Sayfa 85/226 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 673 - 680 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kürşat Bozkurt Yazıyı Oku
    daha iki gün oldu bu hissenin borsaya gireli, ne gene deyon, gene gene gene..

bu yıl ki tüm halka arzlarda olduğu gibi 10-15 tavan gidecek mi bakalım bu hisse..

bugünkü yani 2. işlem günündeki işlem hacmi 380 bin tl, ilk gün 1.8 milyonu görünce dedim yediriyorlar malı ama diğer halka arzlardaki işlem hacmine göre karşılaştırıldığında yine yüksek ama görecez bakalım süreç nereye gidecek.. 19 tl den önce çıkmayı düşünmüyorum bu hisseden..
    tabiki okadar bekliyorum bende

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    kaç lot aldınız hocam ?
    herhalde 0 ?
    pay miktarımı söyleyemem üzgünüm ama en az sizinki kadar vardır.(300 civarı)

2.  Alıntı Originally Posted by kücükyatirimci Yazıyı Oku
    tabiki okadar bekliyorum bende

pay miktarımı söyleyemem üzgünüm ama en az sizinki kadar vardır.(300 civarı)
    büyük yatırımcı gelip burda takılmaz, dağıtılan lot ortalaması 200-300 lot, 15-20 olsa ne olur, asıl kopma yada takılma tavan çözüldüğü gün başlar, alanmı kazanır satanmı, trade ustaları eminim o gün bayram yapar

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

PhillipCapital den gelen KRVGD 5bin lot hayırlı olsun diyelim,,

KRVGD günlük

5. Yabancı malı satmaya başladı temiz %30 ufaktan verelim dediler tahtaya cabuk bozabilir dengeleri dağıttılar.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar satıcı var alıcı da var. Hala tavanda bekleyen 25 milyon üzeri alım var. Önemli olan satımın karsilanip yeni maliyetli müşterilerin gelmesi.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7. Türkiyede en çok müşterisi olan kurum 1 lot bıle mal alamamış tahtadan.. Yazık.. Ne kadar işlerini iyi yaptıkları ortada bızde bunlara para kazandırıyoruz. artık çıkmak farz oldu.. Yarından itibaren bende bu tahtada müşteri olmam zaten..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Bgc partners halka arzdan aldığı 900 bin lotu açılışta verdi. Halka arzda mal almayan alternatif yatırım bugün 500 bin lot satmış. Birinden virman gelmiş olmali

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

Sayfa 85/226 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •