Special Days Image
Sayfa 140/211 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: Varant 24

1.  Alıntı Originally Posted by western Yazıyı Oku
    Endeks gevşeyerek açılış yaparsa yarın GRİBİ veya AKİKJ alım varantina giriş yapılabilir. Açılışta endeks yukarı yaparsa bekleyip 106500 de endeks satım varantı UZDSH alınabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi risk anlayışına göre hareket etsin. Sonuçları kendisini bağlar.

XT1635-02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Endeks yukselisle acilis yapar. Msci Turkey dun aksam kapanisimiza gore 0.90 + kapatti.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

2. bişey sorucam yeniyim ve uzdsu ya az bi miktar para yatırdım deneyim maksatlı.nedir bu uzdsu vadesi dolunca sıfırlanıyormu ve vadesi nekadar nasıl öğrenebilirim.tşkler.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Erken gittin bebegim eregl ama ben asagida bekliyo olucam nasil olsa firsat verecen gene :D

Lenovo P1ma40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aslında fiyat beklentisinden ziyade 15 dk lar ve saatliklerle çalışan bir ao lu sistem kurup ona göre alım ve satım yönüne geçseniz başarı şansı artar gibi. Ben ereğlide genellikle ao larla alım ve satım noktalarımı buldum.Ancak genellikle her iki durumda da karı erken realize ettim. Bu da psikolojiden kaynaklanıyor sanırım kendi eksikliğim olarak.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    aslında fiyat beklentisinden ziyade 15 dk lar ve saatliklerle çalışan bir ao lu sistem kurup ona göre alım ve satım yönüne geçseniz başarı şansı artar gibi. Ben ereğlide genellikle ao larla alım ve satım noktalarımı buldum.Ancak genellikle her iki durumda da karı erken realize ettim. Bu da psikolojiden kaynaklanıyor sanırım kendi eksikliğim olarak.
    Haklisiniz. Aslinda tcell den cikamadigim icin kacirdim diyebilirim. Erken gittin dememdeki kastim oydu aslinda. Gerci 8.20/8.30 arasina gelseydi de kacirmazdim. Bugun aldik bakalim hayirlisi gunun en dusugunden ocak sonu vadeli.

Lenovo P1ma40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kap : Dbagl

acıklama usd1a.v varantı nakavt olması sebebıyle ısleme kapatılmıstır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by astra06 Yazıyı Oku
    bişey sorucam yeniyim ve uzdsu ya az bi miktar para yatırdım deneyim maksatlı.nedir bu uzdsu vadesi dolunca sıfırlanıyormu ve vadesi nekadar nasıl öğrenebilirim.tşkler.

umarım çok para koymamışsınızdır. Bu kadar az bilgiyle varant almışsanız milli piyango biletinden kazanma olasılığınız daha yüksektir diyebilirim. Ama varant piyasasının şu özelliği var ilk girene ufakta olsa kazandırarak zehri bulaştırıyor
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by astra06 Yazıyı Oku
    bişey sorucam yeniyim ve uzdsu ya az bi miktar para yatırdım deneyim maksatlı.nedir bu uzdsu vadesi dolunca sıfırlanıyormu ve vadesi nekadar nasıl öğrenebilirim.tşkler.

Hocam bilmeden etmeden para yatirmayin .. 10 tl de olsa yatirmayin. Girdiginiz varant endeks satim varanti. Endeks eksiye gectikce varantinizin degeri artar, endeks ciktikca duser. Ocak satim varanti almissiniz 31 Ocak 2018 vadeli.. Gireceginiz varantlarin vadesini ,islem yaptiginiz sayafadan gorur
     Alıntı Originally Posted by astra06 Yazıyı Oku

Hocam bilmeden etmeden para yatirmayin .. 10 tl de olsa yatirmayin. Girdiginiz varant endeks satim varanti. Endeks eksiye gectikce varantinizin degeri artar, endeks ciktikca duser. Ocak satim varanti almissiniz 31 Ocak 2018 vadeli.. Gireceginiz varantlarin vadesini ,alim satim yaptiginiz sayfadan gorursunuz.

Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

8.  Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    Hocam bilmeden etmeden para yatirmayin .. 10 tl de olsa yatirmayin. Girdiginiz varant endeks satim varanti. Endeks eksiye gectikce varantinizin degeri artar, endeks ciktikca duser. Ocak satim varanti almissiniz 31 Ocak 2018 vadeli.. Gireceginiz varantlarin vadesini ,islem yaptiginiz sayafadan gorur

Hocam bilmeden etmeden para yatirmayin .. 10 tl de olsa yatirmayin. Girdiginiz varant endeks satim varanti. Endeks eksiye gectikce varantinizin degeri artar, endeks ciktikca duser. Ocak satim varanti almissiniz 31 Ocak 2018 vadeli.. Gireceginiz varantlarin vadesini ,alim satim yaptiginiz sayfadan gorursunuz.

tşkler sadece deneyim maksatlı küçük miktardı forex e benziyor ama birazdaha tehlikeli gördüğüm kadarıyla.

Son düzenleme : astra06; 06-12-2017 saat: 14:01.

Sayfa 140/211 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •