Sayfa 8/165 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. Arkadaşlar 24m haricinde hazırda bekletilen lot var mi ? Hani bir sene icinde halka arz fiyatının %25 üstünde olursa satılmaya hazır diye not düşülüyor o detayı bulamadım.. kontrolmatik 'te öyle bir detay var..bilen gören varsa yaziversin lütfen saygılar

SM-A307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İşte sevgili günlük bir kez daha görüyoruz ki herkes boş kafadan sallıyor çünkü kimsede finansal okur yazarlık yok ondan sonra BİST’i kumarhaneye çevirdiniz yok 100 lot mu gelir yok 500 lot mu gelir
    bu şirket halka arz olacak bir tane şirket ile ilgili yorum görmedim ?

3. Dnısıda tek kişi yüzün üstünde hesapdan emir gönderenler oldu... Bunda tahminim 800-1000 civarı lot düşer tahminim...

ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kağıdın kodu nedir ?

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    İşte sevgili günlük bir kez daha görüyoruz ki herkes boş kafadan sallıyor çünkü kimsede finansal okur yazarlık yok ondan sonra BİST’i kumarhaneye çevirdiniz yok 100 lot mu gelir yok 500 lot mu gelir
    bu şirket halka arz olacak bir tane şirket ile ilgili yorum görmedim ?
    sevgili günlük sever, insanlar halka arz olunca kesin kazanacağız gözüyle baktığı için başka şey düşünmüyor, şahsen benim düşüncem isterse ülkenin en gözde şirketi olsun, arz işlemi olduktan sonra en az 3 yıl geçmeli ki hissede bazı şeyler rayına otursun sonra o hisseyi incele ve ona göre bulaş mantığı var

6. Halka arz da hangi aracı kurumlar tarafından müracatlar alınacak bilen arkadaş var mı? Naturel enerji halka arzı Metro yatırım tarafından dı sanırım esenboğa enerji de talep toplatacak kurumu hakkında bilgi sahibi olan

7. Metro yatirim tarafından yapılacak.

8. Sirket hakkında kimse yorum yapmıyor.

Sayfa 8/165 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •