Sayfa 198/310 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

Fenerbahçe'nin efsane isimlerinden olan ve hem futbolculuk döneminde hem de teknik adamlık kariyerinde büyük başarılara imza atan Kocaman'ın DHA'ya yaptığı açıklamalar şöyle:
    "Medyada bugün şahsımla ilgili, yakın çevreme dayandırılarak ortaya atilan haberler doğru değildir. Özellikle görev başında bir teknik adam varken bu tarz bir yorumda bulunmadığım, kamuoyunun geniş kesimleri tarafından bilinmektedir. Fenerbahçe bir değişim sürecindedir. Bu dönemin sancıları olabilir. Bu da normaldir, sabredilmesi ve yönetimin tasarruflarına saygı duyulması gerekir. Buna ilişkin görüşlerimi geçtiğimiz günlerde dile getirmiştim. Son günlerde Fenerbahçe başlığı altında hiç bir ilgim, alakam olmayan konularla ilgili sürekli olarak benim adım üzerinden bir takım tartışmaların yürütüldüğünü üzülerek gözlemliyorum. Bu dönemde tüm tartışmaların, hesapların, iddiaların dışında olduğumu, Fenerbahçe ile ilgili hiç bir gündemimin bulunmadığını, kamuoyunun dikkatine sunmak istiyorum...

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, 2005-2008 yılları arasında sarı-lacivertli formayı giyen Ganalı eski futbolcu Stephen Appiah ile bir araya geldi.

Cocu Hollanda basınına konuştu

Spor Toto Süper Lig'in ilk 6 haftasında sadece 2 galibiyet alabilen ve 7 puanı bulunan Fenerbahçe'de Phillip Cocu'nun ülkesinde açıklamalar yaptığı kaydedildi. Ali Koç'un kendilerine güvendiği belirtilirken Cocu'nun "Türkiye'ye yeni bir hikaye yazmaya geldim" dediği belirtildi

Yeni sezon öncesi Fenerbahçe'nin listesinde olan ancak bir şekilde transferleri gerçekleşmeyen oyunculardan peş peşe sakatlık haberleri geliyor. İşte dikkatleri çeken o sakatlık listesi...

Galatasaray forması giyen Emre Akbaba'nın ayak parmak kemiğinde içi kırık tespit edilirken, milli futbolcu ameliyat edildi. Emre'nin yaklaşık 2 ay forma giyemeyeceği ifade ediliyor.

Porto'da golcü oyuncu Aboubakar'ın çapraz bağlarının koptuğu ve yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

West Ham United'a transfer olan Jack Wilshere ayak bileğinde yaşadığı sakatlık nedeniyle 6 hafta forma giyemeyeceği açıklanmıştı.

Fenerbahçe'nin yeniden kiralamayı düşündüğü Janssen'in Tottenham'da yaşadığı sakatlık nedeniyle ocak ayından önce sahalara dönmesi beklenmiyor.

Van Ginkel ile Bas Dost da Fenerbahçe'nin transfer listesinde olup ciddi sakatlık yaşayan futbolcular listesinde yer aldı.

Fenerbahçe maça şu 11'le çıkacak:
    Kalede Harun
    Defansta Şener, Neustadter, Reyes ve Hasan Ali
    Orta sahada Mehmet Topal, Jailson, Ayew, Benzia ve Atıf
    Forvette ise Slimani görev yapacak.

Yedekler: Volkan, Isla, İsmail, Yiğithan, Oğuz Kağan, Eljif, Frey, Mehmet Ekici, Barış, Valbuena

6.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Diger yeteksizde çıktı, ve seyirci tarafından yuhalanarak...
    Haftaya yine ilk 11 de görmek dilegiyle !!!

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2 yeteneksiz kabiliyetsiz atif ve mehmet yine ilk 11 de....
    Her hafta bunlarla sahaya çıkıp, baktı olmuyor bunlari kenara alıp maç kurtarma çabası nasıl bir duygu !!!
    Aykuta ögretemedik atıf ve topal ile maç kazanamayacağını...
    Cocu yada ögretemeyeceğiz anlaşıldı...

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    2 yeteneksiz kabiliyetsiz atif ve mehmet yine ilk 11 de....
    Her hafta bunlarla sahaya çıkıp, baktı olmuyor bunlari kenara alıp maç kurtarma çabası nasıl bir duygu !!!
    Aykuta ögretemedik atıf ve topal ile maç kazanamayacağını...
    Cocu yada ögretemeyeceğiz anlaşıldı...

Bekliyordum seni iyi oldu .. Her zamanki gibi boş konuşuyorsun seer.. Gerçi sen bu işi bilensin , önce sen dersin sonra olay gerçekleşirdi sana göre ama sen sadece hikaye anlatıyorsun ..

Şimdi boş muhabbeti bırak kaleci nasıl memnun kaleciden ?

Bak sen şimdi gene Aykut , Volkan su bu muhabbeti yaparsın ama ben sana söyleyeyim Volkan Demirel bu Harun’dan 5 gömlek daha iyi kaleci .. Harun iyi kaleci ama Volkan’in yerini alacak oyuncu değil .. Gol yemediğin hafta Yok , son 6 macın 5’in gol atamayan Kayseri’den 3 gol yedi, galibiyeti olmayan Rize’den suan 3. Golü yedi bu yüzden gerçekler senin hikayen gibi değil .

Harun’a iyi bak azıcık futboldan anlıyorsan sürekli boşa cikiyor boşa adim atıyor ve pozisyonu yitiriyor .. Hadi şimdi hikaye anlat sen atıf şöyleydi , Aykut böyleydi diye ..Yahu bu cocu Soldado’yu kadroya almıyor , UEFA’ya bildirmedi bile .. Soldado iyi yada kötü ama bu takımda oynayamayacak kadar kalitesiz bir adam mi ? Yazık sizin gibi pohpohcular yüzünden bu hale geldik . Bu sizin gibilerin eseri .. Şimdi rahat rahat 26 hafta izleyebilirsin..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Gecen yılı 2. Bitiren takımı itin g.otune soktun suan 8 maçta 7 puanın var 14. Sıradasın hala Mehmet topal Yok atıf diye bık bık konuşuyorsun .. Hadi yaaA , hadi yaaaa!!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 198/310 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •