Sayfa 139/310 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Malesef malesef malesef....
    Büyük Fenerbahçe 3-5 hakeme, kabiliyetsiz 3-5 futbolcuya, yeteneksiz 1 hocaya, menfaatci bir başkana ve bunlara destek olmuş bir avuç taraftara teslim olmuş durumda...
    Biz bu tehlikeleri aylardır yazdık....
    Ama birileri 1 maç kazanınca hocayı, 1 gol atınca furbolcuyu yere göge sığdıramadı....
    Şapka düştü ama keli girmemekte ısrarcı oldunuz, kendinizi kandırdınız...
    Şubat sonunda gerçeklerle yüzleşeceginizi söyledim ama daha şubat ayının ilk maçında havlu attık....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Daha önce yazdım kırılan bozulan umurumda değil...ben maç kaybetmeyi hazmedemeyen bir insanım, futbolda 3 ihtimalim yok, 2. Olmayı basarı saymam...kusura bakmayınız

3. Şu mac bana kafayı yedirecek....saldado çıkar fermandao niye girer arkadaş, haa illa fernandaoyu oynatacan çift forvet oyna...
    Atıf niye girer ? Hangi maç ne faydası olduda nasıl bir beklentin var ?
    Ozan tamam kötü futbolcu çogu kez eleştirdim de ozanı gözden çikaracak zamanmı ?
    İşin özü hocasından başkanına, malzemecisinden futbolcusuna değişim gerekliyken kimse koltugunu bırakmayi düsünmüyor...

4. Aziz,aykut,dirar vs vs kimseye şahsi bir duşmanlıgım elbette ki yok...
    Tek derdim var kim kötüyse gitmeli, kim iyiyse gelmeli...kim kötü oynuyorsa çıkmalı kimse kimseyi kollamasın Fenerbahçenin menfaati neyse o yapılmalı kimseye taviz verilmemeli

5. Futbolculuklara FENERBAHÇE tarafundan bakınca...
    Volkan, i.köybaşı,h.ali,atıf,dirar,m.topal oynadıkları bölgede fenerbahçede oynayacak kalitede futbolcular değil...
    Önceden iyiymiş !!! orası beni çok enterese etmez, krasic de önceden iyidi, guizada,rvp de...
    Taraftardan begenen var !!! Volkan şeni de begenen vardı hemde pek çok )))

6. Ardayı barcada futbolcular dışladı...niye çok calışmıyor emegimize saygı göstermiyor diye...
    Böyle yürekli bir takım kurulmalı...mac bitince kendini gece kulubüne atan değil

7. Aziz başkanı yıllarca destekledik ne zaman şahsını Fenerin uzerinde girmeye başladı destegim bitti....
    Bunak deyince kızdılar ama hakkikaten bunadı, MAA ile isbirligi bunun en son örneği...
    Aziz Yıldırımda gerçekten Fener sevgisi varsa aday olma...aday olursa bu da bunaklıgın ileri seviyede oldugunun göstergesi olacaktır...

8. Futbola dönersek çok bir alternatif yok...
    Başaksehir ve cicon puan kaybeder, biz basaksehiri yenersek umut var....

Sayfa 139/310 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •