Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 92/119 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 729 - 736 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

xxnadu11 Guest
    Size katiliyorum. Ayni taraftayiz.
    Fakat
    Putin in 1 Mart konusmasi bazi seyleri degistirdi.
    Daha yolun basindayiz.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

xxnadu11 Guest
    Ayni zamanda galip borsayi yapiyor demedim. Galip hisselere akil almaz. Hareketler yaptirarak insanlarin borsadan cikip altin doviz vs.. almasini engelliyor. Umut asiliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by xxnadu11 Yazıyı Oku
    Ayni zamanda galip borsayi yapiyor demedim. Galip hisselere akil almaz. Hareketler yaptirarak insanlarin borsadan cikip altin doviz vs.. almasini engelliyor. Umut asiliyor.

ÇOK güzel bir noktayı açıklamışsınız ve farklı bir bakış açışı kattınız.
    evt insanlar borsadan çıkamıyor çıksaalar anında belli hisseler alıcı bulana kadar yükseltilr ve yüksek tutulur bunun mantığı şudur :
    benim elime verdin ben faiz zararı ve taşıma maliyeti ile karşılaşacağıma sana yükseltip çakarım.

https://tr.investing.com/analysis/tl...tyor-200219067

güzel bir haber yazısı.
    boşuna değil şuan vatandaşın cebindeki 1 dolara bile ihtiyaç var ancak olması gereken illa ki olacak
    dolar değil sorun eur chf ve jpy de artışlar gözle görülür seviyede
    benim tahminim gecikmeylede olsa gerçekleşiyor bir şekilde.
    temmuz agustos ta doları 4,58tl görebiliriz iyi dayandı çünkü TL yüksek faizle
    FAİZİ daha yükseltirlerse zaten batarız kriz DAHA büyür ve 2021 i kucağa tam oturturlar.

ben ne dedim 1 yıl önce gidin alabildiğiniz kadar düşük faiz ile KREDİ çekinkenara koyun yazmadım mı?

####
    faizlerin hedefi yüksek %25 seviyesi.
    işte bu yükseliş borsayı desteklemiyor.
    aksine KRİZİ daha derin hale getirecek.banka hisseleri deli gibi KUR zararlarını bilançolara eklesin siz görün izleyin neler olacak
    unutmayın PD/DD oranları F/K oranları geçmişi verir son örneklerini yeri gelince yazıyorum mesela PRKME gibi
    son örnek ise PETKM oldu pahalıydı ancak kar artışı sayesinde fiyat artışı desteklendi bir yıllık getiri %100 i geçti mi?

####
    şuan için Twemmuz agustos a kadar altın ama fiziki ALTIN ile kalmak çok mantıklı EYLÜL KASIM gibi 2018 de 1535 DOLAR hedef mevcut.birde dolar 5 tl olursa DOUBLE kazanç cepte demektir.

####

BORSA cephesi ne olur derseniz temmuz agustos eylülde dipten TEPKİ bekliyorum dip kaç olur derseniz
    89000-90000 civarı.

4. Ersoy Bey yazılarınızı okuyorum, yeni başladığım işimde geleceğe yönelik maaşımın belli bir yüzdesiyle hisse almaya başlamıştım uzun süreli yatırım için ta ki yazınızı okuyana kadar, şu anda küçük yatırımcı ne yapmalı?
    Hisse mi almalıyız yoksa döviz mi? Döviz almalı isek hisse almak isteyenler ne zaman harekete geçmeli?

5.  Alıntı Originally Posted by noobist Yazıyı Oku
    Ersoy Bey yazılarınızı okuyorum, yeni başladığım işimde geleceğe yönelik maaşımın belli bir yüzdesiyle hisse almaya başlamıştım uzun süreli yatırım için ta ki yazınızı okuyana kadar, şu anda küçük yatırımcı ne yapmalı?
    Hisse mi almalıyız yoksa döviz mi? Döviz almalı isek hisse almak isteyenler ne zaman harekete geçmeli?
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...t=21580&page=2

bu son yazdıklarımı okuyunuz.

döviz yerine ALTIN tercih edilmeliama yazstık altı olarak kesinlikle banka hesabından olmamalı TAKİP edilmemelisiniz.

6. Ersoy hocam ittifak holdingi öneriyormusunuz.Adese hakkında ne düşünüyorsunuz

Sayfa 92/119 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •