Sayfa 212/310 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    34 hafta var 8. Hafta bunu diyorsun ... Bravo .. Yaşasın cocu !
    Arkadaş ben haftalar önce söyledim ama siz anlamak istemiyorsunuz....
    Aziz 2 katrilyon itelemiş, UEFA tepende, futbolcu satmadan futbolcu alamaz durumdasın...
    2 futbolcu sattın, 8 futbolcu aldın...satılan 2 futbolcunun parasıyla ronaldoyumu getirecektin ?
    Boşa eleştiri yapmayın....Ali Koçun elinde enkaz var...dağlar kadar borç, eskiden kalma 35 yaşında topçular...Buna rağmen gitti hoca buldu, futbolcu buldu, 50 milyon euroda para verdi...2 katrilyonu sokan Aziz ne yaptı, elini kolunu sallayarak gitti...
    Andersen den masalı dinleyen sizdiniz, aziz anlattı siz yediniz...
    Kısaca anlatayımda uzun yazınca zorlanıyorsunuz.....Enkaz büyük, eldeki imkanlarla bu kadar oyuncu alınabiliyor, daha yetmiyor birde takımda ikilik yapan yavşamış kaşarlarla uğraşıyorsun....
    BİZ BU ENKAZI KALDIRACAĞIZ....ER YADA GEÇ...

2. Cocunun aşığı değilim bunuda daha önce yazdım...Getirebiliyorsa José Mourinho yu getirsin eyvallah....
    Ama Cocu yu gönderip Aykut gibi Ersun gibi hocaları getirmek hata, Ersunun trabzondan nasıl kaçtığını herkes gördü, aykutu zaten biliyoruz...bize dünya çapında, geçmişi şampiyonluklarla dolu hoca lazım, dikkat şampiyonlukla demiyorum, şampiyonluklarla ))))

3. Sizlerin hayali belli...
    Başkan aziz, hoca aykut, kaleci volkan, libero topal, sol açık atıf.....Su için rahatlayın

4. Tartışmalı pozisyonu gelince....
    Ağır çekimde Topun ayaktan çıktığı kareyi yakalamadım...sadece 2 kare var ilkinde top ayakta çıkmış değil, ikinci karede top ayaktan 1 metre çıkmış....
    Bien de bakarlar ama bariz ofsayt değil denecek bir pozisyon değil...

5. Yine inceledim kesin sonuç şu...Bien algıyı iyi yapıyor, görüntüyü ofsayt diye durdurdugu an adam topa bile vurmamış, iyi seyredin

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Arkadaş ben haftalar önce söyledim ama siz anlamak istemiyorsunuz....
    Aziz 2 katrilyon itelemiş, UEFA tepende, futbolcu satmadan futbolcu alamaz durumdasın...
    2 futbolcu sattın, 8 futbolcu aldın...satılan 2 futbolcunun parasıyla ronaldoyumu getirecektin ?
    Boşa eleştiri yapmayın....Ali Koçun elinde enkaz var...dağlar kadar borç, eskiden kalma 35 yaşında topçular...Buna rağmen gitti hoca buldu, futbolcu buldu, 50 milyon euroda para verdi...2 katrilyonu sokan Aziz ne yaptı, elini kolunu sallayarak gitti...
    Andersen den masalı dinleyen sizdiniz, aziz anlattı siz yediniz...
    Kısaca anlatayımda uzun yazınca zorlanıyorsunuz.....Enkaz büyük, eldeki imkanlarla bu kadar oyuncu alınabiliyor, daha yetmiyor birde takımda ikilik yapan yavşamış kaşarlarla uğraşıyorsun....
    BİZ BU ENKAZI KALDIRACAĞIZ....ER YADA GEÇ...
    Geçen yıl 2. Olan takımın bizim bilmediğimiz petrol kuyuları mi vardı ? Borçsa ozamanda vardı , artık boş savunma muhabbetlerini bırak seer . Sen 1 bu takım iyi olsun diyorsan ben en az 5 iyi olsun istiyorum . Ama Aziz başkana laf ederek Yok ona buna laf ederek ucuz popülist seyler yapıp ortada olan ciddi basasirizligi Yok sayamazsin.. Haaa sen suan bu berbat oyundan ve ligi daha 8. Haftada bırakmamızın sebebini sadece Aziz yıldırım ve Aykut hoca görüyorsan senin niyetin farklı demektir .. Boş muhabbete gerek Yok takım geçen yıla göre dahada kötü açık ve net , bu hocaylada olmaz .. Bu hoca üst üst 3 maç kazansın sonraki macta kaybettiği an gene ciddi tepki gelir , kredisi bitti hocanın .. Sadece ligde 8 hafta geçmiş hala 11 i yok adamın her hafta farklı cikiyor .. Bugün dua etsin VAR Sistemi arızalandı yoksa yenilmiştik ve kıyamet kopmuştu .. Bunlar gerçekler ama sen sadece işi Aziz Başkana bağlarsan bu komik ve saçma olur ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. arkadaş 2. olmak bana başarı değil...
    Yıllarca 2. oldukta ne oldu ? Şampiyonlar liginemi gittin ? uefa kupasımı aldın ?
    Bir işe yaramadıktan sonra ha 2. olmuşun ha 5. farkeden ne ?
    Kadıköyde kupayı cicona kaltırtıyorsan batsın öyle 2. olmak...

Paran varsa gönder cocu yu, paran yok aykutla ersunla idare ederim diyorsan gönderme kardeşim, adamlar iyi hoca olsa evde oturup maç seyretmezler !!!

Rıdvan Dilmen, Phillip Cocu'nun Sivasspor maçında takımın başında olmayabileceğini söyledi.

Sayfa 212/310 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •