Sayfa 402/1002 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. Paragöz dediği gibi hissediyorum deli ralli .

Şaka lan şaka

TL kıtlığı varken bunlar nereden buluyor ki alacak hisseleri tl cinsinden .

Bankalarda döviz var ama tl yok acaba nedendir

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. Uyku tutmadı vallaha ne diyim.. şöyle kendime sütlü Türk kahvesi mi yapsam... 2020 yılında nette 25k zararım olmuş...

3. Banka şube sayıları 11-08-2020 ile bugün karşılaştırılması.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Şimdi konuşmasını bi daha dinledim..
    Adam hala açık açık faiz neden enflasyon sonuçtur diyor..
    Ve enflasyonu düşürecez diyor..

Dolar 8.54 den 8.09 a düştü bakın nasıl başarılıyız diyor..

KOnuşma bitmek üzere dolar 8.01 i yakıyor..
    Aşağıdan işc geçiyor 2.5+ da

Konuşma yapılırken bile borsaya alım gelmemiş..

Ne oldu ise sonradan oldu..
    Eminim burada ralli de ralli diyenler bu konuşmayı tamamen dinlememiştir..
    Yada dinlemiş olsalar borsaya da bakmasalar borsa ne olur desek çökmüştür derdi hepsi..

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Banka şube sayıları 11-08-2020 ile bugün karşılaştırılması.
    Benim yaşadığım yerde, iki bankanın şubesi yakın zaman önce kapandı...
    Biri Akbank'tı...
    Üstelik büyük bir ana cadde üzerinde ve sanayi sitesi, fabrikalara çok yakın olan bir yerde..Belki aynı bölgede başka bir yere taşınmış olabilir, onu bilmiyorum..

Önümüzdeki süreçte biraz daha küçülmeleri mümkün..

6. Rte ülke risk primini düşürecez dedi. Piyasa bunu başta şahsı olmak üzere piyasanlarla zıt gitmeyecek bir ekonomi yönetimi kuruldu diye fiyatlıyor.
    Yükseliş çok hacimli ve sert oldu. Cds primi ve dolar kuru da bunu destekledi. Olumlu havanın faiz artırımına kadar süreceğini düşünüyorum 1 hafta şort yapmayın batıracak hareketler bunlar. Globalde patinajlar başladı ama çok önemli düşüşler olmadıkça bizi bozmaz. İşlem yapmadan duramıyorum diyorsanız
    Ons ve eurusd ile oyalanın.

7. Filmlerde dizilerde "doktor bey hasta kurtulacak mı?" soruları çok oluyor. Geçen haftalarda da 2 veya 3 aynı konuları işleyen yerli film vardı.

Birini hatırladım, doktor Murat Yıldırım sevgilisini riskli bir ameliyat ile son anda kurtarıyordu, Ali Sunal'ın filminde ise ebediyete intikal ediyordu sevgilisi.

Bir arkadaş geri çekilince hayat çok eğlenceli diye yazmıştı, içinde olunca ister istemez endişeleniyor insan.
    Son düzenleme : ariston; 12-11-2020 saat: 05:48.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Dün kuyumcuya gittim çeyrek yok dediler, hemde iki kuyumcuda aynı şeyi söyledi. Ben fiziki altını 12 yıldır biriktiririm. Asla bankaya koymam.
    Gelelim dolara, dolar gördüğü tepeyi her zaman tekrar görüp aşmak suretiyle yoluna devam eder, son 25 yıldır böyle ki ben 95 yılından beri takip ederim piyasaları.
    Son 8 günlük yükseliş için ise söylenecek fazla Bir şey yok, çünkü böyle bir bar yok borsa da.
    En tepede en yüksek hacimle x100 4000 puan çıktı. Burdan 2000 puan satsa mal çıkışı oldu diye yorumlar olacak. Borsa günlük bakılmaz bizler viop oynadığımız için biraz günlük bakıyoruz. Borsanın ekonomik durum ile alakası yoktur ve olmayacaktır.
    Eski yorumcu arkadaşları gördüm ama 10 gün önce neredeydin derim bende.
    Longdan sorta dönenler ralli başlamıştır diye mesaj atar buraya , dikkatli olun derim.
    Türkiye zengin bir ülke değil, coğrafi değeri yüksek, üretim yok.
    Çok zor günler bekliyor maalesef bizi.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 402/1002 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •