Sayfa 208/310 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Volkan ın kaleciliği belki tartışılır ancak adamlığı asla...Tersini düşünenin Fenerbahçe liğinden şüphe duyarım!!!Ne olursa olsun bu şekilde olmamalıydı...Aziz başkanın da bırakın Fenerbahçe ye Türk futboluna kattıklarını inkar eden aklını yitirmiştir! Ne badireler atlattık yıkılmadık ancak bizi biz yıkacağız galiba!
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

2. Harun ancak ciragi olur Volkanın. Volkan da orta sira takimi kalecisi son yillardaki formuyla. Demem o ki koca Fenerbahce olarak yillarca Volkana alternatif bulamayip hep daha kotulerini getirdik irdelenmesi gereken bu beceriksizliktir. Topal i hala tartisiyoruz akil alir gibi degill, topu oyuna sokma becerisi bu kadar zayif adam sirf ozverili gorev adami diye nasil Fener de oynuyor?? Oof hatalar hatalar.. Aziz yonetimi klubu anadolu takimi hatta semt takimina ceviriyor dedik cevirecekti de. Su anki görüntü ise teknik direktor de yonetim de sezona berbat basladi. Umarim boyle devam etmez. Benim yine de umudum var. Zaten bu sezon s.luk beklemiyordum/k.. bu kadar transfer yapilinca taraftar gereksiz beklentiye sokuldu takimda da stres yaratti muhtemelen. Sakinlesip onumuze bakmamiz lazim.

3.  Alıntı Originally Posted by yakup Yazıyı Oku
    volkanın ölüsü bile harun a 10 basar kimse babamızın oğlu değil. Sezarın hakkı sezara.Bunu kral alex ede yaptık.ne kadar maneviyatsız ve vefasız bir kulüpüz..yazık.

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yani ben anlamakta guçlük çekiyorum...
    Hem Alex e yapılanları yanliş bulup, hem de alexe bunu yapanları savunmak hakikaten enteresan....
    Sayfalardır bakiyorum Alex e yapılanı eleştirenler, Azizi savunuyor, aykutu beğeniyor....
    Adam ben deyim 2 katrilyon siz deyin 3 katrilyon kol gibi borcu vırakmış gitmiş hâlâ aziz şöyleydi böyleydi !!! O dediginiz Aziz 10 yıl önce öldü....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Adam gitti topik açti niye ?
    Tek bir sebebi var Azize Aykuta laf söyleniyor diye ))))
    Fenerbahçe kurumsaldır, şahıslar gelip geçicidir, taraftar kalıcıdır...
    Başarı gelmez takim beklentileri karsılamazsa, ilerisi için umut vaadetmezse...
    Harununda, Ali kocunda, cocununda, alinin de velininde ne yaptığı Fenerde ne kadar süre kaldıgı umurumda olmaz, kimse bedavaya durmuyor Fenerbahçede....

5. Herkes aldıgı paranın hakkını verecek...
    Volkan 15 yılın 1 yılı bedavaya oynadıysa alıp omuzumda istanbul turu yaptırayım...
    Alex te bedava oynamadı ama aldıgı paranın hakkını fazlasıyla verdi, 20 milyon aldıysa 100 milyon gelir sağladı, şehit ailerine yardım etti, Turkiyeyi tanıttı falan filan katkısı çok...
    Volkan ile Alwxin kıyaslanması ve Alex ile volkana yapılanın aynı degerlendirilmesi cehalettir

6. Bizi Fenerli olarak görmeyenler, Aziz aykut rüyasından çıkamayan garibanlar...
    Arkadaş bitti bitti....gelemezler artık...püüuf....goodbye...yallah yallah )))))
    Unutun artık, artiklarıda gidecek kabullenin artık yeni bir dönem başlıyor....ha başarı olur olmaz, olursa eyvallah, olmazsa bunlarada güle güle görecegiz hep beraber...
    Ama şunu iyice kafanıza sokun bu takım küme de düşse aziz gelemez...

7. Futbolun acı bir gercegi vardır...
    Acı bir ruhu vardır...
    Zamanında bırakmazsan maskara olursun....
    Kendini takımın üzerunde görürsen er yada geç sonun gelir...
    Bu kurallar tüm dünyada geçerlidir...

8. Atıf a takim için en faydalı oyunculardan biriydi diyen kişi....
    Eğer futbolun ''f'' sinden anlıyorsa...
    Allah aşkina göremedimse bilen yazsın şu atıfın nasıl bir faydasını gördük ?
    Sahada galibiyet yüzü gördumü hiç ?
    Ne zaman çıktı o zaman mağlubiyetten kurtulduk, veya galip geldik.....
    Maç seyretmiyonuzmu hiç ?

Sayfa 208/310 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •