Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 75/119 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 593 - 600 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. kolay gelsin poncikler. birileri beyazi birileri siyahi savunuyor. ezcucuk ilkokul hesabi. dolar kac kurus dolar faizi ne kadar ? tl faizler ne kadar ? arada ki farkı ekonomik buyumeyle kapatabilir miyiz? yuzde 14 faiz varken dolares nereye kadar dusebilir? yoksa dunyada dolari yikacak buyuk oyumcularmi ortaya cikacak? benim maasim yuzde 10 artarsa dolar ayni kalirmiki? 2018 dolarda yuzde 8-12 artis makulmudur? yukarisi asagisi vermece toplamacamidir? bizim cocuga sordugum sorular iste bosverin dolari. ulkede teror bitsin para kaçırma bitsin, insanlar durust yasasin , ahlakli saygili olsun, herkes hatasini kabullensin bencil olmasin ,kul hakki yemesin bu ulkede eğitimde, ekonomide, saglikta, yaşamda cok guzel olur. gereksiz yazdim gardaşlarim kusura bakmayin cevap vermeye tenezzul etmeyin aman ha.

S.A. Daha önce foruma üye olurken yazdıklarımı okumamışlar anlaşılan foruma bilgi,grafik,resim,faydalı yazılar ve fikirler dışında atılan ve yazılan paragraflar sadece bizlerin haftasonları vaktimizi çalıyor daha önce söyledim mi bilmiyorum 2-3 tane kendini bilmez bilgisiz gelmiş buraya artık kimlerden çıkar fayda sağlıyorsa veya ücret alıyorsa Ersoydelta gibi grafik paylaşan karşılıksız vatandaş yararına birşeyler yapan birisini karalıyor haksız göstermek için ellerinden geleni yapıyor onun yanında olanları sen ersoysun görüyor buyrun arkadaşlar gelin çayımı içmeye gelin ofisime bir üniversitede akademisyenim Ersoydelta ile alakam ilgim yok foruma haftada 1 girer kaç sayfa yazıldıysa hepsini 1 günde okur çıkarım notlar alırım grafikleri kopyalarım bilmediğim görmediğim video varsa kopyalarım ekran görüntülerini alırım. ### bu işareti veya ||| {{{///[[[ artık kaç tane ALT tuşunu kullanınca yazılacak işaret varsa kullanabilirim değil mi bunlar kimeye özgü değil? forum sahibide zaten bunları dikkat çekmek anlamında kullanıyor rahat okuyalım diye yazıyor.zor ama yazıyor. ***** bakın adam size en güzel cevapları vermiş utanmadan halen buralarda yazıyorsunuz karakter meselesi demek ki: http://www.hisse.net/topluluk/showth...43#post1495143 http://www.hisse.net/topluluk/showth...62#post1490462 http://www.hisse.net/topluluk/showth...74#post1568774 daha eski cevaplarını da bulabilrim. -------- (not tire ve yıldızlar PC klavyesi ile zor apple kullanınca ) ------- Varsa adam gibi fikriniz düşünceniz Grafikleriniz yazın ama insan karalamak ,ersoydelta gibi düşünenlere sen ersoysun diyerek düşman ilan etmek yapmayın bunları bunları yapınca kimse sizi takip etmez .bakın bu adam kendi sayfasını açsın kaç yüzbin takipçisi olabileceğini biliyor musunuz veya tahmin edebiliyormusunuz? veya foruma kaç yüzbin link çektiğini neler kazandırdğını bilmiyorsunuz büyük ihtimalle neden bilmediğiniz yukarıdaki linklerde mevcut. -------- ben kimseye inanmam kimsenin yazdıklarını haklı görmem kimsenin dedikleri tahminleri ile iş yapmam ama Ersoydeltanın dediklerinin çıkmasına ne diyeceksiniz? bir BERA bir DENGE veya EDIP hepsinde bir insan bu kadar hızlı kazandırır mı? comdo da vardı. hepsini geçiyorum bilimsel bir dil ile olacak ama bizler bunların hakkında akademeik çalışma yapıyoruz konu ne derseniz "piyasa yükseliş algısında psikolojik korku ile satışların yükselişe pozitif etkisi" ile ilgili kısacası buradan iki tane cahili kandırmak değil amacı Ersoydeltanın aksine bilimsel yaklaşımda konuya bakıyor benim düşüncem çıkabileceği en yüksek seviyeler artık görüldü bundan sonrası borsanın küçüklerine halka mal satmak her düşüşte buradan döneriz dedikodusu çıkartıp mal satma peşindeler örnek şubatta 90bin oluruz dedikodu çıkartırlar buradan döneriz 130bin oluruz diye 99binden döner martta 75bin oluruz yine aynı senaryo çıkartırlar. Bir kaç noktayı bizim insanımız kaçırıyor ;dikkat edilirse şuan EURO ve DOLAR ralli formasyonunda henüz ocak ayı bitmediği için formasyon sinyali daha oluşmadı ancak ters Flama oluşumu olursa ve dolar 4tl geçerse şubatta ters flamaya göre 3,70 e kadar sarkıtırlar martta 4,15-4,25 tl görülür. bakın teknik çalışmalarına Ersoydeltanın örnek alın yoksa hergün burada Ersoydelta kötü dinlemeyin diye yazar durursunuz.artık kime ve kimlere çalışıp ücret alıyorsanız belki borsayı taşıyan eller sizin gibi bir kaçına 3-5 atıyorlar çünkü ersoydeltanın dediği gibi 100 000 000 tl mal taşımanın aylık maliyeti 950 000tl üstelik bu para size ait ise maliyet bu kadar size ait değilse iyice battınız. -------- belli hisselerde tabii ki çıkışlar olacaktır ancak bunlar mal halkın cebinde gelin onlara babamızın hayrına kazandıralım diye olmuyor yüseltelim ki belli takipçiler mal alsın sonra yavaşça düşürürüz diye oluyor. --- borsa hiç tavsiyler 120 000 üzeri diye yürümez bununda bilimsel açıklaması vardır G.SOROSveya başkaları 1990ların başlarından bu zamana bu şekilde spekülasyon yapmışlardır.haberi çıkart az yükselt ve boşalt.dolar kurunun yükselişe katkısını yükselmesi gerektiğini herkes unutuyor.döviz yükselmezse yatırım çekemez bir ülke oluruz hani bizler dışarıdan borç bağımlısı bir ülkeydik hani bizim bankalarımız gidip yurtdışından döviz ile borçlanıp gelip onu iç piyasaya satardı?o halde bankalar döviz ani çıksın istemiyor mu? onlarda bunu istiyor ancak bunu gizliyorlar belki o gizleyenlerin adamları gelmiş burada ersoydeltayı karalıyor kimse dolar euro alıpta kısa yoldan kazanmasın diye? ----

Alıntı Originally Posted by RUTINOGLU Yazıyı Oku
    S.A. Daha önce foruma üye olurken yazdıklarımı okumamışlar anlaşılan foruma bilgi,grafik,resim,faydalı yazılar ve fikirler dışında atılan ve yazılan paragraflar sadece bizlerin haftasonları vaktimizi çalıyor daha önce söyledim mi bilmiyorum 2-3 tane kendini bilmez bilgisiz gelmiş buraya artık kimlerden çıkar fayda sağlıyorsa veya ücret alıyorsa Ersoydelta gibi grafik paylaşan karşılıksız vatandaş yararına birşeyler yapan birisini karalıyor haksız göstermek için ellerinden geleni yapıyor onun yanında olanları sen ersoysun görüyor buyrun arkadaşlar gelin çayımı içmeye gelin ofisime bir üniversitede akademisyenim Ersoydelta ile alakam ilgim yok foruma haftada 1 girer kaç sayfa yazıldıysa hepsini 1 günde okur çıkarım notlar alırım grafikleri kopyalarım bilmediğim görmediğim video varsa kopyalarım ekran görüntülerini alırım. ### bu işareti veya ||| {{{///[[[ artık kaç tane ALT tuşunu kullanınca yazılacak işaret varsa kullanabilirim değil mi bunlar kimeye özgü değil? forum sahibide zaten bunları dikkat çekmek anlamında kullanıyor rahat okuyalım diye yazıyor.zor ama yazıyor. ***** bakın adam size en güzel cevapları vermiş utanmadan halen buralarda yazıyorsunuz karakter meselesi demek ki: http://www.hisse.net/topluluk/showth...43#post1495143 http://www.hisse.net/topluluk/showth...62#post1490462 http://www.hisse.net/topluluk/showth...74#post1568774 daha eski cevaplarını da bulabilrim. -------- (not tire ve yıldızlar PC klavyesi ile zor apple kullanınca ) ------- Varsa adam gibi fikriniz düşünceniz Grafikleriniz yazın ama insan karalamak ,ersoydelta gibi düşünenlere sen ersoysun diyerek düşman ilan etmek yapmayın bunları bunları yapınca kimse sizi takip etmez .bakın bu adam kendi sayfasını açsın kaç yüzbin takipçisi olabileceğini biliyor musunuz veya tahmin edebiliyormusunuz? veya foruma kaç yüzbin link çektiğini neler kazandırdğını bilmiyorsunuz büyük ihtimalle neden bilmediğiniz yukarıdaki linklerde mevcut. -------- ben kimseye inanmam kimsenin yazdıklarını haklı görmem kimsenin dedikleri tahminleri ile iş yapmam ama Ersoydeltanın dediklerinin çıkmasına ne diyeceksiniz? bir BERA bir DENGE veya EDIP hepsinde bir insan bu kadar hızlı kazandırır mı? comdo da vardı. hepsini geçiyorum bilimsel bir dil ile olacak ama bizler bunların hakkında akademeik çalışma yapıyoruz konu ne derseniz "piyasa yükseliş algısında psikolojik korku ile satışların yükselişe pozitif etkisi" ile ilgili kısacası buradan iki tane cahili kandırmak değil amacı Ersoydeltanın aksine bilimsel yaklaşımda konuya bakıyor benim düşüncem çıkabileceği en yüksek seviyeler artık görüldü bundan sonrası borsanın küçüklerine halka mal satmak her düşüşte buradan döneriz dedikodusu çıkartıp mal satma peşindeler örnek şubatta 90bin oluruz dedikodu çıkartırlar buradan döneriz 130bin oluruz diye 99binden döner martta 75bin oluruz yine aynı senaryo çıkartırlar. Bir kaç noktayı bizim insanımız kaçırıyor ;dikkat edilirse şuan EURO ve DOLAR ralli formasyonunda henüz ocak ayı bitmediği için formasyon sinyali daha oluşmadı ancak ters Flama oluşumu olursa ve dolar 4tl geçerse şubatta ters flamaya göre 3,70 e kadar sarkıtırlar martta 4,15-4,25 tl görülür. bakın teknik çalışmalarına Ersoydeltanın örnek alın yoksa hergün burada Ersoydelta kötü dinlemeyin diye yazar durursunuz.artık kime ve kimlere çalışıp ücret alıyorsanız belki borsayı taşıyan eller sizin gibi bir kaçına 3-5 atıyorlar çünkü ersoydeltanın dediği gibi 100 000 000 tl mal taşımanın aylık maliyeti 950 000tl üstelik bu para size ait ise maliyet bu kadar size ait değilse iyice battınız. -------- belli hisselerde tabii ki çıkışlar olacaktır ancak bunlar mal halkın cebinde gelin onlara babamızın hayrına kazandıralım diye olmuyor yüseltelim ki belli takipçiler mal alsın sonra yavaşça düşürürüz diye oluyor. --- borsa hiç tavsiyler 120 000 üzeri diye yürümez bununda bilimsel açıklaması vardır G.SOROSveya başkaları 1990ların başlarından bu zamana bu şekilde spekülasyon yapmışlardır.haberi çıkart az yükselt ve boşalt.dolar kurunun yükselişe katkısını yükselmesi gerektiğini herkes unutuyor.döviz yükselmezse yatırım çekemez bir ülke oluruz hani bizler dışarıdan borç bağımlısı bir ülkeydik hani bizim bankalarımız gidip yurtdışından döviz ile borçlanıp gelip onu iç piyasaya satardı?o halde bankalar döviz ani çıksın istemiyor mu? onlarda bunu istiyor ancak bunu gizliyorlar belki o gizleyenlerin adamları gelmiş burada ersoydeltayı karalıyor kimse dolar euro alıpta kısa yoldan kazanmasın diye? ----
    ersoy delta 2 !!!😊

# yatırım tavsiyesi değildir #

4. bence RUTINOGLU sizin adamınız arada böyle yazdırtıp vatandaşı farklı düşündürüyorsunuz

####

BU da mı YALAN yoksa MESAJ #162 deki GRAFİKLERİMDE Mİ? yalan

EYLÜLDE DOLAR 3,35 lerden altını görmez dediğim de kaç kişi BANA İNANIYOR DU? üstelik bu tahmini KAÇ ay öncesinden YAPMIŞTIM GRAFİKLERLE desteklemiştim
    YALAN MI söylüyor yukarıdaki GRAFİK?

BIRAKIN şimdi bunları
    #### GELECEĞİ OKUYALIM hep beraber
    ne geçecek elinize ?
    hadi benden sizden olayım ne DE olsa elimde HİSSE yok ŞUbAT ayı sonuna KADAR
    FOREX piyasasında TRADE etmeye bakıyorum 31 ocak 2018 ve haftasında ve sonrasındaki HAFTA EURO tahminim 5,25 tl üzeri
    ben forexe SARDIM bu aralar sizlerin BORSA yı vatandaşın eline VERME planlarınıza bir SÜRE
    izin veriyorum istediğinizi YAZIN
    hatta durun bende YANIZNIZDA olayım
    ne de olsa vatandaş MAL alırsa çöküş HIZLANIR dolar ve euro daha hızlı FIRLAR
    KENDİMİ neden düşünmüyorsam
    yoksa enayi miyim?

#####

bir AKILLI sizsiniz zaten

#####
    herkes sizce bu foruma olumlu katkıda bulunan ERSOYDELTA veya yardımcıları
    .sizin yardımcılarınız kimler?
    #####
    artık bende SİZİN YARDIMCINIZIM
    YERLEŞTİRDİĞİM grafikleri bakanlar anlar geleceği ANCAK ben diyorum ki borsa 500 000 olacak
    hadi MAL ALIN oldu mu şimdi SİZİN gibi ALDIĞINIZ ÜCRETLERDEN PAY:ıMI isterim ama?

####
    her ne kadar paraya ihtiyacım olmsada
    avrupada yaşıyorum parasız bile kalsam burada işsizlik ödenekleri var euro üstünden arada bir istanbula geliyorum trafiğinden zehirinden çakalından bıkıp geri geliyorum
    hatırlar mısınız bu resmimi?

####
    sizi besleyenlere selam söyleyin
    deyin ki ERSOY ininize girecek
    ####

bu hafta içinde ve şubat ortasına kdar FOREX hedefim 50 000 USD kar realizasyonu
    hadi bakalım tutacak mı yoksa batacak mıyım?

####
    bir sürü nostradamus videosu ekledik
    hepsi yalan mı çıktı ? yoksa gerçekten ülke büyük bir savaşın içine mi çekiliyor?
    ALTIN dedik tuttu petrol dedik tuttu.
    varsa öneriniz YAZIN dedik adamlar ın işi gücü ersoy şöyle ERSOY böyle
    162.mesajdaki grafiklere videolara şifreli VİDEOlarakaç kişi baktı içindeki şifreleri görebildi?

5.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Bu dediğini bari inkar etme.. 3.91 e kadar Longsun.. Hatta 3.93 kırılırsa 4 dedin..
    Bende sana çok beklersin, yine terstesin diyorum.. 3.83 ü zor görürsün artık..
    Bak hemde Afrin operasyonu öncesi diyorum..
    Sonrası senin için facia zaten...
    İzleyip görelim, buralarda bir sürü insanı manipüle ediyosun.. öngörüsü tutmayan çıkıp delikanlı gibi özür dileyecek..
    Atma Ersoy ...
    Sayfalarca kafa ütüleme..
    Bir sürü bu işlerden anlamayan garibanı yersin laf kalabalığı ile ama bana yediremezsin..

bana ne 2019 dan bilmem neden.. ben önüme bakarım musluk akarken doldururum.. sonra gidişata göre ayarlarım kendimi...

Yukarıda çok açık net yazdım.. saçmalıyorsun diyorum, ikimizde öngörülerimizi ortaya koyduk.. G..tüne güveniyosan kaybeden 50 bin$ ı Mehmetçik Vakfına bağışlar.. Dekontu buraya koç gibi yapıştırır.. senin ****** müritlerinin iddia ettiği gibimiymiş, kimde ne kadar dalak, ciğer var, kim kimin adamıymış, kim şarlatan görelim..
    Martaval okuma.. Hodri meydan...

6. Yapıştır şu dolar long pozisyonunu millet delikanlı görsün..
    Ben bin kere söyledim, sadece hisse senedi alır satarım.. forexe antin kuntin işlere bulaşmadım bulaşmam..
    Birkaç hödük buralarda meydanı boş bulup sallayıp durmayın.. hayatın yalan senin.. buyur meydan burda...
    Kıçınıza sürecek aklınız yok, biri çıkar troll der, biri üç beş kuruşa yazan birilerinin adamı,, gerizekalılar sadece arada bakıp Taşşak geçiyoruz sizinle, o kadar basit..

7. Ne kuzunuz, ne mohikanınız, ne bilmemne göbekliniz, ne fetöcünüz biter...
    Kaç senedir buralarda nice cahil garibanın anasını ağlattınız, iki grafik yapıştırıp, allayıp pullayıp bir sürü aveli maymun ettiniz...
    Hoş, buralardan duyduğuyla işlem yapan dangalaklar herşeyi hakediyor ayrı mesele..

8. Bunlar işine gelmedi,, hemen can havliyle sildirin.. siz resmen çetesiniz...
    Tekrar söylüyorum.. analizine ve götüne güveniyosan açık seçik net yazdım.. buyur..

Sayfa 75/119 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •