Sayfa 601/656 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651 ... SonSon
Arama sonucu : 5244 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Cüzdanında 1 milyar tl olan adam hisse nete sponsor olur satın alır Twitter gibi bir platform yapardı muhtemelen ben de az paralı bir yatırımcı olarak temennilerimi dile getiriyorum patronu tanırım tahtacoyı duyarım aynı insan olmak zorunda değiller bunu bir ahmak bile bilir ben de diğer by Ky grubuna üyeyim

Tek derdim bu hunharca baskılanan değersiz görünen altın değerinde kağıdın baskısının son bularak spek olmayan 45-46 milyon lot yatırımcıların nefes alması kendim için istediğimi başkası için de isteme medeniyetine sahip olduğumdan zaten bu hissedeyim. Alıp alıp üstten piyasay amaş çakmak istesem kumarhanede kollu makine ile işlem yapardım belki de ! Risk kavramını bilen gelir temelli sağlam gişede yatırım yapar Leyla alatonun gizli cep nous bende yok instagramda beni takip etmez buradaki insanların çoğu Leyla Alaton veya başka bir patronla sohbet etmemiştir o bizim yazıları okur gülümser hepsi bu umarım patrona ilham kaynağı olmuşuzdur .

Garip geliyor bu ama 1 milyon lot yatırım olunca şirket ortağı olup kurumsal bağ ile kap proje önerebiliyorsun bu gayet normal bir durum ! Samimiyetle patronu eleştirmek mümkün ama hakaret etmek yersiz , hakaret ederek hayata kazanç sağlayan ya aptaldır ya da boş adamdır, lan kun konuşan serseri tipli küfürbaz insandır o tarz bana göre değil sevimsiz geliyor ,ayıplıyorum , durum tespiti yapmak önemlidir Eleştirin sınırsız ama kişilik haklarına sataşmadan yok etmeye çalışmadan eleştirin gücümüz olsa şirketi satın alırdık patron şu bu tahtacı da eski tarih kitaplarında ders olurdu .

Patrondan memnun değilseniz , yatırımcı bulun gelsin alsın şirketi söverek neyi rahatlatıyorsunuz anlamış değilim en çok lot taşıyan 5 milyon lotu olan mağdur insanlar var onlar sövmüyor bi düşünmek lazım ,aklı kullanmak lazım !
    Son düzenleme : Deniz Ali; 03-08-2023 saat: 13:50.

2. Alark 2 katladı dibimden, yavrusu onun kadar olamadı. Genelde bağlı ortaklıklar daha fazla gider. Eşeğe sahibinin hatrına saygı duyarlar. Bizim eşeğin sahibinin hatrı geçmiyor. Kemikleşmiş yatırımcıya kafayı taktı adamlar. Cok fazla reel değer yaratıp hisseden çıkış olsun istemiyorlar bedava mal taşıtma durumu var. Gerekli girişimlerde bulunacağım, herkes haklı sayın doganidas ve kimi insanların zaminda canı yanmış, o yüzden kimseye bir şey demiyorum. Birbirimize düşmeye gerek yok. Güç birliği ve dayanışma lazım.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Varlıklarımızın değerlendirilmesi SPK’dan lisanslı bağımsız denetleme kuruluşu tarafından mevcut imar ve benzer değerler göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Yatırımcı sunumu periyodik güncellenmektedir. Şirket ile ilgili olarak yatırımcı toplantıları gerçekleştirilmekte hem Alarko Holding, hem Alarko GYO üzerinde durulmaktadır. Takip eden analist azlığı ise ilk önce GYO sektörüne ilginin az olması nedeniyle kurumların kaynaklarını başka alanlara yönlendirmesi, ikinci olarak ise aktif portföy taşımamızdan dolayı yaşanan ilgi azlığıdır.

Geri alım programı Mali İşler Başkanımız tarafından yürütülmekte olup, kendilerini konu hakkında bilgi verilmiş, Genel Kurul esnasında bu konuda gelen sorulara cevap verilmiştir.

Mosalarko’dan elde edilecek gelir yatırım fizibilte açısından desteklemektedir. Orta vadede varlığımızı makroekonomik konjonkturun uygun olması durumunda satış yoluyla da değerlendirmek istiyoruz.

Mevcut durumda bütün projelerimiz aktif takip edilmektedir. Bazılarında imar çalışmaları yapılırken, proje geliştirme çalışmaları da devam etmektedir.

Saygılarımla,
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4. Yatırımcı ilişkilerinden bilgi almaya çalışın. Prompter mühendisliğine döndü işler, yapay zekaya sorar gibi sorun.

5. Pazartesi sabahı YATIRIMCI ilişkilerini arayacağım, bakalım neler diyecekler merak ediyorum !

Soruları pazar akşamı yazarım sorular hazırladım ama baştan kontrol edeceğim .Bilanço değerleme ve büyüme harflerinde net cevaplar beklemiyorum . Sorulara bu tarz olumlu ama ihtiyatlı yanıt verme eğilimlerinin farkındayım .

İlgisizlik bence de Borsamızdaki altın değerindeki şirketleri unutup çer çöp peşinde koşan fon ve yatırımcıların cehaleti ile de alakalı bir konudur . Fonlar dahi gyo sektörünü irdelemek ve alım yapmak konusunda yetkin ve uzman değiller !

6. Yeni maliyetlenme bölgemiz , 36,50 -39.00 arası olacak gibi görünmektedir ,

Bu akşam kapanış umarım sürpriz şekilde olur ama bunu kim öngörebilir ki dostlar !

Müneccim değiliz Allah aşkına Spekin oyunlarına uzak kalmış fanileriz !

7.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Pazartesi sabahı YATIRIMCI ilişkilerini arayacağım, bakalım neler diyecekler merak ediyorum !

Soruları pazar akşamı yazarım sorular hazırladım ama baştan kontrol edeceğim .Bilanço değerleme ve büyüme harflerinde net cevaplar beklemiyorum . Sorulara bu tarz olumlu ama ihtiyatlı yanıt verme eğilimlerinin farkındayım .

İlgisizlik bence de Borsamızdaki altın değerindeki şirketleri unutup çer çöp peşinde koşan fon ve yatırımcıların cehaleti ile de alakalı bir konudur . Fonlar dahi gyo sektörünü irdelemek ve alım yapmak konusunda yetkin ve uzman değiller !
    Bunu gyo sirketi değil turizm şirketi gibi tanitmalari lazım. Adamlar isteksiz isteseler geri alınan payları iyi bir fiyattan yabancı kurumsala devrederler. Ama tezgah başka hiçbir zaman sirketlerini yukarı taşıma kaygısına girmediler. Daha önce geri neden geri alım yapmıyorsunuz dedim. Almaktan beter ettiler. Neden yatırımcı konferansı yapmıyorsunuz dedim. Ayrı bir konferans yapmadılar. Alark toplantılarına sıkıştırıyorlar. Babanizin şirketi ise geri çağrı fiyatı açıklayın payları adil fiyattan verelim yoksa değilse herşey adil ve hakkaniyet ölçüsünde olsun.

8. Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Sayfa 601/656 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •