Sayfa 120/996 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 953 - 960 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    bist 100 endeksini kısaca anlatacak olursam.

endeksin 103.82 seviyesinde bir dibi mevcut.Bu dip sonrası yukarı hareket 985.38 seviyelerine kadar pullback daha doğrusu ayı tuzağı yapılarak sağlanmış ve bunun ardından başlayan yukarı süreçle 119.29 seviyelerine kadar gidilmiş.bu seviye sonrasıda bu sefer boğa tuzağı ile parite 1125.92 seviyesine kadar çıkılmış ve ardından malum düzeltme başlatılmış.bu düzeltmede aşağıda maksimum 1077.32 seviyesi test edilmiştir.bu seviye aynı zamanda 0.500 fibonacci düzeltme seviyesidir.Bu destek korunduğu sürece sıkıntı olmaz ancak desteğin kırılması 0.618 fibo oranı olan 1066.47 seviyesine kadar geri çekilmeyi kaçınılmaz kılar.stop loss adına bizim takip etmemiz gereken desteğimiz 1077.32 seviyesidir.bu destek kırılmaz ve yukarı hareket burdan başlatılacak olursa ana direncimiz 1119.29 seviyesidir.bu seviyenin geçilmesi 1171.18 seviyelerine doğru olacak yükseliş hareketinin habercisi olacaktır.Belirttiğim detaylarda günlük periyot baz alınmıştır.
    Birsey diyim mi açıkla çok güzel fibo seviyeleri falan da benim tek yazacağım şey şudur artık teknik avlama dönemi yabancı deli gibi mal çıkarken sadece oyalama ya yarıyor teknik başka birseye yaramıyor zaten babo abimizin dediği gibi teknik önden gider haber arkadan gelir örnek veriyorum misal kochol perşembe günü bilanço açıklanıyor 4.5 milyar kar kapanıs fiyatı 15.10 cuma günü kapanıs 14.80 yıl içi en yüksek fiyatı 21 TL seviyeleri yani kimsenin tekniğe falan baktığı yok beni daha çok bu kadar yabancı fonların ülkeyi neden terk ettiği arkasından nasıl bir haber gelecek bunu görmek istiyorum yoksa teknik bu zamanda çok yanıltıyor maalesef

2.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Senin yaptığına ayrımcılık denir yok tek yumruk olacakmışız da falan filan bunları senden mi öğrenecez buradaki insanlar hukuk adalet eşit gelir dağılımı şeffaflık gibi şeyler istiyor sen gelmişin şimdi sırası değil tek yumruk olalalim falan filan masal anlatıyorsun bize birde akıl veriyorsun ve olmazsakta hain olurmusuz ya Bi yürü git işine
     Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    SPESİFİK kardeş icin olumsuz yazanlar kendilerine baksinlar... farklı görüşteki leri kabullenemiyorlar sanırım Aydın insan bu olsa gerek sürekli eleştirmek.. onu dışlamak....Hakaret etmek saygisiz davranmak... bu ülkede bu sitede hepimize yeter yeter ki Birlik olalım birbirimize çelme takmaya bırakalım artık yeter mecliste böyle burada böyle nedir bu sizlerden çektiğimiz ya....y.t.d..
    Bak arkadas yukarda bir yazi yazmis.

Farkli gorusleri kabul etmiyormusuz.

Oy tabaniniz %30'un altina dusuncemi aklina geldi.

Hani, taraf olmayan, bertaraf olurdu, degistirdiniz mi bu gomlegi de ?

Ayrica kimse hakaret edip, saygisiz davranmadi, Medwig bunlari atlamaz, sen isine bak.

Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Canlı yayında RTE Rize de Ayder Yaylası’nda kalabalık bir halk Grubu içinde.İlginç olan Mesafe kuralı yok gibi.
    Dün hemşinde birileri yazmıştı coronayı patlattık diyince yanlış anladınız hemşehrilerim corona patlayıp yok olmadı corona patladı yayıldı manasında dedik diye bunlarda coronayı patlattıkı yanlış anlayan hemşehrilerim.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Arkadaş ne güzel yardımcı olmaya çalışıyor şu yazdıklarınız gerçekten Bilgili ve saygılı insanlara hiç yakışmıyor...Kendinizi daha fazla komik duruma düşürme iyiniz....y.t.d..
    böyle yardım mı edilirmiş.... klasik yatırım danışmanı ağzı ile yapılan teknik analiz hiç bir işe yaramaz... daha çok kafa karıştırır

5.  Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    Sn. Spesifik, lkmnh hisse yorumu rica edebilir miyim, teşekkürler
    günlükte en yakın direnç 8.15 seviyesi bu seviye geçilecek olursa 8.88 seviyeleri hedef alınabilir.olumsuz bir durumda 7.48 destek seviyesi olup bu seviye altı kapnışlarda 7.07 seviyesi bir sonraki destek noktamız olarak takip edilmelidir.olumsuz bir durumda 7.07 seviyesi altı hareketler stop loss gerektirebilir.

6.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Birsey diyim mi açıkla çok güzel fibo seviyeleri falan da benim tek yazacağım şey şudur artık teknik avlama dönemi yabancı deli gibi mal çıkarken sadece oyalama ya yarıyor teknik başka birseye yaramıyor zaten babo abimizin dediği gibi teknik önden gider haber arkadan gelir örnek veriyorum misal kochol perşembe günü bilanço açıklanıyor 4.5 milyar kar kapanıs fiyatı 15.10 cuma günü kapanıs 14.80 yıl içi en yüksek fiyatı 21 TL seviyeleri yani kimsenin tekniğe falan baktığı yok beni daha çok bu kadar yabancı fonların ülkeyi neden terk ettiği arkasından nasıl bir haber gelecek bunu görmek istiyorum yoksa teknik bu zamanda çok yanıltıyor maalesef
    anlıyorum seni temel analize daha çok değer veriyorsun.ama anlattıklarındanda anlaman lazım ki temeli iyi olsada bazı zamanlar herşey istenildiği yönde gitmiyor.İşte asıl meselede burda zaten.teknik analiz yanıltmaz yanılmanı önler nasılmı sadece grafikleri iyi okumayı bildikten sonra.

Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    ''bunlar'' derken beni o fındık beyninle hangi sınıftan nitelendiriyorsun kardeş.He bu arada ben diğer yazıdan cevap farklı görünsün ve okuyucu daha rahat okuma fırsatı yakalasın diye yazılanlarda siyah kalın punta kullanıyorum.bu arada benim kendimi gösterme yada burda kendimi ispat etme gibi bir durumum olmaz.buna ihtiyaç duyan buranın müdaimleri sizlersiniz.ben arada bir buralara uğrarım.farkı anlayabildinmi?
    yazdıkların 'çöp' kardeş senin..
    fındık kadar olanı kendi vücudunda ararsan bulursun ,belki..
    elimde hisse yok diyorsun sağa sola teknik analiz veriyorsun , ya bı s. git dedirten zirvaliklar..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    kavram karmaşasına girmeden kısaca bu inanç meselesi diyorum.ben öyle inanıyorum.bu arada kim uzaya gitmiş ben gideni görmedim.sen disney ve nasanın hayal dünyası ile çektiği kısa metraj filmlere çok takılmışsın.atmosfer dışına bir Allahın kulu çıkamaz.teknolojik olarak diğer ülkelerin müslüman ülkelerden ileride olmaları Allahın verdiği aklı müslümanların iyi kullanamamasına bağlayabiliriz.ayrıca herhangi bir müslüman devletin teknolojik açıdan ilerlemesinin önü her daim kesilmiştir.bunun tek sebebide dünyayı hegemonyası altında yönetenlerin müslümanlardan yani inanan insanlardan hep tedirginlik duymasıdır.
    Allah akıl fikir versin..Cehaletin bu derecesini de hiç görmedim ,duymadım,en azından bu forumda görmedim.Şu anda atmosferin dışına çıkmış ve dünyanın etrafında faal olarak dönen tam 2218 tane uydu var,bu uydularla hem küresel ölçekte haberleşme,internet,televizyon yayınları hem de GPS( küresel konumlama sistemi) 'ni mobil telefonlarımızda bile kullanıyoruz,ayrıca askeri amaçlardan maden araması,tarım ürünü rekolte tespitine,meteorolojiye kadar çok çeşitli amaçlar için kullanılan uydular var.Sadece ABD,rusya ,çin,japonya,hindistan gibi çok sayıda ülkenin değil ,Türkiye'nin de atmosfer dışına çıkmış dünyanın çevresinde dönen haberleşme,televizyon yayını sağlayan uyduları ve bu uydularla iletişimi sağlayan Ankara-Gölbaşı'nda uydu kontrol merkezi var, bunların hiç biri doğru değil mi!...Değilse uydudan televizyon yayınları GPS kullanımı nasıl oluyor...

Sayfa 120/996 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •