Sayfa 117/996 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 929 - 936 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    son bir yıldır bu işleri bırakmıştım.yaratılış , dünya düzeni ve inanç üzerine bazı araştırmalar yaparak kafamada çözmekte zorlandığım sorulara cevap aradım.Şükür şuan istediklerimi buldum sayılır ama araştırmalar bitmez.Bu aralar çok nadir olsada amatörce çizimler yapıp paylaşmaya çalışıyorum.Çünkü bilginin paylaştıkca değer bulacağına inananlardanım.
    Ateistmi oldun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Çok ayıp.
    denişik fikirlere saygı göstermen ilazım.

Turkey edges closer to quarantine list after Covid-19 spike ...www.liverpoolecho.co.uk › ... › Trav
    Dün bütün gece uyuyamadım adamın yüzünden acaba gerçeklik payı varmıdor diye döndüm durdum yatakta
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    şuan herhangi bir hisse taşımıyorum.alım için dönüşü görmem gerek.kısa vadede saatlik bazda viop için beklentim aşağıya eklediğim çalışmadaki gibidir.

benim için tüm insanlar kıymetlidir.Katolik protestan alevi sünni olması farketmez.Ama asıl olan bu mesheplerin insani inanç esasları olduğunu görerek bilerek hareket etmek lazım.Yani bunlar dinin kendisi değil bunlar kültürel , geleneksel , töresel inançlardır.Temel kaynaklarıda genelde meshep imamlarıdır.zamanında katoliklerin en büyük düşmanı yine kendi içinden çıkan protestanlar , gregoryanlar , ortodokslar v.s olmuştur.Daha sonraları bunlar kendi aralarında sukuneti sağlayarak baş düşmanın islam olduğu kanaatine varmışlardır.İslam içindede durum hiristiyanların zamanında yaşadığı durumdur.Meshepsel savaşlar , cemaat tarikat savaşları olabildiğince fazla.Bu konuda Allah bizleri Kuranda uyarmış ve bize Allahın ipi olan kurana sımsıkı sarılmamızı ve fırkalara bölünüp ayrılmamızı uygun bulmamıştır.Bizlere yaratıcı kitabında tüm detayları bildirmişken biz bunları kulak ardı ederek insani sözlerin peşine düşmüş ve ayrışmışızdır.Bugün inananların yaşadığı en büyük heyezan budur.
    Koç bey ve sizi bir arada grafiklerle bizleri aydınlatırsanız memnun oluruz her iki arkadaşlara teşekkür ederim şahsım adina

bist 100 endeksini kısaca anlatacak olursam.

endeksin 103.82 seviyesinde bir dibi mevcut.Bu dip sonrası yukarı hareket 985.38 seviyelerine kadar pullback daha doğrusu ayı tuzağı yapılarak sağlanmış ve bunun ardından başlayan yukarı süreçle 119.29 seviyelerine kadar gidilmiş.bu seviye sonrasıda bu sefer boğa tuzağı ile parite 1125.92 seviyesine kadar çıkılmış ve ardından malum düzeltme başlatılmış.bu düzeltmede aşağıda maksimum 1077.32 seviyesi test edilmiştir.bu seviye aynı zamanda 0.500 fibonacci düzeltme seviyesidir.Bu destek korunduğu sürece sıkıntı olmaz ancak desteğin kırılması 0.618 fibo oranı olan 1066.47 seviyesine kadar geri çekilmeyi kaçınılmaz kılar.stop loss adına bizim takip etmemiz gereken desteğimiz 1077.32 seviyesidir.bu destek kırılmaz ve yukarı hareket burdan başlatılacak olursa ana direncimiz 1119.29 seviyesidir.bu seviyenin geçilmesi 1171.18 seviyelerine doğru olacak yükseliş hareketinin habercisi olacaktır.Belirttiğim detaylarda günlük periyot baz alınmıştır.
    Bu başka tür bişey oldu.
    Ben zigzagları A yı B yi C yi arıyordum

5. Arkadaşlar bu dün geceki trolü ben geçmiş viop başlıklarından da hatırlıyorum,böyle anlamsız saçma sapan konuşur,insanları delirtir bir kaç ay uğramaz sonra yine gelir görevini yapar,hayır bu yaşa nasıl gelmiş bu bakış açısıyla insan gerçekten hayret ediyor..

6.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    gerçekten background benim.Hatta dün gece girip yaptığım çalışmayı buraya ekledim.Sonra koç diye bir arkadaş çıktı biz bu çalışmaları biliriz bi işe yaramaz falan dedi onunla biraz yazışma fırsatım oldu.sonra konu nasıl akp ye geldi anlamadım.Allah dedim hemen akp yok yandaşlar buraya yine gelmiş nerden çıktı bunlar deyince gerçekten bıraz üzüldüm.adamlar resmen otomatiğe bağlamışlar
    senin o attığın graftan bi cacık olmaz.... asıl geçerli olan günlük göstergelerdir.... günlük macd al verdiğinde al, sat verdiğinde sat... bütün hikaye bu... ama bizim borsamız kadar leş bir borsa yok... o kadar para basıp düşmesini engellemeye çalışıyorlar, her türlü engeli koyuyorlar... ama yine düşüşü engelleyemiyorlar..
    en çokta garibime giden şu... o kadar savunurlar bu partiyi, o kadar savunurlar... ama gider 10.000-20.000 dolar alırlar... yakın bir arkadaşım da ne gazete okur, ne tv izler.... ama sürekli hastane yaptılar diye savunur bunları... geçen bi lafı dokundurdum... reis reis diye ölüyon, ama küfür eder gibi dolar alıyon... arkadaş pis pis bıyık altından gülüyo.. ama cevap yok....
    bunlar böyle; işin içine para yada çıkar girdi mi her şey değişir.
    bunları adam yerine koyup, konuşmaya gerek bile yok.... hala hayal aleminde dolaşıyorlar....

7.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Başkanım muhtemelen pası atan da aynı kişi. Hayatları dalavere hayatları üçkağıt, tiyatro.

Şeytana parmak ısırtırlar.
    Nedendir bilinmez aynı şeyi bende düşündüm,telepatinin gücü herhalde...

8.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Kardeş iki hisse sorayim şimdiden tsk....trgyo ve alkim....bilgi alabilirmiyim?trgyo bekkenti varmidir daha nereye duser veya çıkar...??
    Trgyo hissesine haftalık bazdan bakıldığında 3.42 desteği önem taşımakta.Bu destek korunduğu sürece bir sıkıntı olmaz.Olumsuz bir durumda desteğin kırılması stop loss gerektirebilir.

Alkım hissesine aylık periyotdan bakıldığında rsı indikatörünün aşırı alım bölgelerinde olduğu görülmekte.Yani çok primlenmiş ve kar satışlarının zamanla devam etmesi beklenir.günlükte destekler 11.93 ve 11.50 seviyeleridir.bu desteklerin kırılması paritenin 10.72 seviyelerine doğru geri çekilmesinde etkili olabilir.yukarı hareket adına 13.35 - 13.98 - 14.12 ve 15.40 seviyeleri direnç olarak takip edilmelidir.bu dirençleri geçilecek olursa yükseliş trendinin onayı adına 17.52 tepe seviyesinin geçilmesi gerekir.

Sayfa 117/996 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •