Sayfa 184/310 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Benfica macının ilk 11 i belli oldu....
    Volkan, h.ali,m.topal falan filan...geçen yıldan tek fark bir hoca bir elif elmas birde başkan...
    Olan bu, Aziz kol gibi giydirmiş gitmiş sağolsun ne transfer yapabildik ne başka birşey, yapacak bir şey yok...
    BAŞARILAR....

2. Zaten uyuz oluyom volkan badigardına...
    Bana inat salak salak goller yiyor ya dahada sinir ediyor....
    40 yaşında milli takımda maça çıkmış kaleci elinin altından gol yermi yiyor işte

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Oyun anlamında geçen yıldan çok bir farkımız yok...
    Az daha çok koşuyorlar o kadar...
    Gulliano,dirar,alper,valbuena aynı bıraktıgımız gibi hiç degişmemişler, çekirge misali bütun yaz çalmışlar saz...

4.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Oyun anlamında geçen yıldan çok bir farkımız yok...
    Az daha çok koşuyorlar o kadar...
    Gulliano,dirar,alper,valbuena aynı bıraktıgımız gibi hiç degişmemişler, çekirge misali bütun yaz çalmışlar saz...

Geçen maç yazdık ama nafile...
    Gulliano,valbuana takımı frenliyor...volkan her yıl oldugu gibi lig biterken kaleci oldugunu hatırlayacak...
    Isla da hikaye, niye bu sezon hep ilk 11 de bilemiyorum...
    Neyse olan olsu elif elmas, h.ali, barış da maçin iyilerindendi...
    İlerisi için söyleyim defanstan topu ileriye gotürecek bir tane adam yok...topal ile bu iş olmaz...
    Alperden forvet olmaz....
    Volkan başımıza çok iş açar...
    Bu konulara acil çözüm lazım amma kasa tıkır....

5. Turu zaten Benfica yi çektiğimizde kaybetmistik. Camianin gercekci oluşunu pozitif buluyorum. Feda sezonu biE de şart. Evet kadronun yarisi vasat ama yapacak birsey yok hem klup borç batağında hem finansal fp sopasi var. Bu uil lige asılacağız ve hocamizla futbolcularimiza destek olarak mutlak surette sampiyon olacagiz. Ligde alinacak galibiyetler fenerium vs alisverislerine dolayisiyla bütçeye iştirak aracılığıyla katki saglayacak klubun ilerisi icin umut isigi kuvvetlenecektir. Basarilar Fenerbahçem!

6. Büyük takımın en inemli oyuncusu KALECİDİR...
    Kalecin dandikse maçin zorluk derecesi 2 ye çikar...
    Volkanın kurtardıgi kritik mac sorsam en iyi fenerliyim diyen 5 maç sayamaz...
    Ama yedigi gollerle kaç kritik maç gitti dersem, kac şampiyonluk gitti dersem sayarken ayak parmaklarınıda dahil etmeliyiz...
    Bu kazzıga niye bu kadar tahammulumuz var ben anlam veremiyorum...

7. Bu karşi mahalle ne cin arkadaş )))
    Gecen yıl valbuena niye iynamıyor derken bu yil niye oynuyor diyormuşuz )))) heralde kasit biziz....
    Gecen yil takimda barış yoktu, geçen yil ali koc yoktu...valbuenanin yerinde atıf kazzıgı oynuyordu, atıftan iyi anlamında valbuena neden oynamıyor dedik baska adam vardıda o oynamasin valbuenamı oynasın dedik ?
    Bu sene iyi bir sol açık tranferi yapılabilirdi o manada valbuena da iş yok diyoruz...
    Gecen yil gulliano iyiydi bu yıl sahada yok !!! Ne yapalım geçen yil begendik diye bu sene de iyi oynuyormu diyelim ?
    Biraz mac seyredin birazda olaylara tarafsız bakın volkan demirel hayranları ))))

8. Adam gelir iyi oynar kötü oynar bilemem...
    Ama ben ciconluyum diyen birinin Fenerbahceye transferininden memnuniyet duymuyorum....
    Beşiktaşlıyım diyen m.topuzu aldık yıllarca miyon dolarlar ödedik bir faydasınıda görmedik...
    Tükurdugünü yalasada, iyi işler yapsada emre akbaba yı hic bir zaman sevmeyeceğim...

Sayfa 184/310 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •