Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 104/119 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 825 - 832 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. ersoy delta her nerdeysen bilelim. seni ordan takip edelim

2. Kazandıklarını değerlendiriyor herhalde ortalarda yok sn Ersoy delta

Hey allahım bizim borsada hisse pazarlanıyor diye adam yasaklanır mı,memlekette hisse pazarlamayan mı kaldı,borsanın ne menem bir yer olduğunu yatırımcısı bilmez mi.Memlekette kumarhaneler yasaklandı tüm kumarbazlar borsada.Kumarbaz adam da kumar oynadığını bilir.Ersoy delta altın hakkında,faiz hakkında ,dolar hakkında ne düşünüyor bilsek şimdi ne güzel olurdu.Adam ne amaçla yazarsa yazsın bir ton bilgi veriyordu ,link veriyordu,burada o bilgiler işimize yarıyordu,dediklerine inanalım inanmayalım üstünde düşünüyorduk.İki tane ne idüğü belirsiz borsa kağıdı hakkında yazdı diye yasaklanması bence manasız.O kağıtları o yazdı diye alacak kadar borsadan bihaber vatandaşlar gidip başka kağıtlarda başkalarına çarpılmaya mahkumlar zaten.Manasız geldi bu ysaklama işi bana.

4. Ersoydelta seni nasıl takip edecegiz. Bari sen bize ulaş... Takip edevegimiz. Bir link verebilirsin. Bu form sitesi olması şart değil.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ersoy bey lütfen yardım!
    buralarda mesajlarımı görüyorsanız 27 ağustos ve 13 eylül tarihli mesajlarıma lütfen yardım edermisiniz?
    Ersoy bey için yasaklanma nedeni bence diğer sayfasındaki son bir kaç mesajı olabilir.ancak mesajları okumak için tekrar diğer forum sayfasını açtığımda mesajları göremiyorum hepsi silinmiş.silinecek kadar değerli ne yazılmış olabilir? türkiyenin altın stoklarını dolar beş lira olduğunda satmasını yazdığından olabilir mi?

6.  Alıntı Originally Posted by VANESSA Yazıyı Oku
    Ersoy bey lütfen yardım!
    buralarda mesajlarımı görüyorsanız 27 ağustos ve 13 eylül tarihli mesajlarıma lütfen yardım edermisiniz?
    Ersoy bey için yasaklanma nedeni bence diğer sayfasındaki son bir kaç mesajı olabilir.ancak mesajları okumak için tekrar diğer forum sayfasını açtığımda mesajları göremiyorum hepsi silinmiş.silinecek kadar değerli ne yazılmış olabilir? türkiyenin altın stoklarını dolar beş lira olduğunda satmasını yazdığından olabilir mi?
    Diger sayfalari hic okumadim ama adam piyasayi cok iyi okuyo.memleket icin ugrasiyo bnce mutlaka donecektir.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ersoy bey,sizin tüm söylemlerinize inanıp viop short sayımı 1 adetten 4 adete çıkarttım.
    4 misli arttırdım diye söylersem yanlış anlaşılırdı.bizdeki miktar bu kadarlık bir tutara yetiyor.sizin gibi milyonlar satamıyoruz.ancak altın söylemlerinize canı gönülden inanarak konutlarımızı ciddi anlamda ucuza sattık ve altın yaptık.altın biz aldıktan sonra 255 ,260 lirayı gördü satmadık.yardım taleplerimizi altın grafikleri ile desteklerseniz seviniriz.aciliyeti var.dolardaki 10 lira ve üzeri beklenti altının fiyatını etkileyecek mutlaka bunu anlıyoruz.altının dolar olarak grafikleri gerekli.

8. yönetim bilgi verir sanırım ersoy delta nerede...tez elden ulaşılsın..o onlarca sayfalık yazıları nerde diyordum tesadüfen öğrendik...adamı geri alın o kadr...

Sayfa 104/119 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •