Sayfa 145/653 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 5220 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ben hep buradayım çıkarsam vedalaşırım

2. Daha önceden sattım diye yazanlar, hisseyi kötüleyenler şimdi elindeymiş gibi yapabilirler 😃😄😆😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

3. Ben devamlı işlem yapıyorum bu kâğıtta sn reis eğer sözünüz banaysa. Bir sene oldu birlikteliğimiz ya trade ya bekleme seklinde. Kagit kabuk değiştiriyor çok bariz. Hatirlarlar eskiler 14 lü rakamlarda çektiğimiz acıları. Ama artık bunun da sanirim sırası geldi.

4.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Ben devamlı işlem yapıyorum bu kâğıtta sn reis eğer sözünüz banaysa. Bir sene oldu birlikteliğimiz ya trade ya bekleme seklinde. Kagit kabuk değiştiriyor çok bariz. Hatirlarlar eskiler 14 lü rakamlarda çektiğimiz acıları. Ama artık bunun da sanirim sırası geldi.
    Hisse ucuz umarim devami gelir...bu hissenin ne yapacagi hic bellide olmaz..

5.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Sinirinizi bu kadar yıpratmanın anlamı ne bilmem. Siz çıksın istiyorsunuz diye hisse çıkmaz hele Algyo ise hiç çıkmaz. Alageyik bu kağıdın lakabı boşa konmamış. Borsada yüzlerce kağıt var kağıda aşık olmamak lazım. Ben biraz başka bir gyo var evladiyelik ona takılacağım. Ne zaman bu ışık verir o zaman tekrar dönerim.
     Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Ben devamlı işlem yapıyorum bu kâğıtta sn reis eğer sözünüz banaysa. Bir sene oldu birlikteliğimiz ya trade ya bekleme seklinde. Kagit kabuk değiştiriyor çok bariz. Hatirlarlar eskiler 14 lü rakamlarda çektiğimiz acıları. Ama artık bunun da sanirim sırası geldi.
    Biraz vebal almış olabilirsiniz..
    YTD

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by reis69 Yazıyı Oku
    Daha önceden sattım diye yazanlar, hisseyi kötüleyenler şimdi elindeymiş gibi yapabilirler ��������������������������
    Katılıyorum reis

7. Siz burada yenisiniz sanirim sn oğuz bey. Sadece bu forumda bir senede yüzlerce paylaşımda bulundum. Devamlı takipteyim ışık verirse gelirim demisim heralde tersten anladiniz. Arti burada yazılanlarla alim satim yapılmaz bu forumun girişinde puntolu harflerle yazar sanirim orayı okumadınız. Burada fikirler yatirim tavsiyesi olmaksizin paylaşılır siz de akıl süzgecinizden geçirir araştırırsıniz teknik temel bakarsıniz ona gore kararınızı verirsiniz. Bu vebal almak felan tarzı söylemler çok ciddiyetsiz ve naif. Yatırım veya traderlik ciddî iştir. Bu konuda kaynak düşünürseniz size önerebilirim.

8. Haftaya iyi başladık inşallah böyle gider 🧿

Sayfa 145/653 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •