Sayfa 197/211 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: Varant 24

1. Bilmedigin,anlamadigin şu yazindan ne kadar da belli.... Sadece bayramdan 4 gun once cuma gunu dax alim.varanti olan dadcn'yi 0.12 'den aldim. Bayramdan sonraki ilk ptesi gunu 0.29 dan sattim ustelik arada uzunca bayram tatili girmesine ragmen.. Hafta sonlarini cikinca bayram haftasi boyunca 5 islem gununde..... Bak bakalim yuzde kac kazandirmis... Onu da gectim, persembe aksami seans kapanmasina 10 dakika kala, sise cam.alim varanti ( ekim vadeli ) 0.17 den aldim cuma aksami (dun) 0.30 oldu .Sana sadece bu ay bizzat yaptigim islemlerden sadece iki tanesi. Yine bu hafta basinda kardemir varantlari yuzde 100 yapti bir gunde. Hani kardemirin yuzde 8 ciktiigi gun..

Gecen seneye donersek, kardemir d 1.18 den 5 lere giti. Varantlarinin ise nerelerel gittiğini ben hic anlatmayayim buradaki arkadaslar anlatir sana. Keza Thy' nin 6 liralardan 20 liraya gittigi geçen yil varantlari nerelere uçmus ve ayrica yine ereglinin varantlari nerelere ucmus . hangi birini sayayim ki...3000 lira gjbi bir para sadece gecen yil nerelere gittigini soylesem aklin almaz , bos bos bir noktaya bakarsin zaten rakami soylersem de gorgusuzluk olur... En iyisi mi kafanin basmadigi seylerde ahkam kesme. Herhangi anladigin bir konu varsa onun uzerine yogunlas
     Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    bırakın şu varant işini hikaye hepsi
    bin tl yatır çıkarsa şansına 500 yada en kral bin tl verir.
    ya çıkmaz ise alır elinden en az 500 tl'ni. oda kotasyon ayrı dert erimesi ayrı dert haberi ayrı dert.
    git iddia oyna daha mantıklı ya herru ya merru.
    Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : TURKISHSFORCES; 01-09-2018 saat: 18:00.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    Bilmedigin,anlamadigin şu yazindan ne kadar da belli.... Sadece bayramdan 4 gun once cuma gunu dax alim.varanti olan dadcn'yi 0.12 'den aldim. Bayramdan sonraki ilk ptesi gunu 0.29 dan sattim ustelik arada uzunca bayram tatili girmesine ragmen.. Hafta sonlarini cikinca bayram haftasi boyunca 5 islem gununde..... Bak bakalim yuzde kac kazandirmis... Onu da gectim, persembe aksami seans kapanmasina 10 dakika kala, sise cam.alim varanti ( ekim vadeli ) 0.17 den aldim cuma aksami (dun) 0.30 oldu .Sana sadece bu ay bizzat yaptigim islemlerden sadece iki tanesi. Yine bu hafta basinda kardemir varantlari yuzde 100 yapti bir gunde. Hani kardemirin yuzde 8 ciktiigi gun..

Gecen seneye donersek, kardemir d 1.18 den 5 lere giti. Varantlarinin ise nerelerel gittiğini ben hic anlatmayayim buradaki arkadaslar anlatir sana. Keza Thy' nin 6 liralardan 20 liraya gittigi geçen yil varantlari nerelere uçmus ve ayrica yine ereglinin varantlari nerelere ucmus . hangi birini sayayim ki...3000 lira gjbi bir para sadece gecen yil nerelere gittigini soylesem aklin almaz , bos bos bir noktaya bakarsin zaten rakami soylersem de gorgusuzluk olur... En iyisi mi kafanin basmadigi seylerde ahkam kesme. Herhangi anladigin bir konu varsa onun uzerine yogunlas

5 tane örnek vermişsin 5'ide %100 ile %500 üzeri getiri yapmış sen kahinmisin yoksa kaybettiklerini yazmayarak kendini haklı çıkartmak için mi yazdın. çıkan hisseleri yazmış sadece bu iş sadece yükselen hisse ile olmuyor düşen hisseyide bilirsen voleyi vurursun. yaşını bilmem borsadaki deneyimi bilmem ama üslubun acemi çocuklar gibi. krd 1 tl olmuş 5 tl bir bak ne zaman olmuş borsanın 100 binden 120 bine çıktığı zaman olmuş ya ondan önceki döneme bak 3-5 hisse dışında 3 ay yatayda milletin paralarını yediler thy 6 tlden 20 tl olmuş bak bakalım kaç senede olmuş bu varantın ömrü zaten belli sanki hisse gibi al bekle bugün aldığın yarın %3 eksi ile açıyorsun oysa hissesi düşmemiş olduğu halde bunlar oyun sen kazanıyorsan kazan arkadaş Allah daha çok versin gözümüz yok burada viop hisse varant oynayan 1 milyon oyuncu var ise 990 bini kaybediyordur. kalan 10 bin ise sırası geldiğinde kaybedecektir. ben bunu söylüyorum hepsi tezgah bana varantı savunma.

3. Senin gibi caylak degilim hepsi bu.... Yasimi bosver, sadece bu sene 26. yilim borsada. Kaybettiklerim olmadi mi bu gecen surede? Elbette oldu.. Ancak şu kadarını soylemeleyim ki, varant piyasasinda hic kaybetmedim. Cunku emirlerimi hep yayarim, tek bir noktadan asla emir girmem. Her zaman da total paramin yuzde 40'ini bosta bekletirim ki hesaplamadigim bir olay ortaya cikarsa hareket alanim olsun. Hep cikarken degil, duserken de kazanacaksin ki voleyi vurasin gibi bir cumle kurmussun. Bu bahsettigin konu tamamen hareket tarzinka alakali bir sey. Ben guvendigim kagitlarin varantlarinda asla short acmam.. Burada veridigim orneklerin ve kazanc yuzdelerinin hepsi bizzat gerceklestirdigim islemlere aittir ve kimseyi de inandirmak gibi bir caba icinde olmam,gerek de duymam. Sen belli ki cok kaybetmissin, saldiracak yer aramissin.. Beni burada bilen bilir. Kendimi ekstradan anlatacak degilim. Hisse net'in ilk üyelerinden biriyyim. Eski forum kapaninca yeni forumdan yazmaya devam ediyoruz her ne kadar isten gucten her daim vakit bulamasak da..Her neyse, lafin ozu, anlamadigin konularda bence sen de ahkam kesme.. Boyle saga sola saldiracagina , kayiplarini telafi etme yoluna git. Yazimi dilkatlice okursan icinde nasil taktiklerle lazanc saglanir gorursun .Biraz grafik calis, biraz da teknik analiz disinda temel analiz ogren.. Bak bakalim o zaman inanmadigin kazanclari nasil sen de elde edeceksin.. Ve yine diyorum ki ,beceriksizliginden ve kayiplarindan dolayi saga sola saldirmak sana bisey kazandirmaz.. Armut pis agzima dus mantigiyla caba sarfetmeden,kulaktan dolma varant isimleri ile hareket edersen ne olur? Soyleyeyim. Milletin ovdugu bir varanti sen alirken, millet satip mali senin kucagina birakiverir tipki bugune kadar sana yaptıkları gibi ) Hadi bakalim cocuk, bir daha boyundan buyuk işlere bulasma bogulursun. Becerebiliyorsan, uzun vadeli birkac senet sec ve sabirla kazancini bekle. Varant piyasasi sana 5 gomlek büyük...... Bir de son olarak sunu unuttum soylemeyi. Demissin ki THY 6 liradan 20 liraya kac senede cikmis bak seklinde konusmussun. Ya bari bu konuda kendini komik duruma dusurme. Bari bu konuda biraz arastirma yap. THY 6 liralardan 20 liraya 1 sene icinde cikti. Ve gecen sene oldu bu olay. Yine keza kardemir d yine o cikisini gecen sene yapti.Gecen senenin grafiklerini bile acsan goreceksin bu bahsettigim hareketleri. Bu seneye gelirsek, Bu sene baktin ki borsa dususte becereniliyorsan ters islem acar yine kazanirdin. Hadi onu da gectim dax endeksinin son 6 ayini bilr incelesen , datalarini ezberlesen parani katlardin. ama oyle bos saldirmaya alismissin ki, burnunun önündeki kazanclari goremeyip, uzerine kayiplar yasayip saga sola saldirmayi kendine ilke edinmissin. Bu kadar uzun yazdim diye de kendini onemli filan zannetme. Senin gibilerin insanlari yanlis yonlendirmesini emgellemek adina yazdim.Yoksa ,zaten yeterli tecrubesi olmayan , hele ki senin kafanda olanlarin uzak durmasi gereken bir piyasa bu varant piyasasi. Haydi kolay gelsin ....
     Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    5 tane örnek vermişsin 5'ide %100 ile %500 üzeri getiri yapmış sen kahinmisin yoksa kaybettiklerini yazmayarak kendini haklı çıkartmak için mi yazdın. çıkan hisseleri yazmış sadece bu iş sadece yükselen hisse ile olmuyor düşen hisseyide bilirsen voleyi vurursun. yaşını bilmem borsadaki deneyimi bilmem ama üslubun acemi çocuklar gibi. krd 1 tl olmuş 5 tl bir bak ne zaman olmuş borsanın 100 binden 120 bine çıktığı zaman olmuş ya ondan önceki döneme bak 3-5 hisse dışında 3 ay yatayda milletin paralarını yediler thy 6 tlden 20 tl olmuş bak bakalım kaç senede olmuş bu varantın ömrü zaten belli sanki hisse gibi al bekle bugün aldığın yarın %3 eksi ile açıyorsun oysa hissesi düşmemiş olduğu halde bunlar oyun sen kazanıyorsan kazan arkadaş Allah daha çok versin gözümüz yok burada viop hisse varant oynayan 1 milyon oyuncu var ise 990 bini kaybediyordur. kalan 10 bin ise sırası geldiğinde kaybedecektir. ben bunu söylüyorum hepsi tezgah bana varantı savunma.
    Son düzenleme : TURKISHSFORCES; 06-09-2018 saat: 02:06.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

geçen sene borsa tarihi rekoruna çıkmış neymiş 3'e katlamış 5'e katlamış. geçen sene çöp alsan zaten para kazanırdın. peki bu adilmi sence. ha sen kazandın ya adil sence değilmi. ondan önceki dönemlere bak hele 3-5 yıl yatayda yada çıkmışsa aşağı düşmüş onları görme. işine geleni gör söyle. laf ebeliği yapma kimseye gerçekten bir şey ispatlamak zorunda değilsen ve banada benim üzerimden prim yapma yazı yazarak hava atma teknik analizine temel bilgine o kadar çok güveniyorsan paylaş bakalım engin derin bilgilerini milleti çok düşünüyorsan benim gibilerden de koruyorsan yıllardır da para da kazanıyorsan görelim aldığını sattığı açık yüreklilikle klavye delikanlısı thy bir sende çıkmışmış öncesine bak sen 10 tlden 5 tl ye düşmüş türk lirası pul olmuş borsası yabancının kucağında tarımı hayvanı otu .oku her şeyi dışa bağımlı neymiş borsadan para kazanıyormuş varant 5 gömlek büyükmüş. yazılacak daha çok şey var ama senin gibilere yav he he denir sadece. benim buradaki amacım hırsızların içinde para kazanmak zor kazansanızda bir süre sonra geri alırlar ya vazgeçin yada dikkat edin. ayrıca ben sağa sola saldırmıyorum abartma özendirmiyorum senin gibi borsadan yüzü gülen varmı. senin borsayı övmen bana aracı kurum elemanı gibi geldi. dikkatli ol. çocukta sensin yaşın büyük olabilir ama egon daha çocuk gibi. oynayacaksan git az ötede oyna. bana bulaşma. mümkünse cevap yazma midem bulanmaya başladı.

GRDCT
    2023 sonu Bist 8000?

6. -%30

Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    GRDCT

7.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    -%30
    Son gülen iyi gülecek gibi bence.

8. Çok kötü terste kaldım . 0,15 maliyetli UZISI yı ilk seans 0,19'a satmak isterken , 0,10 fit oluyorum şimdi . İyi heyecan oldu

Sayfa 197/211 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •