Special Days Image
Sayfa 168/310 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

cefakar kanaryalar.

Seenop güne gel ..

2-2 rövanşı 0-0 ikinci yarı başlamış ve rakip 10 kişi .. BJK kazanmak zorunda acaba hic olay çıkarmayan taraftarımız ne olduda bunları yapmiş olabilir ? Bun akla mantığa gram sığıyor mu ? Kim takımı tur atlamaya kupa almaya 1 adim kalmaya giderken olay çıkarır ve elenmesine sebep olur ???

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    2-2 rövanşında 0-0 ve karşı takım 10 kişi , seyirci bu olayları yapıyor ve maç tatil ediliyor bunuda Aziz Yildirim başarısız Fener kupasız kalsın diye yapıldığına ihtimal vermiyorsun ... Hayırdır taraftar neye bu olayı çıkardı ? Bu sistematik ayarlanmış bir olay asıl bunu görmemek sorun .. Belki taraftar yenileceğimizi hissetmiştir yada 10 kişi kaybederi korkusu sarmis ondan maç çıkarmış olabiliriz nedersin?
    Sizin teoriyi bir uste tasiyanlar var. Turkiyeyi secim.oncesi karistirma gayreti vs. Ben bunlara prim vermiyorum. Ben sosyal bilimlere bakarim. Psikoloji ve sosyoloji ne der? Ortalama kisiden daha az duygusal, daha fazla matematikselimdir. Ben o trabzon maçında kale arkasindaydim. Anonsa inanmayip saga sola telefon etmis ve dogal olarak sevinen kitleye dahil olmamistim. Mac cikisi millet bu kez panolari parcaliyordu. Taraftar psikolojisi ilginctir. İcine atar, biriktirir. Kabul edin ettmeyin bjk yillardir arkasında hem de gordon milneli donem haric oldukça arkadinda kaldıği fenerbahceye karsi son ikiyilda konum degistirdi. Kimse bunu itiraf etmez ama bilinçaltında galatasarayin yerini bjk aldi. Ben bugun genç ve salak taraftarlarin kendiletince bjkli oyunculara ders vermek guc gostermek istedigini dusunuyorum. 40 yasindayim. Gencligimdeki maço kültürün son bes yilda artarak hortladigini, dizilerdeki bas karakterlerin catik kaşla racon ve hatta kafa kesen tipler oldugunu düşünürsek. Bu genc ve toy kitlenin tepkisini gostermek icin ince zekaya mi yoksa insan idinin ogesi olan vahsilige mi basvuracagini tahminetmek güç değil
    6-0 lik gs maçının ozetini isterseniz tekrar izleyin.omacta da hasan sasin kelini sahanda yumurta tavasi yapmisti bizimkiler.
    Yaklaşık.iki sene sonra bu sefer gsliler samiyende marmara denizini sahaya akitti. Komplo teorileri tumdengelime çalışır. Ben tumevarimciyim.yuz olayin doksani insanoglunun egitilmemis spontane zaaflarindan vuku bulur. Birisini dovmeye gidiyorum diyen kisi bile dovmeden gelir,kavgalarin cogu dusunulmeyen anlarin tezahürüdür.
    Neyse, benim aziz antipatim sizi geriyor.iyi Fenerbahcelisiniz size saygim var.
    Umarim bugunku dangalaklar, cirkef tolga ve tiyatrocu şenol bu rezilliklerinin hesabini cekerler.

Biz gs ile 3 hafta önce oynadık 0-0 bitti ve puan kaybettik .. Hasan Şaş’ı var Fatih Terim’i var en basiti gs karşımızda .. En ufak bugüne benZer olay olmamışken simdi 2-2 rövanşında 0-0 ve karşı takım 10 kişi iken ikinci yarıda taraftarımız Bu olaylara sebep oluyor .. Bu mantığa sığan birşey mi ? BJK provakasyon yaptı bizde de korner kenarlarında ve kulübe arkasındaki kişiler buna eşlik etti ve maç tatil oldu . Volkan yapmayın diyor herkes işaret ediyor ama ayni dakikada kornerde gene atılıyor .. Bu akla sığmayan oyle basit bir olay olarak görülmeyecek durum . Bunun mantıklı bir açıklaması yok .. Aziz Yıldırım’ı sevmeyebilirsiniz istemeyede bilirsiniz ama o querasmayi o Gökhan Gönül’ü o Caner’i o Şenol güneşi bu yapılanma mutlu ettiniz ve Fenerbahçe’yi ateşe attınız .. Alacağımız cezalar çok ciddi olacaktır ve ligede yansıyacaktır .. Yazık oldu..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. sahte dikişten, komaya, komplodan, fetöye bu işin işinde çok iş var da....ortaya çıkaracak mert insanlar lazım...
    otobüsü kurşunlayanın bulunamadığı bu düzende bunlar ortaya çıkmaz...
    olan bize olur.....
    her zaman olduğu gibi.....

5. Eee şimdi ne olcak....taraftar sahada kaleciyi hastanelik ediyor, mac tatil oluyor ve şu anki tff maça kaldıgı yerden devam kararı veriyor !!!!SmartSelectImage_2018-04-22-14-01-14.jpgSmartSelectImage_2018-04-22-14-01-38.jpg

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ben TFF nin maç için hükmen mağlup kararı veremeyeceğini iddia ediyorum...
    Eğer bu maç hukmen mağlup edilirse, Türkiyede her hafta süper liğ den amatöre en az 3 maç tatil edilir....
    Kümede kalma mücadelesi ve şampiyonluk mucadelesi başta olmak uzere komşu şehir maçlarının hiçbiri bitmez....
    Pacan yiyorsa ver hukmen mağlup kararını ve bundan sonra her maçta aynısını uygula...
    HODRİ MEYDAN....

7. Arkadaş burası Türkiye, adam asıp idam etsen yine sahaya madde atılır...
    Acı gerçek şu ki daha o kadar medeni olamadık...
    İnsanlar düz yolda bile çatacak adam ariyorken sen futbol maçinda tiyotroda gibi oturacak adamı nerden getirecen ?
    Bu ülkede olmaz TFF olmaaazzzzz....
    Sporda şiddet yasası koydun, passolig koydun ne oldu ?
    Önce insan egitiminden başla...millet kırmızıda durmayı kendine yediremiyor tribunde rahat dururmu...
    Passoligmis, yasaymış gec arkadaşım şu anki futbolsever profilinin tek çaresi tel örgu )))

8.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Ben TFF nin maç için hükmen mağlup kararı veremeyeceğini iddia ediyorum...
    Eğer bu maç hukmen mağlup edilirse, Türkiyede her hafta süper liğ den amatöre en az 3 maç tatil edilir....
    Kümede kalma mücadelesi ve şampiyonluk mucadelesi başta olmak uzere komşu şehir maçlarının hiçbiri bitmez....
    Pacan yiyorsa ver hukmen mağlup kararını ve bundan sonra her maçta aynısını uygula...
    HODRİ MEYDAN....

Bizi maglup sayamayacakları zaten belliydi...
    Tüpçü ve yandaş hakem olmasaydı eziktaş hükmen mağluptu...
    Sahada en ağır şekilde dersleri verilmeli...
    En ağır şekliyle Dersini veremezsek, bedeli ağır olmalı....
    Konu basit bir konu değil bu maç ya galibiyet, ya tur.... Tersi durum da aykuttan forvete kimse kalmasın....

Sayfa 168/310 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •