Sayfa 579/1000 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: Viop - XXVI

1.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Merhaba Dostum,
    Nerelerdeydin. Grafiğini görünce ne kadar sevindim bilemezsin.
    Hoşgeldin. Umarım sürekli yazarsın.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    teşekkür ederim sevgili dostum bende çok sevindim sizi burda gördüğüme .

2. Graf okuyan neden hamle yapmışık anlar , volilitenin olduğu zamanlar tredar ların güzel para kazandığı zamanlardır VİCENTE abla.

3. merhaba arkadaşlar. hiç viopa-kaldıraça bulaşmadan ,paramız kadar alabildiğimiz altın kodu vardı. neydi o acaba ?
    bi de fiyatlar gram altınla birebir mi gidiyor orda ?
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

4. Sirketler cok iyi bilanco acikliyorlar rte riski olmasa bist 150 bine dogru giderdi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,619
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Sirketler cok iyi bilanco acikliyorlar rte riski olmasa bist 150 bine dogru giderdi
    evet blançolar çok güzel. azıcık mantıklı kararlar alınsa ve uygulansa borsa 160.000 olur.lakin ümit yok.

ykbanksı dün iyi blanço açıkladı ama hala diplerde..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Ooooooo

İktidar elini çabuk tutmuş

Ziraat bankasından mesaj geldi

Değerli müşterimiz kredi ödeme planınızı buradan ulaşabilirsiniz

Daha 25 gün var acelen ne bilo

Parayamı sıkıştın yoksa icramı göndereceksin bilo

7.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Kardeş ne alaka? Verdiğin haber Kahramanmaraş'da yüz yüze eğitim başlamış. Yazdığın yorum Çin'den vaka haberi gelmiyor. Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.

Ha birde sürü bağışıklığı muhabbeti yapmışsın orası zaten ayrı bir facia. Sizin gibi kör cahiller yüzünden düzinelerce kıymetli doktorlarımız öldü.
    Üstelik bu salgın için kanıtlanmış bir sürü bağışıklığı olayı hali hazırda yok,15 gün arayla aynı kişi hasta olabiliyor,bir çok kişide antikor oluşmuyormuş,ne desek boş...

8. Çok beğendim boynuzlumun bilançosunu. Böyle getirsin taşırız sıkıntı yok siyasi olaylar haber akışları bir yere kadar bir noktada rakamların tekrar onem kazanması gerekir.

Rakamlar demişken, tahvil korkunç. Bu tajvilde 5 üstü her türlü FK PAHALI. Borsa bu tahvile göre ucuz değil, pahalı.

Tahvil 9 olursa mesela 160 da değil 200 beklerim ama öyle bir ortam yok tam tersine sürekli artıyor.
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    evet blançolar çok güzel. azıcık mantıklı kararlar alınsa ve uygulansa borsa 160.000 olur.lakin ümit yok.

ykbanksı dün iyi blanço açıkladı ama hala diplerde..
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 579/1000 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •