Sayfa 40/64 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 313 - 320 arası.

Konu: INGRM - Ingram Micro Bilisim Sistemleri AS

1.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Sanırım benden başka kimse yok kagıtta şahsen pyasanın en guzel kağıtlarından biri
    2,5 yıldır tutuyorum kağıdı. Ama 2016 daki hareketini tekrarlayacak diye çekiniyorum. Çok güzel ivmelenmişti; ama kısa sürede ciddi geri geldi. Düşünceniz nedir?

Alıntı Originally Posted by platoon Yazıyı Oku
    2,5 yıldır tutuyorum kağıdı. Ama 2016 daki hareketini tekrarlayacak diye çekiniyorum. Çok güzel ivmelenmişti; ama kısa sürede ciddi geri geldi. Düşünceniz nedir?
    Demen gibi epey geriledi düşmeye devam ediyor bilemiyorum şansımıza artık bu aralar neye elimizi atsak kuruyor

Neden armada neden senınle benden baska kımse ılgılenmıyor bence güzel bi kağıtsın

4. aldim biraz bugun , hareket getirdim kagida
    seneye temmuz gibi vade olcak sekilde hedefledigim fiyatlari gorecekmi bakalim

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Böyle bir hisseye kimsenin yorum yapmaması çok ilginç!
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

7.  Alıntı Originally Posted by Blues and Jazz Yazıyı Oku
    Böyle bir hisseye kimsenin yorum yapmaması çok ilginç!
    4.82 den başlayan ve 6.05 den geçen bir trend çiz.

8.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    aldim biraz bugun , hareket getirdim kagida
    seneye temmuz gibi vade olcak sekilde hedefledigim fiyatlari gorecekmi bakalim
    Bugün daha bolca aldım.
    Bilanço ya kadar almaya devam

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 40/64 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •