Sayfa 118/169 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 937 - 944 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1.  Alıntı Originally Posted by incognito123 Yazıyı Oku
    Hissedeki yatırımcı profilini anlama amaçlı kendi çapımda küçük bir anket yapmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi, yıl sonuna kadar yaklaşık 129 milyon adet hissenin satılması veya iptal edilmesi (sermaye azaltımı) gerekiyor. Söz konusu hisselerin iptal edilmesi (yani sermaye azaltılması) durumunda, hisse fiyatının artacağına inanan kaç kişi var forumda? Artmaktan kastım, geçici psikolojik %3-5 vs. artış değil tabii; öğrenmek istediğim, geri alınan hisselerin iptalinin hisse fiyatını değiştirmesi gerektiğine inanan kaç kişinin bulunduğu.

Cevabınızı bu mesajı alıntılayarak yazabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    31.12.2021 tarihine kadar, sermayesinin %10'unu aşan paylardan 156.601.526 TL karşılığı nominal payların nitelikli yatırımcılara Toptan Pazar'da satılması yönündeki iradenin devam ettiği şirket tarafından bildirilmişti.

Sermaye azaltımından sonra şirketler yeniden bir değerleme yaparak sermaye artırımı yaparlar. Bunu bedelli veya bedelsiz gerçekleştirirler. Tıpkı sermaye artırımlarında olduğu gibi sermaye azaltımının da hissede pozitif veya negatif fiyatlamada pek etkisinin olmayacağını düşünenlerdenim.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2.  Alıntı Originally Posted by incognito123 Yazıyı Oku
    Hissedeki yatırımcı profilini anlama amaçlı kendi çapımda küçük bir anket yapmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi, yıl sonuna kadar yaklaşık 129 milyon adet hissenin satılması veya iptal edilmesi (sermaye azaltımı) gerekiyor. Söz konusu hisselerin iptal edilmesi (yani sermaye azaltılması) durumunda, hisse fiyatının artacağına inanan kaç kişi var forumda? Artmaktan kastım, geçici psikolojik %3-5 vs. artış değil tabii; öğrenmek istediğim, geri alınan hisselerin iptalinin hisse fiyatını değiştirmesi gerektiğine inanan kaç kişinin bulunduğu.

Cevabınızı bu mesajı alıntılayarak yazabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    Patron mu istedi. Bu kadar belli etme kendini

3.  Alıntı Originally Posted by Jantijan Yazıyı Oku
    Patron mu istedi. Bu kadar belli etme kendini
    Sizde okuma veya hafıza problemi var sanırım. Dedim ya daha önce şirketin adamıyım diye, daha ne belli edeceğim kendimi.

Aynen patron rica etti, bu anket sonucuna göre planlarını netleştirecekmiş.

4. Patron isterse g.... So... N artık ne isterse onu yapabilir ben karışmıyorum zaten ky diye bişey kalmadı hissede iş bankasından 14 milyon hisse vardı 22.2 ye çıkmıştı hisse fiyatı 3.7 küsüre düştüğünde o zaman yazmıştım işteki malın bile yarısı kendisinin veya adamlarının o malı dağıttı şimdi 10 milyon civarına düştü bu arada 4 5 milyon ky yıda kusturdu yani kendileri kaldı sadece istediğini yapsın artık
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Patron isterse g.... So... N artık ne isterse onu yapabilir ben karışmıyorum zaten ky diye bişey kalmadı hissede iş bankasından 14 milyon hisse vardı 22.2 ye çıkmıştı hisse fiyatı 3.7 küsüre düştüğünde o zaman yazmıştım işteki malın bile yarısı kendisinin veya adamlarının o malı dağıttı şimdi 10 milyon civarına düştü bu arada 4 5 milyon ky yıda kusturdu yani kendileri kaldı sadece istediğini yapsın artık
    @kilavuz seni de çileden çıkarttılar artık, buraya yazanlarda en sakinimiz sendin adamlarda sürekli bir ayak oyunu var hiç bitmiyor yıllardır hiç güldürmediler. Çok yakın tanıdığım arkadaşlar adamlar 2000 krizinde borsada idi hepsi tek tek borsayı bırakıyor. Kripto tarafına muazzam kayma var.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

6. Ne diyeyim bist 100 bile dün verdiğinden fazlasını aldı bugün o sebeple bu hisseden umudum kalmadı öyle günlük üstüne 1 1 2 2 koysa ne olur nereye kadar yaparki böyle Bi patron olunca o bile hayal doğru diyorsunuz yeni çıkan koinlerden Bi çeşit yapsan bir senede 3 e 5 e katarsın dün yanımda 20 yaşında Bi çocuk 20 lira attı 40 45 bin lira aldı şip şop mu öyle bir koinden ben pekte anlamam koinlerden ama 2013 müydü neydi boşta 10 bin dolarım vardı bitcoin mi borsa mı diye çok düşündüm 3 4 gün kararsız kalmıştım yine gidip borsaya bastım parayı bitcoin gözümün önünde dağlara taşlara gittiydi 100 küsür dolardı 110 120 civarından fırlamıştı geçmiş zaman yani kazandırmak isterse kazandırır biz kıçımızı yıtsakta nafile istersen 70 kere ülç biç boş iş her şey olacağına varır

7. Nitelikli Yatırımcıya hisse satımı için 1 yıl süre uzatımı yerine, 1-2 ay süre uzatımı talep edilir ise eğer :

- Kripto paralar sene sonuna kadar ve hatta 2022 Mart'a kadar yükselecek galiba.

- Patron kripto paralara büyük miktarda yatırım yapmışa benziyor. Oğlunun, BTC Türk'e ortak olduğu biliniyor zaten.

- Buradan gelecek olan paralar ile, nitelikli yatırımcıya yüksek fiyatlardan satış için bir plan yapabilir.

8. Ben netcoin veya humarcıcoini bekliyorum o çıksın alacam

Sayfa 118/169 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •