Sayfa 438/1003 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Yapı Kredi dün kestiği stopajlari bugün iade etmis

2.  Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Yapı Kredi dün kestiği stopajlari bugün iade etmis
    Yani fonlari satip geri almaya gerek yok mu?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    finansın altın borsa yatırım fonu 23 ündne sonra aldık şimdi satınca stopaj keserse ne olacak , aracı kurum mu geri yatıracak stopajı , kim ne yapacak yahu karman çorman ettiniz bi işi be üfff ... yok yazı gelmedi bankamıza falan yahu kanun çıktıysa , yazıyı önce gönder , sonra kanunun tarihini yürürlüğe soksana niye öyle yapmıyorsun erjüment ? zor mu yani anlamadım
    Stopajı portföyünüzü yönettiğiniz kurum iade edecek.

İşleyişi şöyle anlatayım, aslında henüz alınmış, yenmiş bir hakkınız yok. İçinde bulunduğunuz aya ait elde ettiğiniz gelirlerinizden stopaj ya da ödediğiniz faizlerden BSMV geçici muhasebe hesaplarına ayrılıyor, bir sonraki ayın 26.gününde netleştirilerek sizin adınıza devlete aktarılıyor. Bu ay bitmeden kesinleşen bir şey yok zaten, hatalı ödenen kredilerin BSMV'leri ve bizim örneğimizde olduğu gibi kesilen stopajlar vb. işlemler geriye dönük olarak düzeltilebiliyor. Önemli olan takibini yapmak, örneğin ben yeni yıl geçtikten sonra da yatmazsa hakkımı aramaya başlarım.

Duhul
    Jun 2017
    İkamet
    источник света
    Gönderi
    79
     Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık, Google Tablolar uygulamasında da çalışıyor mu? Yoksa Office mi kullanmamız gerekiyor mutlaka?
    Yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by Sorrow Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık, Google Tablolar uygulamasında da çalışıyor mu? Yoksa Office mi kullanmamız gerekiyor mutlaka?
    Google Tablolarda çalışmaz

6. Bu tkf ye ne oldu acaba tacirler gözdenmi çıkardı tkf yi

son 1 ayın getirilerinde tcd %20 ile (bizlerin alabildiği) fonlar arasında birinci görünüyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8. Günaydın herkese,
    Ben Halkbankası internetten sadece altın, döviz ve fon işlemleri yapıyorum. Arada borsaya da niyetlendiğim oluyor ama tecrübe ve bilgi sahibi olmadığımdan cesaret edemiyorum. Borsayı görmek istediğimde Halk yatırım hesabınız aktif değil uyarısı oluyor. Telefonla da onu aktif edemeyeceğimi, şubeye gitmem gerektiğini söylediler 0850 li numaradan. Sanırım binde 9 kadar da bir komisyon varmış. Benim aslında sorum şu; Halk yatırım ekranlarında özellikle fon takibi açısından ekstra bir bilgi ya da grafik vb var mıdır acaba? Çünkü normal Halkbankası ekranında sadece alış ve güncel fiyat bilgisini toplu olarak görebiliyorum.
    Çok teşekkürler,
    Bol kazançlar..

Sayfa 438/1003 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •