Sayfa 493/1002 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: Viop - XXVII

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Saz kafa olduğu için, meğer yannı$ atamı$lar yine 0 oğlanı da..
    ...

Yaw malum zat seçimli b0$bakanını bile görevden aldı ya AKlı sıra.. )

Keser döner sap döner elbet sırası geldi sayılır.
    Ha gargaraya bile denk gelmi$ olabilir doğru dedin, saray style eğlencelik..

Alıntı Originally Posted by sniper~ Yazıyı Oku
    belki haftayı en yüksekinden kapatmak ister belki kim bilebilir?
    show must go on style?
    Bu noktada esas show basarsan olur madem, not hasan style.. O norm olur anca mevcut rallide.

3. Verge ile benden baska olayi anlayan yok galiba topic de

Alıntı Originally Posted by jiggy Yazıyı Oku
    Ben Akp li değilim zaten devlet politikalarını da öngöremediğim için de tüm yatarımlarım dolar bazlı olduğu için karşı bacağında dolar shortluyorum . Yazdıklarımı anlayamıyorlar. Ama bi çocuğa bi şeker veriyosun karşılığında teşekkür ediyor sana, bu kadar sene memlekete gerçekten dünya çapında yatırımlarla emek vermiş insana da hakkını vermek gerek diye düşünüyorum.
    Veriyoz veriyoz hem nassı 7 yıldır TA 2013 beri, hamdolsun... Sen ve gibiler hiiç endi$elenmesin böylesi mevzularda. )

5.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Verge ile benden baska olayi anlayan yok galiba topic de
    Sen bunların algısına yinede kapılma. Doğrudur serseri bir para geldi. Bunun başka izahı yok. Ama bu serseri para sana bana para kazandırmaya gelmedi. Para kazanıp kaçmaya geldi dikkatli olmak lazım.

6. Ooo bist100 şahlanmış. 129bing olmuş. Yine e de şah la nı ı yor am man.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Zaten iki farklı görüş her daim olacaktır kimse yüzde yüz oyla iktidara gelmiyor. Birinin faydasına dokunan diğerinin kuyruğuna dokunuyor basıyor kalayı. Herkes aynı görüşte olsa piyasada olmaz zaten.
    Ancak içimizde devletin memleketin kötülüğünü isteyen belki de yabancı menşeeli çok fazla insan barındırıyoruz. Yapılan iyi şeyleri görmeyip , eksik olanları da yıkıcı dil ile eleştirenlerin amaçlarının gerçekten bizi yıkmak olduğunu düşünüyorum.
    Çok belli ediyosunuz kendinizi. Bu millet asla size fırsat vermeyecek, her zaman olduğu gibi başarısızlıkla cevabınızı alacaksınız.

8. cortcu zik zok nerede?
    gelince haber verin de cortlayalım onla beraber...

Sayfa 493/1002 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •