Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 94/119 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 745 - 752 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. Sn Aspendos

Öncelikli seviyeli kapsamlı ve bilgi dolu yazınız için teşekkür ederim.Reysaş bir örnekti.Derinliğine bilgim de ilgimde yok senet hakkında.Takibimde de değil.

Benim eleştirilerim ve ironik yaklaşımım bu topikte gördüğüm indirgemeci,fazlasıyla omnipoten tavra idi.Borsa da belirsizlik diz boyu zaten. Topik belirsizliği artırdıkça artırıyor kafaları karıştırdıkça karıştırıyor..
    Ne yapalım yani herşeyi bırakıp ersoyu mu takip edelim.Çok değişkenlerin olduğu bir ortam borsa.Aracı kurumlara anlı şanlı ekonomistlere güvenme ersoya güven..Ben bu edilgenliğe karşıyım..Sonra güzel yurdumda çiftlik bank vakaları titan zincirleri niye bu kadar fazla diye üzülüp duruyoz..
    Yazılacak çok şey var da polemiğe gerek yok.
    Allah herkesin kalbine göre pazar versin..Güzel yurdumu her türlü kötülüklerden korusun..İnsanımıza akıl fikir versin..Hayırlı işler bol kazançlar dilerim...

2.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Sn Aspendos

Öncelikli seviyeli kapsamlı ve bilgi dolu yazınız için teşekkür ederim.Reysaş bir örnekti.Derinliğine bilgim de ilgimde yok senet hakkında.Takibimde de değil.

Benim eleştirilerim ve ironik yaklaşımım bu topikte gördüğüm indirgemeci,fazlasıyla omnipoten tavra idi.Borsa da belirsizlik diz boyu zaten. Topik belirsizliği artırdıkça artırıyor kafaları karıştırdıkça karıştırıyor..
    Ne yapalım yani herşeyi bırakıp ersoyu mu takip edelim.Çok değişkenlerin olduğu bir ortam borsa.Aracı kurumlara anlı şanlı ekonomistlere güvenme ersoya güven..Ben bu edilgenliğe karşıyım..Sonra güzel yurdumda çiftlik bank vakaları titan zincirleri niye bu kadar fazla diye üzülüp duruyoz..
    Yazılacak çok şey var da polemiğe gerek yok.
    Allah herkesin kalbine göre pazar versin..Güzel yurdumu her türlü kötülüklerden korusun..İnsanımıza akıl fikir versin..Hayırlı işler bol kazançlar dilerim...
    ANLI ŞANLI ekonomistlerdensen bir sözüm olacak
    ANLIŞNLI die gezinen ekonomistler kimlerin aDAMLARI önce bir öğrenmeli HERKEs.
    Sonra BİR BAKMALI bu TV lere çıkan BAS bas bağıran adamlar nasıl KAZANIYOR ne kazanıyor demeli.
    ben söyleyeyim en kötü ekonomist bugün aylık 80 000TL kazanır daha iyi bir tipseniz Aylıklarınız en kötü 50000usd civarıdır.
    birde bu tipleri HİÇ aynı kurumda gördünüz mü Hep kurum değiştirirler .
    neden çünkü transfer ücreti alırlar YILLIK
    ne kadar Tahmin edin 2 000 000 TL.ARTI üstüne PRİM..
    UNUTMAYIN vatandaşı ne kadar YOLARLARSA o kadar KAZANIRLAR..

kısacası SİZE kesinlikle DOĞRU bilgi vermezler çünkü siz TERAZİNİN diğer kefesindesiniz
    bakarlar onların TARAF ağır basıyor BAŞLARLAR pazarlamaya.

bakın en son SÖYLENEN yalanları F/K TÜRKİYEDE UCUZ demekti çürüttük.
    buyrun okuyun:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...08#post1979208
    işte BU YÜZDEN hep söylüyorum beni ANLAYABİLMEK İÇİN tüm topik sayfalarımı BAŞTAN sona okuyun
    üniversite HOCALARI bizim topikleri ÖDEV veriyor artık ne diyeyim.
    ama isterseniz BUYRUN tüm olumlu olumsuz YORUMLARIN sayfama ARTISI büyük çünkü bana YENİ fikir ve bakış açıları kazandırmakta.
    Bakın mesela bir örnek vereyim: bir emekçi düşünün Adam yıllarca çalışmş hayali ev araba çekiyor arabsını kapının önüne araç ederi bugün 160 000TL
    YILDA ve ayda kaç gün kullanıyor sizce? üstü branda ile örtülü ve ARAÇ durduğu yerde ÇÜRÜYOR işte ekonomi demek
    bu değil
    kirala KARDEŞİM hafta bir gün araç kirala.çünkü 160 000 TL nin aylık SADECE faizi 1600 TL.
    ARTI ülkene VERDİĞİ zarar DIŞ borç artışı bundan KAT KAT fazla..

ama vatandaşı eğitmezsen VE ONA BOŞ hayaller AŞILARSAN olacağı bu TÜRKİYE=sadece bir MARKET yabancı için

aynı mantıkla bir örnek DAHA :

Eski Japon evleri vardır Japonyada .yolları mühendislik HARİKASIDIR.yani adam eski şehri yıkmadan yol yapıyor 4 şerit.
    KALDIRIM yapıyor her iki yana 1,5 ŞERİT neden?
    KALDIRIM olmayan köyleri yok adamların
    BENZİN yanlış duymadınz PETROL gitmesin diye tüm japonlar İŞİNE bisikletle gider..motorla gider.ama araçları onların ekonomiktir.
    PEKİ bizde ? gelin en uluslrarası noktalardan BAHSEDELİM örnek 3.havalimanı
    oraya kadr bisiklet yolu koysunlar bakalım ?üstelik kapalı yağmurdan etkilenmeyen
    SONRA gidip bir JAPONYA örneğine BAKSINLAR.

DAHA bizim afedersiniz RANT olmadan yaptığımız bir şey yok.olmazda.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...23#post2027023

3. Nasıl düşmüyor çatır çatır düşüyor

4.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    RYSAS mal toplanması mevcut haberler ile yankı yapılmadan önce biraz daha vakit istiyor.
    Demiryolu yatırımı ve gizli yatırımları mevcut.
    Aynı KAREL ile comdo gibi bekletip bombayı sonra patlatacaklar.
    ESCOMda da durum biraz benzer bir kaç teknoloji yatırımı daha medyaya verilmedi büyük ihtimalle fiyat yukardayken verilecek
    belki COIN olayı belki belli bir yazılım bende bilmiyorum.
    bu arada EDIP ve ITTFH unutulmasın.
    aynı zamanda forumun başından bu yana ara ara yazdığım ALGYO yu şu sıralar inceleyin .
    ESCOM için yazmışsın coin üretecek, yerli watsap fln. Gizli bir teknoloji üretiyorlar diye. senin galiba patron satışından haberin yok her gelene her kademeden mal yediriliyor. 0.72-0.76 aralığına gelir mi vs. Yazmışsın bence yazdıklarına dikkat et kağıt 0.50 ile 0.60 aralığına gelecek bir potansiyele sahip. 0.20 lerden bahsetmiyorum bile. Alanında elinde uzunca bir süre kalır gibi. Sana kanıp millet alınca çok ciddi hedefe girersin. Haa diyeceksin ki millet bana niye kanıp alıyor? Şu ana kadar bütün yazdıklarını okudum. Güzel çalışmaların var emeğine saygı duyuyorum. Ancak ESCOM ile ilgili teknik bir bilgi paylaşmadın henüz varsayımlar üzerine konuşuyorsun. Koy şuraya bir grafik veya analiz nasıl oluyor hep birlikte görelim. Birde borsa %65 aşağı potansiyeli varken???? Benim aklım almadı.
    Maksadım kırmak yada üzmek değil yanlış bir şey yazmışsam da hakkını helal et...

5.  Alıntı Originally Posted by DERVİŞ Yazıyı Oku
    ESCOM için yazmışsın coin üretecek, yerli watsap fln. Gizli bir teknoloji üretiyorlar diye. senin galiba patron satışından haberin yok her gelene her kademeden mal yediriliyor. 0.72-0.76 aralığına gelir mi vs. Yazmışsın bence yazdıklarına dikkat et kağıt 0.50 ile 0.60 aralığına gelecek bir potansiyele sahip. 0.20 lerden bahsetmiyorum bile. Alanında elinde uzunca bir süre kalır gibi. Sana kanıp millet alınca çok ciddi hedefe girersin. Haa diyeceksin ki millet bana niye kanıp alıyor? Şu ana kadar bütün yazdıklarını okudum. Güzel çalışmaların var emeğine saygı duyuyorum. Ancak ESCOM ile ilgili teknik bir bilgi paylaşmadın henüz varsayımlar üzerine konuşuyorsun. Koy şuraya bir grafik veya analiz nasıl oluyor hep birlikte görelim. Birde borsa %65 aşağı potansiyeli varken???? Benim aklım almadı.
    Maksadım kırmak yada üzmek değil yanlış bir şey yazmışsam da hakkını helal et...
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21580

doğrudur
    biraz garanticiyim .örnek ALBRK için comdo için vs.. vs.. bir çok söylediğim şirket garantiydi..escom için öyle diyemiyorum.ancakkk
    gel gelelim ki
    bi haber patlatır bütün satışları patron istediği kadar satsın borsa bir oyundur.."haber yerli otomobil için yazılım üretecek" olay bitti geçmiş olsun 5tl bilemedik 10tl
    ben nereye kadar düşer bilemem.ama denilenler gibi bir örnek vereyim PRKME dibi yoktu hani??
    veya 2007 yazının 2 haftada %1000 civarı getiren hissesi? hatırladınız mı?
    unutmayın Yatırımcı satarsa uçar alırsa düşer..
    kısacası gidip millet ev satıp escom almıyordur
    Hep anlattığım gibi kademe kademe alacaksın borsada gerekirse 10 lot her kademede gerekirse 5 lot her kademede.
    küçük küçük ama toplayacaksın..en dipe inince vuracaksın gelsin 20 kuruş 60 kr olsun alıcıyım.az ama öz alıcıyım.

6. Ersoy hocam ABD borsalarında da düşüş nezaman baslar ve nereye kadar iner.bisti 118 binden 101 bine indirdiniz tbrkler.millet hala çamur ata dursun

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İlk sorum Dow da sell e basliyalimmi 2nci sorum ise escom alıp yatalimmi
    Escomda hedef nereleri olur

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 94/119 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •