Sayfa 233/310 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Neden her ne olursa olsun ben bir 60 yıldır FENERBAHÇE'li olarak bu çöküşü asla kabullenemiyor, her hafta kahrımdan ölüyorum diyebilirim... Çok üzgünüm çoookk!!!!

1

2. F.Bahçe'de kadro dışı kalanlar affedilecek

Ersun Yanal, kadro dışı bırakılan Volkan Demirel, Aatıf, Dirar ve Ozan'ın yeniden takıma döneceğinin sinyallerini verdi.

KADRO DIŞI DİYE BİR ŞEY YOK

Yönetimin aldığı kararın yeniden değerlendirileceğini aktaran Yanal, "Herkesi kazanmak ve herkesi kadro içinde değerlendirmek zorundayız. Kadro dışı diye bir şey yok. Şu anda yönetimin ve oyuncuların arasındaki problemden dolayı alınmış bir karar var. Bu karar önümüzdeki günlerde tekrar değerlendirilecektir." şeklinde konuştu.

Yeni bir sayfa açıldığının altını çizen tecrübeli teknik adam, "Yeni bir dönem başlıyor. Ben de çıkıp bununla ilgili bilgi vereceğim, basın toplantısı düzenleyeceğim. Bu konuda çok fazla üzerine düşmeye gerek yok. Biz sizi bilgilendireceğiz. Bizim dışımızdaki her şey yalan.†Kralspor.

3. Hadi volkan yillarca kalecilik yaptı onun hatirina affettin (bana kalirsa milyonlar aldı bedava yapmadı)
    Atif !!!!
    Dirar !!!
    Ozan !!!
    Aldikları paranin 1 kuruşunu hak edecek hic bir şey yapmadıkları gibi, bu saatten sonra tekıma zerre faydaları olmaz...
    Bence Alacak keriz bulunmadıgı için elde patladılar, ne yapalım affedelim ))))

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yıllarca spastik ciconlu ardanın peşinde koşulacağına....
    Sadık gibi Fenerliler bulunsaydı şimdi bu halde olmazdık...
    Hayırlı olsun, İstanbula gelince bizdeki eğlence ekibine ayak uydurmaz inşallah

5. Allahtan atıf rize ye kiralanmış, gitmese şimdi oyundaydı....
    Bu kafayla ersunun da ömrü uzun olmaz...

6. Neyse tüm sorunun cocu da olduğunu tespit eden çok bilen futbol dehalarımız yeni çözümler üretecektir.
    Ne müthiş futbol, zevkten yorulduk 3 maçtır

7. Affedilen futbolcularımızda affedildiğine pek sevinmemişler galiba...
    Başta dirar affedilmemek için herşeyi yaptı ama yufka yürekli hocamız dayanamadı..
    Takıma ayrı bir hava kattılar maşallah....

8. Ali Koç transferler için elini çabuk tutsa iyi olur!!

Sayfa 233/310 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •