Sayfa 99/653 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 5219 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. gördüm ama ,bu kağıdı yönlendirenler gibi kahpece hareket edenleri görmedim.Yazıklar olsun,kaç kişinin ahı üzerilerinde olsun artık, diyorum.

2. Bugün tahtayı nispeten tutuyorlar. Önceki günlerdeki gibi değil görüntüsü var. Aman dilimizi ısıralım

3. Endeksin düşüşünde ne yapacak acaba? Şimdilik kendi çapında eğleniyor. Daha çok ah alacağa benziyor. Allah sabır versin yatırımcısına.

4. Biz 1 alcar 3 algyo derken herkes bize saldırdı topikten attırdı malum şahıslar onlar her nedense yazamıyorlar zaman bizi haklı çıkarttığı için bak alcar nerede gözünüzle görün

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Biz 1 alcar 3 algyo derken herkes bize saldırdı topikten attırdı malum şahıslar onlar her nedense yazamıyorlar zaman bizi haklı çıkarttığı için bak alcar nerede gözünüzle görün
    Senin yaşın kaç armada samimi soruyorum

Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Günaydın herkes!

Bugün 16 Kasım ve orta-uzun vade düşünenler, kısa vade diye girip eline yapışanlar yeniden değerlemelerin gerçeğe uygun yapılmasını temin etmek için bugünden başlayarak (ama en çok bugün) üzerimize düşeni yapmayı unutmuyoruz. Dahil olanlar, henüz yeni haberi olanlara lütfen yardımcı olsun.

Yarın ise, sadece ALGYO'da değil, benzer çapta sığ işlem sıralarında küçük birikimlerin robotlarca talan edilmesine müdahil olacağız.

Küçük birikim sahipleri tıpkı küçük balıklar gibi, yalnız kaldıklarında çaresizdirler ancak biraraya gelir, güç birliği yaparlarsa kaderlerini değiştirebilirler. Kolay gelsin.

Güzel haberler geliyor. Küçük birikimlerini kurda kuşa kaptırmak istemeyenler güçlerini birleştiriyor ve karınca kararınca üzerlerine düşen sorumluluğun gereğini yerine getiriyorlar.

Henüz dahil olamamış ama dahil olmak isteyenler için, bana ulaşmış dilekçe metninin bağlantısını aşağıya yapıştırıyorum:

https://drive.google.com/file/d/1h_q...ew?usp=sharing

İki satır bir ön yazı ile ya da sadece "dilekçem ektedir" ibaresi ile ALGYO Yatırımcılarla İlişkiler Bölümüne e-posta: [email protected] adresine gönderilebilir. Eğer hakim ortakla birlikte değerleme ve denetleme kuruluşları da duysun istiyorsanız, sırasıyla: Alarko Holding e-posta: [email protected], TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. e-posta: [email protected] ve Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş e-posta: [email protected] adreslerini CC olarak eklemek gerekiyor.

Yarın yeniden görüşmek üzere!
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

7.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Güzel haberler geliyor. Küçük birikimlerini kurda kuşa kaptırmak istemeyenler güçlerini birleştiriyor ve karınca kararınca üzerlerine düşen sorumluluğun gereğini yerine getiriyorlar.

Henüz dahil olamamış ama dahil olmak isteyenler için, bana ulaşmış dilekçe metninin bağlantısını aşağıya yapıştırıyorum:

https://drive.google.com/file/d/1h_q...ew?usp=sharing

İki satır bir ön yazı ile ya da sadece "dilekçem ektedir" ibaresi ile ALGYO Yatırımcılarla İlişkiler Bölümüne e-posta: [email protected] adresine gönderilebilir. Eğer hakim ortakla birlikte değerleme ve denetleme kuruluşları da duysun istiyorsanız, sırasıyla: Alarko Holding e-posta: [email protected], TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. e-posta: [email protected] ve Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş e-posta: [email protected] adreslerini CC olarak eklemek gerekiyor.

Yarın yeniden görüşmek üzere!
    Şirket yönetimi nezdinde Bir karşılığı olup olmadığını bilemem ama gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş emeği olan herkesi tebrik ediyorum.👏👏👏
    Uzun yılllardır süründürülen yatay bir bantta giden bir çok köklü firma bu yıl çok keskin sert yükselişler yaptı,ALGYO ise bana göre henüz bu çıkışın basamaklarının çok altında olduğunu düşünüyorum 🤔 Hissede çok yeni pozisyon almış bir ky olarak beklentim uzun vade (Al unut) ama inşallah kısa vade bir yükselen sert çıkışda benim için hiç süprizi olmayacak.
    Tüm paydaşlar için hayırlı olması dileklerimle.
    Y.t.d.
    Y.t.d.

Sadece lot altı hissem var. Ama her zaman algyo yatırımcısının yanındayım. Emekleriniz için teşekkürler sn Azurit.

Sayfa 99/653 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •