Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 101/119 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 801 - 808 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

Adam nasil bos biri ya. Derinlik ekraninda 31 lot birisi islem yapti diye ne hikayeler yazmis.

Speklerin birbirlerine mesajiymis da, sifreliymis de, aralarinda anlasiyorlarmis da.. Sene 2018.. Telefon internet WhatsApp tweeter yok mu tahtayi cevirenlerin altinda?

Hey allahim ya. Vaktinde televizyonlarda gosteriyorlardi 60 yasinda dedeye hoca diyerek millet seyini.. .

2. Ersoyun yazmasini neden istemiyosun sn 666

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ersoy delta baya bilgili bir adamdı.Ben yazdıklarından çok yararlanmıştım.Altın artacak diye yazdıkları aklıma yattı baya gram altın aldım.Eh kar da fena değil.Gerçi kar onsdan değil doların artışından oldu ya neyse,onsda artacak diye düşünüyorum)))))))))).Ersoy deltaya gelince cidden yasaklanmasına üzüldüm.Şu kaos zamanlarında yazdıkları çok makbule geçerdi,acaba ne düşünüyor bu dolar artışı borsa ve altın konusunda,kendi adıma ben çok merak ediyorum.Hisse pazarlama olayına gelince gülünüp geçilecek konu,ya pazarlanmayan hisse mi var bizim borsamızda,onlarca mecrada yüzlerce hisse her gün pazarlanıyor,kimi amatörler tarafından kimi de profesyoneller tarafından.Profesyoneller de iyi niyetli mi değil mi ,nerden bileceğiz ki.Herkesin aklı var fikri var ,aklını kullansın yanlış yatırım yapmasın,aklı olmayan zaten borsaya hiç girmesin,borsa kumardır bilmeyen oynamasın,bu nedenle ersoy deltanın forumdan uzaklaştırılması bence pek uygun olmadı.Velev ki hisse pazarlıyor ,ya pazarlamak için kullandığı doneleri okumak bile insana bir şeyler katar,bilgi bilgidir.Yanlış yazdığı zamanda gelir bilen birileri yanlışı yüzüne vurur olur biter.Çok bilgili adamdı ben son zamanlarda olan bitenlere karşı ne düşünüyor cidden bilmek isterdim.
    Not ))))))))) Ersoy delta falan değilim ,çok uzun süredir bu forumlara yazdığım yazılar ortada.Benimki bir nevi adama karşı bir forumdaş olarak hakkın teslimi tarzında bir yazı ,lütfen öyle kabul edin.

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ersoy delta baya bilgili bir adamdı.Ben yazdıklarından çok yararlanmıştım.Altın artacak diye yazdıkları aklıma yattı baya gram altın aldım.Eh kar da fena değil.Gerçi kar onsdan değil doların artışından oldu ya neyse,onsda artacak diye düşünüyorum)))))))))).Ersoy deltaya gelince cidden yasaklanmasına üzüldüm.Şu kaos zamanlarında yazdıkları çok makbule geçerdi,acaba ne düşünüyor bu dolar artışı borsa ve altın konusunda,kendi adıma ben çok merak ediyorum.Hisse pazarlama olayına gelince gülünüp geçilecek konu,ya pazarlanmayan hisse mi var bizim borsamızda,onlarca mecrada yüzlerce hisse her gün pazarlanıyor,kimi amatörler tarafından kimi de profesyoneller tarafından.Profesyoneller de iyi niyetli mi değil mi ,nerden bileceğiz ki.Herkesin aklı var fikri var ,aklını kullansın yanlış yatırım yapmasın,aklı olmayan zaten borsaya hiç girmesin,borsa kumardır bilmeyen oynamasın,bu nedenle ersoy deltanın forumdan uzaklaştırılması bence pek uygun olmadı.Velev ki hisse pazarlıyor ,ya pazarlamak için kullandığı doneleri okumak bile insana bir şeyler katar,bilgi bilgidir.Yanlış yazdığı zamanda gelir bilen birileri yanlışı yüzüne vurur olur biter.Çok bilgili adamdı ben son zamanlarda olan bitenlere karşı ne düşünüyor cidden bilmek isterdim.
    Not ))))))))) Ersoy delta falan değilim ,çok uzun süredir bu forumlara yazdığım yazılar ortada.Benimki bir nevi adama karşı bir forumdaş olarak hakkın teslimi tarzında bir yazı ,lütfen öyle kabul edin.
    HALKB 8-9 TL iken 4-5 TL hedef vermişti ve herkes adamı Tefe koymuştu. Eğer yazdığı bir yer forum /blog vb. Varsa ben ersoydelta'yı okumak isterim. Doların artacağını da yazmıştı ne yalan söyleyeyim adama inanmamıştım ama hemen her dediği çıktı. Şimdi korkum HALKB'ın grafiklerde dediği yerlere gelmesi.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Neden rahatsiz oldular da sikayet ettiler.zaman gosterecek

Alıntı Originally Posted by astsubyee Yazıyı Oku
    Neden rahatsiz oldular da sikayet ettiler.zaman gosterecek

astubyee, nedir yaptigin senin? Kactir bunu yaziyorsun neyin ne oldugunu bilmene ragmen.

Adam kac nikle kendini yucelten yazilar yazmis, forumu sirket cevirmis. Hisse manipulasyonu ve pazarlamasi yapmis. Karacahil komplocunun teki. Nerde gorsem yazarim boylelerine karsi.

2 ay once gelmissin foruma, biz burda 18 senedir yaziyoruz. Haddini bil artik. Ithamda bulunmadan once ispatini goster..

7. 18 sene de kac kisiyi hisse pazarlamasi yuzunden sikayet ettin.18 sene yada 18 gun bit pazarina nur yagmiyo.sen dahil kimseye ithamda bulunmadim bulunmamda ama bulunan birini uyarmak boynumun borcu.yigidi öldürelim ama hakkini verelim.ersoy falan degilim.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    astubyee, nedir yaptigin senin? Kactir bunu yaziyorsun neyin ne oldugunu bilmene ragmen.

Adam kac nikle kendini yucelten yazilar yazmis, forumu sirket cevirmis. Hisse manipulasyonu ve pazarlamasi yapmis. Karacahil komplocunun teki. Nerde gorsem yazarim boylelerine karsi.

2 ay once gelmissin foruma, biz burda 18 senedir yaziyoruz. Haddini bil artik. Ithamda bulunmadan once ispatini goster..
    18 senedir yazıyor olmak size kimseye had bildirme lüksünü vermez. 666

Sayfa 101/119 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •