Sayfa 185/226 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
     Alıntı Originally Posted by AliUyanık Yazıyı Oku
    Muhterem; az biraz Soluklandık, eteğimizdekileri döktük, mahcubiyet giderildi. randevu saati 13 olarak belirlendi. katılım ve desteğini bekliyoruz.
    Nasip, ailecek bi manimiz olmazsa o günler icabet ederiz.

https://www.youtube.com/watch?v=5S2MZnG3FT8
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

2. kv önemli destek noktaları.

https://www.resimyukle.org/i/cQ2mS

3. Emekliye verilen ilk bayram ikramiyesi

2018 ort.dolar kuru 4.80 = 208 $

2021 dolar kuru = 8.20 = 134$

Kazancımız ve ürettiklerimiz kur ve enflasyon karşısında böyle eriyor işte.
    Bu devede kurbana kadar 3 $ oldu oldu olmadı direk mezbahaya hiç şansı yok artık.

4.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Emekliye verilen ilk bayram ikramiyesi

2018 ort.dolar kuru 4.80 = 208 $

2021 dolar kuru = 8.20 = 134$

Kazancımız ve ürettiklerimiz kur ve enflasyon karşısında böyle eriyor işte.
    Bu devede kurbana kadar 3 $ oldu oldu olmadı direk mezbahaya hiç şansı yok artık.
    Kurban çokmuş sn. zagor )

5.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Kurban çokmuş sn. zagor )
    Bu deve başka.

Patron tarafından genetik yapısıyla oynanmış mutasyon geçirtilmiş bir deve bu.

Deveyi yardan ayıran bir tutam ottur belki de döner aslına daha evvel kim bilir.

6. Muhterem, karartma pardon kapatma öncesi sabah Ada ya gidiyorum. Haziran ortasına kadar çiftlikteyim. Barakaları yıkıp yerine 12 adet bungalov ev yapımını bir arkadaşımla birlikte biz üstlendik. Çocuklar bu sene harika iş çıkarıyorlar. Yaklaşık 4000 metrekare bostan için yer ayırdılar. Ulaşabildikleri yöreye kadar yazlık sebzeleriyle Çınarlı Tepe çiftliği dayanışmasını halkıyla paylaşacak inşallah. En az 2 ay ne Benjamin ne borsa takibimde olacak. Hisseleri sen sahip çıkacan artık. Ben yarın akşam dostlara içerim. au revoir, tschüss, adios
    Felis silvestris

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    Geçmiş günleri gel de özleme. Ne işlem hacmi, Ne de hareket kaldı.

2 gündür ege sahilleri Çeşme, Alaçatı, Seferihisar, Kuşadası nda 34 ve 06 plakalı araba sayısında ciddi artış var. Bodrum u falan düşünemiyorum. Yollar kalabalık, otoparklar full. Çok başarılı bir tam kapanma oldu. Sanırsın tam kapanma değil, FULL TATİL ilan edildi.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

8. Evet arkadaşlar bugün ki konumuz eski günler. Boş verin eşeği deveyi onlar otlasın dursun.

Biz güzel günlerin geleceğine inandırılmış bir nesil iken şimdi eski günlerini özleyen bir nesil olduk.

Artık bana güzel gelecek günler vaat etmeyin, bana eskide kalan güzel günlerimi geri verin yeter.

Sayfa 185/226 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •