Sayfa 393/999 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: Viop - XXV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    şu merill'in robotunu nerden alabiliriz? bir tane de ben edinmek istiyorum

manyak tarıyor piyasayı ya...bir aşağı bir yukarı...

bu şeeyyy neden hala artıyor..faizde yukseldi...swaplarımı kıssak acaba?

3. aktifmiş rasyoymuş pehhhh köprüden önceki son çıkışı kaçırdın şimdi boşuna debelenme...

birşeyi zamanında yaparsan değeri var...

iş işten geçmiş şirketler yara almış döviz bilançoları bozmuş sen faiz artırıyorsun...

geçmiş olsun...

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    aktifmiş rasyoymuş pehhhh köprüden önceki son çıkışı kaçırdın şimdi boşuna debelenme...

birşeyi zamanında yaparsan değeri var...

iş işten geçmiş şirketler yara almış döviz bilançoları bozmuş sen faiz artırıyorsun...

geçmiş olsun...
    Yetmiyor, hala döviz satıyorsun

birden 2.000 de aşağı verebilir..malum,sever bu hareketleri..

6.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    yüksekten mal çıkışı için fırsat olarak kullanabilirler mi acaba ?
    Vallahi olabilir diyeceğim ama yüksekten değil alçaktan mal çıkışı olur onun adı Bankalar dolar bazlı diplerinde şu anda. Buradan %20 tepse kimse niye tepti diyemez. Benim şahsi beklentim banka endeksinde yeni bir dip yönünde. Ancak bu seviyelerde biraz daha sürünüp zaman geçirirse yeni dip senaryomu iptal edip bir miktar mal taşıyacağım.

7. Çok kötü oldu bu
    faiz artırımı ve kur yukarda hala

bakalım dolarda bugün kaç görülecek.. bu işlerden hiç anlamayan birisinin bomboş teorisi için 100 milyar dolar yakıldı..

son faiz artışı da frenklerin deyimiyle "too little too late"..yani "az ve geç".. açıkçası faiz artışının planlarımda bir değişiklik yaratmadığını söylemiştim.. aynı şekilde düşünüyorum zira, çok geç ve çok az yapıldı faiz artışı..kısmi realizasyon sonrası dolar long pozlarla devam ediyorum..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 393/999 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •