Sayfa 181/253 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231 ... SonSon
Arama sonucu : 2017 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    ay sonu geliyor ayak seslerini duyuyor musunuz
    Cebime çok para girmeden duymam

2. ne kastın beya,ne kıvrandın beya,ne baskıladın beya...yetmedimi topladıkların boru doyursun gözünü mideni...beraber kazanalım neticede boru bu...citi bank yabancıymış..pehh siz merhametin,diger gamlığın yabancısınız citinin değil...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Baslar buralar artik sahte hesaplarla dolmaya , Alkimde olduğu gibi
    Bu yazınız bana ithafen yazıldı ise; 24 senedir İMKB'de, 16 senedir de hisse.net'teyim. 2020'de buradaki bir üyenin çok kıymetli bir dostum olan bir büyüğüme yaptığı terbiyesizlik sebebiyle pek yazmıyorum.

Bizi bilenler bilir, özellikle de eskiler. Kaç yıldır bu piyasadasınız bilmem ama BRSAN alıp sattığım rakamları hayal bile edemezsiniz. Buda 31 Aralık 2021 tarihli sabit Twitim.

OK.

Cengiz abiyi ise bana değil, herhangi bir borsa üstadına sorabilirsiniz. Ceketini ilikler, anlatır ondan dinlersiniz.

[url=https://www.hizliresim.com/itnzpvw]
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

4. nasıl oynuyorlar değil mi, iki gün önceki alımların acısını çıkarıyor hisseyi düşürmeye çalıştı bryatın hareketleri kısıtlayınca bryata kredili işlem ve açığa satış engeli getirtti, vakit daraldıkça panikliyor hisseyi zıplatacak haberler yaklaştı ha geldi ha geliyor derken patron yeter ..... tahtanın içine ......diyerek tahttacıyı zıplatacak.....

5. yeni bir ürün yeni bir üretim tesisi neden olmasın yakışır ama

6. borcu borç kapatmak için almayacaklardır diye düşünüyorum

7. 15 dklıklarda pozitif uyumsuzluk var o kadar bariz ki artık yemiyor

8. haydi şu üretim bandını taşıma işlemi bitmedi mi hangi üretim bandı nereden aldınız nereye kurdunuz 31 aralıkı mı bekliyorsunuz

Sayfa 181/253 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •