Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 76/119 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 601 - 608 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    bence RUTINOGLU sizin adamınız arada böyle yazdırtıp vatandaşı farklı düşündürüyorsunuz

####

BU da mı YALAN yoksa MESAJ #162 deki GRAFİKLERİMDE Mİ? yalan

EYLÜLDE DOLAR 3,35 lerden altını görmez dediğim de kaç kişi BANA İNANIYOR DU? üstelik bu tahmini KAÇ ay öncesinden YAPMIŞTIM GRAFİKLERLE desteklemiştim
    YALAN MI söylüyor yukarıdaki GRAFİK?

BIRAKIN şimdi bunları
    #### GELECEĞİ OKUYALIM hep beraber
    ne geçecek elinize ?
    hadi benden sizden olayım ne DE olsa elimde HİSSE yok ŞUbAT ayı sonuna KADAR
    FOREX piyasasında TRADE etmeye bakıyorum 31 ocak 2018 ve haftasında ve sonrasındaki HAFTA EURO tahminim 5,25 tl üzeri
    ben forexe SARDIM bu aralar sizlerin BORSA yı vatandaşın eline VERME planlarınıza bir SÜRE
    izin veriyorum istediğinizi YAZIN
    hatta durun bende YANIZNIZDA olayım
    ne de olsa vatandaş MAL alırsa çöküş HIZLANIR dolar ve euro daha hızlı FIRLAR
    KENDİMİ neden düşünmüyorsam
    yoksa enayi miyim?

#####

bir AKILLI sizsiniz zaten

#####
    herkes sizce bu foruma olumlu katkıda bulunan ERSOYDELTA veya yardımcıları
    .sizin yardımcılarınız kimler?
    #####
    artık bende SİZİN YARDIMCINIZIM
    YERLEŞTİRDİĞİM grafikleri bakanlar anlar geleceği ANCAK ben diyorum ki borsa 500 000 olacak
    hadi MAL ALIN oldu mu şimdi SİZİN gibi ALDIĞINIZ ÜCRETLERDEN PAY:ıMI isterim ama?

####
    her ne kadar paraya ihtiyacım olmsada
    avrupada yaşıyorum parasız bile kalsam burada işsizlik ödenekleri var euro üstünden arada bir istanbula geliyorum trafiğinden zehirinden çakalından bıkıp geri geliyorum
    hatırlar mısınız bu resmimi?

####
    sizi besleyenlere selam söyleyin
    deyin ki ERSOY ininize girecek
    ####

bu hafta içinde ve şubat ortasına kdar FOREX hedefim 50 000 USD kar realizasyonu
    hadi bakalım tutacak mı yoksa batacak mıyım?

####
    bir sürü nostradamus videosu ekledik
    hepsi yalan mı çıktı ? yoksa gerçekten ülke büyük bir savaşın içine mi çekiliyor?
    ALTIN dedik tuttu petrol dedik tuttu.
    varsa öneriniz YAZIN dedik adamlar ın işi gücü ersoy şöyle ERSOY böyle
    162.mesajdaki grafiklere videolara şifreli VİDEOlarakaç kişi baktı içindeki şifreleri görebildi?
    yazı üslubu bir karakterdir değişmez sn. ersoydelta. bu sebeple yazi karakterini değiştirmişsiniz ama üslup ayni kalmis, sadece buna dikkat cektim, saygisizlik yapmayi asla düşünmedim.

kaldiki yazilirinizi ilgi ile okuyorum.

yalniz takildigim bir nokta var, ulke savasa cekiliyor demissiniz ya, gordugum kadari ile zaten yurtdisinda yasadiginizi israrla vurguluyorsunuz rahatsiniz, en kotu issizlik odenekleri ile gecinir gidersiniz. savas size vurmaz etmez.

biz burdayiz ulkemizdeyiz rahat olun. nacizane tavsiyem bu kadar para odakli yasamayin... bu kadar iktisat ve finans kitabi okumus ve video izlemissiniz. biraz da tarihe bakin , donusumleri bir bakin !!! orada masonlar, bielderberg, şövalyeler, para baronlari o bu su yazmiyor, yazanlari gozden gecirin bence.

"hic gorenle gormeyen bir olurmu"

illa burada sizin acinizdan bakmak zorunda degiliz, siz ve diger herkesin gorusune saygi temel esastir. farkli fikirler zenginlik yaratir. bu kadar

# yatırım tavsiyesi değildir #

2. Konuyu direk yakalamışsın hocam..
    “Ülke savaşa çekiliyor” .. tayfanın derdi burası.. d*****n zırt dediği yer orası.benide tahrik eden yer orasıydı.. yoksa çok takılmam onun saçmalıklarına, güler geçerim.....açık açık yazamıyolar biliyorlar buradaki insanların vereceği net cevabı..
    Allayıp pullayıp kıvıra kıvıra girecek konuya onu bekliyoruz ama takke düşmesin istiyor..

3.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Bu dediğini bari inkar etme.. 3.91 e kadar Longsun.. Hatta 3.93 kırılırsa 4 dedin..
    Bende sana çok beklersin, yine terstesin diyorum.. 3.83 ü zor görürsün artık..
    Bak hemde Afrin operasyonu öncesi diyorum..
    Sonrası senin için facia zaten...
    İzleyip görelim, buralarda bir sürü insanı manipüle ediyosun.. öngörüsü tutmayan çıkıp delikanlı gibi özür dileyecek..
     Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Atma Ersoy ...
    Sayfalarca kafa ütüleme..
    Bir sürü bu işlerden anlamayan garibanı yersin laf kalabalığı ile ama bana yediremezsin..

bana ne 2019 dan bilmem neden.. ben önüme bakarım musluk akarken doldururum.. sonra gidişata göre ayarlarım kendimi...

Yukarıda çok açık net yazdım.. saçmalıyorsun diyorum, ikimizde öngörülerimizi ortaya koyduk.. G..tüne güveniyosan kaybeden 50 bin$ ı Mehmetçik Vakfına bağışlar.. Dekontu buraya koç gibi yapıştırır.. senin ****** müritlerinin iddia ettiği gibimiymiş, kimde ne kadar dalak, ciğer var, kim kimin adamıymış, kim şarlatan görelim..
    Martaval okuma.. Hodri meydan...

Son kez söylüyorum Ersoy,, bu işler atıp tutmakla, yalan dolanla olmuyor..
    Sana piyasanın en cafcaflı olduğu cuma gününden beri hodri meydan diyorum..
    Garibanlara jeep resmi atmakla adam olunmuyor..
    Yapıştır şu dolar long pozisyonunu .. çık karşıma.. kaybeden 50 bin $ net Mehmetçik vakfına bağışı yapıştıracak..
    Benim için sorun yok. Değil 50 bin bütün param Mehmetçiğe feda olsun, yeterki ayağına taş değmesin..

Savaşın ortasında sana çık ortaya diyorum.. delikanlı ol çık ortaya..,sonrası senin için zaten facia.. hayatının palavra, kimin birilerinin üç kuruşluk paralı adamı olduğu belli olsun..

4. Aradığınız ersoya ulaşılamıyor.. şuan patronunun jipiyle kaçıyor..
    Game over... ınsert coın..

dolar longlar ve o kaldıraç oranı ile fotosunu koyduğun araç çoktaan gitti de don duruyormu onu merak ettik sayin ersoydelta... grafik falan da eklemiyorsun bu ara 😊😊😊

# yatırım tavsiyesi değildir #

6. Bulun kafayı ortamı boş buldunuz.

####

EURO mu dolar mı demiştim ben?
    hangisi için fiyat tahmini yaptım öncelikle?

DOLAR endeksi izleyin EURUSD paritesi yükselecek bu doları baskılar bir süre bunu EURUSD izleyin ama tavsiyem euro demedim mi?

####

ülke savaşa çekiliyor derken
    şimdi buraya 1970lerde çekilmiş 3-5 türk filmi linki ekleyeyim zamanında ABD bizleri nasıl kukla gibi kullanmış
    nasıl bizdeki kuklalarını zengin etmiş anlarsınız.

sistem bu şekilde birileri dünyayı fena kandırıyor bizleri yönetiyor.
    ####
    bizleri RESMEN maşa olarak kullanıyor birileri neden mi IRAK ı girince ABD başka bir ülkeye girmeleri

ŞUAN ABD yi sokaklara döker ,
    bizdeki terör yalanı nı kim başlattı hiç araştırdınız mı?

neyse bunlar derin konular ama DİKKATİNİZİ çekiyor mu bilmiyorum DOLAR ve euro düşmüyor neden ?

BORSA da reklam devam ediyor .

çok tavsiye ettiğim HALKB hakkında bugün gelen haberden sonra bile ondan bile soğudum

ben zıt mantıkla çalışırım Prensipler bellidir bende

ancak bu kadar forumuma bu şekilde yazılıyorsa insan düşünür BU adamların ERSOY ile işi ne olabilir ?

NEDEN uzun uzun yazmadan tek amaçları ersoy u karalamak düşünür.

###
    ben bu vatanın evlatlarının dünyayı yönetenler uğruna canlarını kaybetmesine karşıyım suriye içinde ki kandırılmış cehaletten yıkılan insanlar zaten kukla beyni yıkanmışlar ama bizim canları onların peşine takılması emrinin geldiği yer belki ingiltere bunu kim bilebilir?

###
    açın bakın 1970 ler 1980 ler olaylarına bizlerin gelişmemesini kimler sağlamış?
    bizlerin babalarının gideceği yer köyüydü bizlerin gideceği bir yer yok çünkü artık köy kalmadı
    şuan bizim vatandaşın tek düşündüğü iş bulmak hadi buldu diyelim kaybetmemek için çalışıyorlar
    ancak bizlerin babaları yani 1 kuşak öncesi resti çeker giderdi köyüne.
    ####
    NEYSE çok seviniyorsunuz bakıyorum hemen paçayı sıvamışsınız
    söyleyin bakalım ne kadar kredi ÇEKİP hisse aldınız ? kredi yi nereden aldınız % faizi kaçtı?
    sende bunları yapıştır ben 50 bin doları bağışlarım merak etme ancak
    bağışlayacağım KONU SAVAŞ kesinlikle olmaz
    çünkü SAVAŞ techizatlarını kim satıyor Amerika mı yoksa? bağışınız kime gidiyor kimi zengin ediyor bunu düşündünümüz sözde
    milliyetçilik AYAKLARI yapmayın bana

ben bağışlarsam bu vatandaki onlarda aç sokaklarda KALAN çocukların EĞİTİMİNE harcarım bu PARAYI

işte sizin düşünceniz işte benim düşüncem ARAMIZDAKİ FARKI okuyanlar anlıyor merak etmeyin KUKLALAR sizi
    çünkü bu çocuklar bize GEREKLİ TECHİZATI bedavaya yapacaktır
    unutmayın DÜNYADA en KARLI sektör SAVAŞ sektörüdür. KAR MARJI en yüksek sektördür
    ve ben KAN döken bir ssisteme bağış yapmam.
    unutmayın müslümanmısınız bilmiyorum size en az farklı 10 ayet sayabilirim savaşmama konusunda.

####
    çok önceki mesajları görmemiştim şimdi gördüm forumun içine etmişsin yok sildirmişsin falan yazmışsın neyi silmişler ekle foto

7.  Alıntı Originally Posted by De Morgan's Yazıyı Oku
    Ben sütümü içer, teknik analizimi yapar ve işkembeden sallamam.

Bu çerçevede, Dolar/TL'de ilk hedef 3.73'ün altı.

İkinci adımda 3.6250.
    Gerileme hızlanacak.

İyi haftasonları dilerim.

LG-H525 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şöyle bir hatırlatalım. Troll vs diyen tipler vardı.

8. Ersoycuğum bunları sen yazdın, kıvıramazsın

Originally Posted by ERSOYDELTA
    bu hafta açığa satın hazır operasyon var piyasa düşecek yer bulamayacak.

Originally Posted by ERSOYDELTA
    demek ki bu hafta KISACASI 22 OCAK 2018 haftası DOLAR 3,93 tl yi bile KIRABİLİR
    AYNI şekilde EURO da daha güçlü YUKARI gidecektir Tavsiyem EUROdur
    bırakmazlar aşağıya bırakmayacaklar sert yukarıya hadi bakalım olacak mı bakalım?

Sayfa 76/119 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •