Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 115/119 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 913 - 920 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. Hani nerde kıriz dolar 5 altına inecek. Dolarda altında terste kaldık

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Hani nerde kıriz dolar 5 altına inecek. Dolarda altında terste kaldık

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen hocam hem dolarda hem altında kapana kısıldık şimdilik.Ama nereye baksam herkes altın diyor.Sade ersoy hoca değil mihmandarım.)))))))) Neyse 2019 tüm dünyada ekonomi mokoko o belli oldu.Eh bu kadar bekledik 2019 a 1 ay kaldı bekleyelim bakalım ne olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Aynen hocam hem dolarda hem altında kapana kısıldık şimdilik.Ama nereye baksam herkes altın diyor.Sade ersoy hoca değil mihmandarım.)))))))) Neyse 2019 tüm dünyada ekonomi mokoko o belli oldu.Eh bu kadar bekledik 2019 a 1 ay kaldı bekleyelim bakalım ne olacak.
    Herkesin beklentisinin gerceklestigini ben gormedim.ky her zaman ters kose olur Allah nasip eder izin verirse o gunleri yasayacagiz hep beraber.ama bu iste bir i.nelik var.herkes altin ve dolar diyo boyle bir swy olabilir mi ?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by astsubyee Yazıyı Oku
    Herkesin beklentisinin gerceklestigini ben gormedim.ky her zaman ters kose olur Allah nasip eder izin verirse o gunleri yasayacagiz hep beraber.ama bu iste bir i.nelik var.herkes altin ve dolar diyo boyle bir swy olabilir mi ?

Valla amerikan borsalarına çakıyorlar borsalar artık güvenilmez terste kalma olasılığı çok,emlak malum konuşmaya değmez,kalıyor faiz.Doları altını 6 üstü çakıp faize geçilse doğruymuş da ben geçen sefer bir kısım paramla faizde yakalandım bu sefer de uçan dolara bakıyorsun üzülüyorsun ,dolar yeri geliyor faizden bir ayda aldığını bir günde alıyor.Okuyorum araştırıyorum bir aklım altına yatıyor.Bakalım artık doğru mu düşünmüşüz 1 yıl içinde anlarım.Ha ben altını bir de bozmuyayım diye bir yıllık faize yatırdım.)))))))))))))))))))))))

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Valla amerikan borsalarına çakıyorlar borsalar artık güvenilmez terste kalma olasılığı çok,emlak malum konuşmaya değmez,kalıyor faiz.Doları altını 6 üstü çakıp faize geçilse doğruymuş da ben geçen sefer bir kısım paramla faizde yakalandım bu sefer de uçan dolara bakıyorsun üzülüyorsun ,dolar yeri geliyor faizden bir ayda aldığını bir günde alıyor.Okuyorum araştırıyorum bir aklım altına yatıyor.Bakalım artık doğru mu düşünmüşüz 1 yıl içinde anlarım.Ha ben altını bir de bozmuyayım diye bir yıllık faize yatırdım.)))))))))))))))))))))))
    2008 amerika krizi gibi olmazsin neydi adi mortage krizimi ne.

Valla illa bir krize benzetmek gerekmez bence.Bu 2019 krizi olacak işte .Krizin belki de bu sefer lakabı olmayacak.Dümdük 2019 krizi işte hocam.

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Valla illa bir krize benzetmek gerekmez bence.Bu 2019 krizi olacak işte .Krizin belki de bu sefer lakabı olmayacak.Dümdük 2019 krizi işte hocam.
    Bulurlar bi isim.tarih yazacak bunu.tarihini yanlis hatirlamiyorsam 2014 te erkan oz yazdigi kitapta BUYUK BUHRAN demisti.

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sn Hakem 10 yıl önce de altın 10K dolar olacak diyenler.2019 olmadı 2101 derle 2025 derler olmadı 2030 derler.Madenci büyük şirketler varken,doğal olarak mallarını pazarlamak durumundalar.Altın orta vade uçacak kaçacak demenin aslı astarı yok.Ancak elbette şu var,dünyada en çok bulunan maddelerden kumu kayayı beton diye pazarlayıp spekülasyonunu yapan elbet bir gün gelir altınla da oynayacaktır. Köpekbalığı gibi döner dolanır bir gün gelirler,yeter ki kan kokusu olsun.Yoksa ne altın ihtiyaç maddesi ne de beton.Arsan olsun 2 kamyon kaya getir betondan daha sağlıklı evin olur,haritayı aç bak yerleşim yerleri boş arazilerin yüzde kaçında,bir sürü boş alan var, altına değil tıpta endüstride bile pek ihtiyaç kalmadı,eskiden altın diş yaptırırlarmış bir işe yararmış.Bahsi geçen sebeplerden dolayı,2019 öngörüsü tutar mı tutar, ama bence tutarlılığı kahve fincanına bakan falcınınki kadardır. Tabi ki farklı dayanaklarla bu sonuç çıkıyorsa ve beklentiler ona göreyse bana göre makul bir seçim

Sayfa 115/119 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •