Sayfa 214/310 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Başkan Ali koç konuştu...
    Hersey net, en buyuk sorun bazılarına masal gelsede dağ gibi bırakılan borç...
    İkinci büyük sorun takım içindeki Aziz tayfası, adam taraftarı efsunladıgı gibi bazı futbolcularıda efsunlamış...
    Zor olacak, elbette yılların enkazı kolay kalkmayacak....
    Biz aylardır ne yazdıksa hepsi çıktı....
    Bu enkaz kalkacak arkadaş, kalkaaacaaaakkkk....
    Aziz severler,aykut severler,volkan severler elbette kalkan enkaza habire toprak atacak, zamanla onlarda havasını alacak......

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ah Aziz ah.....
    Zamanında Ardayı yurtdışından Fenere getirebilmek için ne uğraşmıştı....
    Tabi ki de ozaman seer şiddetle karşı çıkmış ve ardanın 5 para etmez bir futbolcu olduğunu yazmıştı.....
    Futbol bilgimiz zayıf ya ondan oluyor ))))))

4. Volkan demirel....dileme özür felan, dik dur, haksizlik yapıldı sana sakın özür dileme , sert çık biraz...

5. Ali koc cocu da israr ettikce kendini de bitirecek. Gol bile atamayan takim yaratmayi nasil basardiniz taraftara hesap verin! Ilk 45 dk rezalet futbolun ikinvi yaridaki orta sahasiz kor dovusun aciklamasi nedir?son on yilin en kotu Fenerbahcesi!

6. Soldadoyu bu takıma getirenide..
    Frey i bu takıma getirenide....

7. Ahhh ahhh....
    Aziz olsaydi aykut olsaydı şimdi liderdik....
    Düşünsenize kalede volkan, sol açık atıf, liberoda topal, forvette soldado, ortada alper...
    Roman, şener, h.ali daha bunları saymıyorum bile....
    Gizunüzü açın, bu mali tabloyla yapacaginız transferler anca bu kadar olur, ben yazalı en az 2 ay oldu bu takımın düzelmesi en az 1 sene, dikkat en az diyorum...
    Son 10 yılın kazıgıni çıkarmak kolay değil, bos hayallerle yaşamayın...
    Benim için 2. Olmakla 15. Olmak arasımda çok bir fark yok o yüzden vız gelip trıs gidiyor maçlar...

Seer insan biraz utanır ya .. Su son attığın mesajı bir Fenerbahçeli söyleyemez .. Hergecen gün daha büyük sacmaliyorsun .. 15. Sıradasın bugün 16’ya da düşebilirsin kalkmışsın ne zırvalıyorsun .. 9 maç 9 puan 6 gol atmışsın , ligin en az gol atan takımından birisinin ve 15. Sıradasın hala çıkıp kazık kolay çıkmaz derdindesin ? Saçmalığında bir sınırı var sen bu konuda Nirvana’ya ulaşmışsın bundan sonra iflah olmazsın ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 214/310 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •