu kısa öz bilgi ile bu konuda azda olsa aydınlanmışızdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,433
    Hangi hisseleri taşıyorsunuz? Beklentiniz nedir .teknik olarak nereye gider.?
    neyse burda inanç ve siyaset konusunda hazır kıta bekleyen tartışmaya meyilli bir çok kişi var ama bu mekan sanırım borsa ile ilgili olarak açılmış.Bu açıdan yola çıkarak bugün biraz vaktim var spot piyasadan hisselerle ilgili teknik bilgi almak isteyen varsa kısa kısa cevap şeklinde yardımcı olmaya çalışırım.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

faiz konusunu çok iyi araştırdım.Dini anlamda faiz ile ribanın birbirine çok karıştırıldığını gördüm.devletin belirlediği faizle kuranda bahsedilen riba çok ayrı şeyler.Riba verilenin kat kat karşılığında geri alınmasıdır.Günümüz de bize sunulan faiz bu değildir.Faiz devlet tarafından belirlenmiş minimum sınırlı orandır.Bu da kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması için sunulan en makul sermaye aracıdır.İnşaallah yazdığım bu kısa öz bilgi ile bu konuda azda olsa aydınlanmışızdır.
    Ben aydınlandım maşaallah.

Sayfa 115/996 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •