Sayfa 180/211 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: Varant 24

11.042 adet TUDKU maliyet 0.10

2. Dun aldigim pozisyonlar bugun oglene kadar zarar yazsada bugun pozisyonu koruyarak ereglide %20 kardemirde %100 yaptik. Tabi daha onceden aldigim vakifbank pozisyonum %50 zararda ama vadesi mayis sonu. garanda sifirladim sanirsam tabi bu ay sonuna kadar temettu haric 12 yi gecerse belki bi kac kurus eder :D ver elini garan. Soyle iki gun tavan yapsan neeolu sankim :D son soz: varant pismanliktir kimse bulasmasin.

Lenovo P1ma40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kardemir akiyo masaAllah. :D

4. Suriye vakasından önce portföyü hedge maksatlı EUIEA almıştım 2,84 den . Şimdiki değeri 2,04 . ifta 30.04.2018 . Euronun yükseleceğini düşünüyorum fakat zaman değeri kaybı artmaya başladı . Mayıs itfalı varantlara geçsem daha mı iyi olur arkadaşlar ?

5.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Dun aldigim pozisyonlar bugun oglene kadar zarar yazsada bugun pozisyonu koruyarak ereglide %20 kardemirde %100 yaptik. Tabi daha onceden aldigim vakifbank pozisyonum %50 zararda ama vadesi mayis sonu. garanda sifirladim sanirsam tabi bu ay sonuna kadar temettu haric 12 yi gecerse belki bi kac kurus eder :D ver elini garan. Soyle iki gun tavan yapsan neeolu sankim :D son soz: varant pismanliktir kimse bulasmasin.

Kardemiri sabah %135 eregliyi de az once %50 karla sattim bu arada vakifbanktan da %50 zararla ayrildim simdilik geri cekilmeleri bekliycem biraz flat kalmakta fayda goruyorum bakalim piyasa ne istiyor. Bol kazanclar.

...

6.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Suriye vakasından önce portföyü hedge maksatlı EUIEA almıştım 2,84 den . Şimdiki değeri 2,04 . ifta 30.04.2018 . Euronun yükseleceğini düşünüyorum fakat zaman değeri kaybı artmaya başladı . Mayıs itfalı varantlara geçsem daha mı iyi olur arkadaşlar ?
    Hocam varant piyasasinda kendi basinasiniz kim ne dedi pek takmayin. Pozisyonunuza guveniyosaniz bekleyin yok celiskideyseniz vadeyi uzatmak babinda islem yapabilirsiniz. Yalniz unutmayin ilk yukseliste en yakin vade daha hizli kalkacaktir. Bol kazanclar.

...

7.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Hocam varant piyasasinda kendi basinasiniz kim ne dedi pek takmayin. Pozisyonunuza guveniyosaniz bekleyin yok celiskideyseniz vadeyi uzatmak babinda islem yapabilirsiniz. Yalniz unutmayin ilk yukseliste en yakin vade daha hizli kalkacaktir. Bol kazanclar.

...
    Teşekkürler .

8. Merhaba arkadaslar elimde isimb varanti var bu ay sonu doluyor 0.01 tl ye satmazsak ne olur maliyet 0.026

MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 180/211 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •