Sayfa 146/211 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: Varant 24

1. şu petrole bakarmısınız...2 gun önce 0.50 den aldığım alım varantı yarın muhtemelen 0.05 açacak...buyur burdan yak...

2. Gardaş tecrübeö bana şunu öğtetti ( sizin kadar olmada da baya sıfırlayan biri olarak) geceye poz taşıma taşırsan üzmeyecek kadar.Gün içi ful girme.Düştükçe dipten al kapanışta ver.Misal buhün kü hareketim UZDCJ aldım 0.55 den biraz düştü 52 düştü 50 son olarak 48 ana alımla den fulledim .saat 16.30 civarı.Endeks topladı .48-50-52 den aldıklarımı 53 den verdi.Karla sadece 55 e aldıklarım kaldı onu da verebilirdim vermedim.Ha endeks dönmeseydi biraz daha düşseydi nasip yok deyip yine verecektım geceye kalsaydı FED kararı ile büyük terse kalıp zarar katlanırdı.Vade varsa sorun yok inanıyorsan beklersin.

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

3. Tek DAX ve Brentten kazanamadım altında büyük zarara yakalansamda kafa kafaya kurtuldum Bunlar global enstruman bizi aşıyor

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 250 bin mi? Naptın hacı abi sen ya böyle. Ben bu paranın 20 de birini kaybettim diye kafayı yiyordum bir dönem. Allah'tan hisseden çıkardık zararı da bi nebze teselli oldu. Allah sabır versin kardeşim...

Alıntı Originally Posted by varantdede Yazıyı Oku
    vade sonuna yaklaşıldığında bu varantı oynamayın...her turlü pıslık oluyor..hatta mumkun ise hic almamak lazım ama hepımız hastayız...250 bın kaybettim hala elımde 2-3-bin ile hayaller kurup duruyorum...ah sunu alsa ıdım vah sunu neden sattım...arkadaşlar hepımız hastayız tedaviye ihtiyacımız var...
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by varantdede Yazıyı Oku
    vade sonuna yaklaşıldığında bu varantı oynamayın...her turlü pıslık oluyor..hatta mumkun ise hic almamak lazım ama hepımız hastayız...250 bın kaybettim hala elımde 2-3-bin ile hayaller kurup duruyorum...ah sunu alsa ıdım vah sunu neden sattım...arkadaşlar hepımız hastayız tedaviye ihtiyacımız var...
    Çok üzücü geçmiş olsun 😔 BIST alım satım varantından şaşmamak lazım sonra akıl çok dağılıyor, bide orta belirsiz yerlerden girmemek lazım diye düşünüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by varantdede Yazıyı Oku
    Uzuntunun ustune gitmek istemem Hocam cok gecmisolsun da cok ozur dileyereek yanlis anlamazsan elestirmek istiyorum (tabi eger bu kaybettigini yine varantlarda kazanmadiysan)/250 bin lirayi neden kaybetmek icin cirpindiniz evet cumlenizin sonundaki hepimiz hastayiz vurgusuna sonuna kadar katiliyorum ama sizinki hastaligin da otesine gecmis. O parayla pekala gunluk %1-2 gidecek u30 hissesi alsaniz zaten gunluk size mukemmel para birakir. Varantcilar olarak Hepimiz dunyalari kacirmisizdir ozellikle son 6ayda sadece thy den benim gibi erken cikip gittigi son noktayi gorunce kafayi duvarlara vurmayanimiz yoktur fakat oyunun icindeyiz maalesef bazen sabirsizligimizdan erken verdigimiz ucar gider bazen az daha gitsin sonra veririz dedigimiz aninda taklaya gelir bu oyunu biz yonetmiyoruz maalesef biz sadece yemlenen tavuklariz bu oyunda kimse kusura bakmasin.syn. Alibey in dedigi gibi geceye varantla girmek %95 oranla bi kere evvela gun kaybindan 1-0 yenik girmemize neden oliyor mumkun oldugunca elde tutmamakta fayda var. Karda otur ama zararda bekleme Hele piyasa kapandiktan sonra islem gormeye devam eden 24 saatlik enstrumanlarda bildigin cukura gir ustune toprak mi atilir altin mi sacilir strese gir bekle versiyonu ben kesinlikle bulasmam mesela onlara. Hakkinda hayirlisi umarim ki dustugun gibi cikarsin bu cukurdan. Hepimiz zengin olma hayallerinin pesinden kosarken hem psikolojik hem ruhsal hem bedensel cokuyoruz gercek olan bu maalesef. Bu illete baslamayanlar buralari okuyup kendilerine ders cikaetsinlar ve kesinlikle bulasmasinlar. Bizim gibi girdapta olanlari zaten hisseler kesmiyordur buyuk ihtimalle. Yuzde 2 giden spot hissenin varanti %20 yapiyor nerdeyse ve Bu tavani yakalanmis bi spot hisse fiyati. Herkesi cezbediyor ama kimse dusustede taban yemis hissen var oluyor elinde. Bu is zor zanaat. Ve kesinlikle aldiginiz varant fiyatini ihracci sitesinden takip edip gercek fiyatina almak lazim cunku ust kademelere konulani alip bi anda 3-4/kurusluk asagi makasi gormeniz mumkun. Herkese bol sans bu varant kumarhanesinde.

Lenovo P1ma40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by western Yazıyı Oku
    Alibey o dediğiniz işlemler için UZDCN alım ve UZDSO daha uygun gibi. Tabii siz daha iyi bilirsiniz. Alım olan 140 bin hedef, satım olan 130 bin. Vadesi ikisinin de 30 Ocak.
    Ayrıca ben bu gün iş bankası alım varantı olan ISILH aldım. Hedef fiyat 7,00 vade 30 Ocak.

XT1635-02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alımda 31 Ocak vade 135 bin dayanak UZDCM yi takip edeceğim. İş varant şubat vade bu daha yakın. UZDCJ ler gün içi alım satım için ama UZDCM yi taşıyabilirim yön duygum değişmezse. Ay sonu ya da Ocak ayı içinde 110 bin bekliyorum özel ve global bi durum olmazsa (MB sarraf davası, Kudüs vb)

8. arkadaşlar fx te 3 borsada 25 yıldır işlem yapıyorum.bugün varant hesabıda açtım ufak ufak tecrübelenmek istiyorum..internetten videoları izledim ama işlem yaparak anlamak daha iyi olur. bugün borsadaki senetlerimi sattığıma göre veya düşüş düzeltme bekliyorum hangi varant almalıyım .

Sayfa 146/211 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •