Sayfa 111/167 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 881 - 888 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. 31 marta kadar dünya kadar süre varken bu acele satış neden acaba?az daha uğraşsa yilsonuna yetişecek tüm satislar

2. sabancı holding bu sattığı hisseleri hollandalı ortağından rüçhan zamanı bedava aldı. 17 lira rüçhan parası ödedi . yani maliyeti 17 lira.50 lira karla sattsa sabancı holdinge 125 milyon kar yazacak. bu adamlar hiç bir zaman fiyatı bölünmeden önceki 30 tl nin üstüne atacağız ve piyasa değeri dolaşımdaki hissenin 750 milyon üstüne çıkacak ve alt pazzardan çıkacğız demedi. Aksine yalanladılar. Bunu diyen 2-3 manipülatör ün sözüne inananlar oldu. Ama adamlar şimdi 2.5 milyon lotu 31. mart a kadar satcağız diyor. ticaretin mantığında var biri satmak zorunda olunca alıcılarda kendini naza çeker.Mutlaka bu hisseyi alacak büyük birleri vardır. bakalım alıcılarda kaça kadar bekleyecekler.

3. Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Benim de merak ettiğim Carrefour' un yeni sermayesi 127 milyon Tl ile adil fiyatı ne olmalı. Tahminim bu sorunun cevabını 4. çeyrek bilanço açıklanınca daha net göreceğiz. Hiçbir rapor göremedim bölündükten sonra.

5. Beşte birini sattı fiyat bu kadar düştü kalan dört üde satarsa fiyatı eksi olur bu şerefli kagıdın

6.  Alıntı Originally Posted by Brunel Yazıyı Oku
    Benim de merak ettiğim Carrefour' un yeni sermayesi 127 milyon Tl ile adil fiyatı ne olmalı. Tahminim bu sorunun cevabını 4. çeyrek bilanço açıklanınca daha net göreceğiz. Hiçbir rapor göremedim bölündükten sonra.
    Halka açıklığı düşük ozsermayesi bu zamana kadar eksi olan bı kağıt hakkında hiçbir aracı kurum rapor hazırlamaz diye düşünüyorum.dediginiz gibi bilançoda bedelliden gelen parayla banka borçları faizleri odendikten sonra kar gelirse çok güzel o zaman raporlar hedef fiyatlar oluşmaya baslayabilir.aksi takdirde yine zarar gelirse alir soluğu 20 30 liralarda

7.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Halka açıklığı düşük ozsermayesi bu zamana kadar eksi olan bı kağıt hakkında hiçbir aracı kurum rapor hazırlamaz diye düşünüyorum.dediginiz gibi bilançoda bedelliden gelen parayla banka borçları faizleri odendikten sonra kar gelirse çok güzel o zaman raporlar hedef fiyatlar oluşmaya baslayabilir.aksi takdirde yine zarar gelirse alir soluğu 20 30 liralarda
    En yakın rakibi Migros' un piyasa değeri 42,5 tl fiyatla 7,7 milyar TL. Carrefour' un 64 tl fiyatla 8,2 milyar. Migros geçen sene 23 milyar ciro yapmış, Carrefour 6,4 milyarda kalmış. Yalnız Migros'un 20/09 bilançosuna göre uzun vadeli borçları devasa 5,4 milyar tl, Carrefour' un sadece 740 milyon. Nasıl değerleme yapıyorlar bu şirketlere bilemiyorum ama Carrefour' da tekrar pozisyon almak için
    hacim artışı görmek lazım. Tahta kendini belli eder yada kalan 2 milyon hissenin toptan satılması lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by Taşçı Yazıyı Oku
    Beşte birini sattı fiyat bu kadar düştü kalan dört üde satarsa fiyatı eksi olur bu şerefli kagıdın
    Is cep dün itibariyle %75 gerçekleşme olasılığı ile 240 dakikalık 32 mum sureli 22.06 TL fiyat verdi. Nedense hiç sasirmadim. Bu senenin son trendi sermaye arttırımı azaltımı kısaca dilemediler adına milleti toparlıyoruz elindeki parasını alıyoruz...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 111/167 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •