Sayfa 248/310 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Sosyal medyada volkan a tepki çıg gibi....
    Ben volkanın Fenerde kaleciligi bitti diyeli 5 yıl oldu....
    Demekki 5 yıl geriden geliyor bizim taraftar...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hata da yapsa genç oyuncuyu oynat...o gencin hata yapmamayı ögrenmeye veya hatasını telefi etmeye zamanı var....
    Volkanın, topalın buna zamanı yok, 35 yaşina gelmiş arkadaş beklemeyin artık bunlardan bir şey yeter yaw yeeeteeeerrrrr

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bir işi tadında bırakmazsan pişman olursun...
    Aziz başkan için bunadı artık bırakmalı kulübe zarar veriyor dediğimde 5 yıl önceydi...bırakmadı inatlaştı, şahsi hırsına yenik düştü ve hezimetle kovuldu....
    Bence volkan derhal bırakmalı, içinde zerre fenerbahçe sevgisi varsa 1 dk bile durmamalı....
    Ben her zamanki gibi olacakları yazayımda ))))
    Kalede durur ve Kadıköy de 1 maç kaybedersek yuhalanacaktır, bu maç cincon maçı olursa yuhalanmakla kalmaz kulüpten kazırlar azizden beter olur...gel bu risklere girme efendice çekil derim...
    Yok ben risk alır, Kaleyi korur, sayemde maç alırız, taraftar da beni alkışlar diyorsan kusura bakmada kafan bizim kapıcının bağımsız belediye başkanlığına aday olan kafasıyla aynı...sadece umut dünyası

4. ilk yarı....h.ali berbat, topal oyundamı değilmi belirsiz, soldado etkisiz, ayew dökülüyor...bu kadar kişi oyundan kopuk oluncageriye kalan 7 kişi kıçını da yırtsa oyun kuramaz top oynayamaz

5. Cok onemli uc puan. Takim ise ayni...iskence dolu doksan dakika...

6. daha önce yazdım da bi daha yazayım....
    Volkan,topal,alper bunların futbol hayatı bitmiş, istediğin kadar antreman yaptır istediğin kadar özel idman yaptır arpa boyu ilerleyemezsin....harcadığın zamana da yazık verdiğin paraya da....
    Berkeyle,harunla,elifle uğraş, yont,kontrol altında tut, özel idman yaptır baktın düzelmiyor hadi yallah....

7. ''Futbol Oyun Kuralları Kitabı'nda, 11. Kural, ofsayt ihlalini açıklarken, "Ofsayt pozisyonundaki bir oyuncu, takım arkadaşının topla oynadığı veya dokunduğu anda sadece aktif oyuna dahil olduğu gerekçesi ile aşağıdaki durumlarda ofsayt olarak cezalandırılır" demekte ve "Top ile oynanan veya topa dokunulan ilk temas anı kullanılmalıdır" ibaresi yer almaktadır.''

Ofsayt, top ayaktan çıktığı anda değilmiş 2019 yılında yeni öğrendik )))
    Madem öyle şimdiye kadar niye böyle uygulamadınız diye adama sorarlar...
    Hakemler cicon lehine gol atmadığı müddetçe mağduru oynayacaklar

izmir - fenerbağçe müsabakası
    fenerbağçenin galibiyeti ile neticelendi

fenerbağçeden alaaddin bey
    Ankara, 31 (a.a) fenerbağçe izmir muhtelitine (karmasına) karşı iki ile galib
    gelmiştir.
    31 ekim 1927
    mili gazete

Sayfa 248/310 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •