Sayfa 180/226 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. HEG kardeşim sen bilgili ve araştırmacı biri olduğun belli son bi haber gelmiş ne demek istiyor ben anlamadım bi açıklarmısın teşekkürler

2. Rutin bir haber sirketin aralik ayinda halka arz olurken sermayesini nasil arttirdigini belirtmisler.

gelen kap rutin bir kap.
    --Suan için Patron satisi falan yok. (Muhtemelen sen öyle sandin)

---Zaten bizim dolasimda 51.750 milyon hissemiz var.

Adamlarin halka arz icin basvuru yaptığı sozlesme maddeleri bugun Spk tarafindan onaylanmis..

Adamlarda onu belirtmişler.. olay bu kisacasi. Rutin islem. Ortaligi bulandirmaya gerek yok..zaten yeterince bulanık.
     Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    HEG kardeşim sen bilgili ve araştırmacı biri olduğun belli son bi haber gelmiş ne demek istiyor ben anlamadım bi açıklarmısın teşekkürler
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    [IMG][/IMG]

Akıl, bilim ve vicdan aydınlığında; iyi eğitim, mutluluk, sağlık, özgürlükle yaşayacak, yaşatacak VE gelecek dediğimiz, çocukların

gezegeni, çocukların ülkesidir. Geleceği çalınmış bir ülke bırakamayız onlara.

EGEMENLİK ÇOCUKLARINDIR. 23 NİSAN
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

4. Amerika’ya neredeyse her Allah’ın günü tonlarca mal ihraç etmeye başladı şirket. Walmart ve Amazon anlaşması şirkete eşik atlatmış görünüyor. Kurların artıyor olması da ihracat ve karlılığa oldukça olumlu bir momentum katıyor. Bu şirketin kıymeti uzak olmayan bir zamanda daha iyi anlaşılır.

5.  Alıntı Originally Posted by roadruy Yazıyı Oku
    Amerika’ya neredeyse her Allah’ın günü tonlarca mal ihraç etmeye başladı şirket. Walmart ve Amazon anlaşması şirkete eşik atlatmış görünüyor. Kurların artıyor olması da ihracat ve karlılığa oldukça olumlu bir momentum katıyor. Bu şirketin kıymeti uzak olmayan bir zamanda daha iyi anlaşılır.

Çok güzel bilgiler. Sn roadruy ellerinize sağlık

6. Önümüzdeki hafta finansal rapor gelecek bir ışık bilanço icin

7. Temettü ve bedelsiz 6 mayısta genelkurmay toplanirsa

8. Teşekkür ederiz.
    Verileri hangi siteden bulduysaniz güzel bir çalışma olmuş.

Gemilerin daha yeni yola çıktığını düşünmüştüm bunlar Amerika'ya varmışlar.

27 Şubat itibariyle limandan çıkmışlar.

https://www.msc.com a konteyner numarasını yazınca çıkıyor.

Acaba kaç tane daha gemi gitti?
    Sayın @Roadruy başka gemiler var mı?

Alıntı Originally Posted by roadruy Yazıyı Oku
    Amerikaâ��ya neredeyse her Allahâ��ın günü tonlarca mal ihraç etmeye başladı şirket. Walmart ve Amazon anlaşması şirkete eşik atlatmış görünüyor. Kurların artıyor olması da ihracat ve karlılığa oldukça olumlu bir momentum katıyor. Bu şirketin kıymeti uzak olmayan bir zamanda daha iyi anlaşılır.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : HEG; 23-04-2021 saat: 23:14.

Sayfa 180/226 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •